1.9.05 יש חוק חדש של חצי שנה מלווה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1.9.05 יש חוק חדש של חצי שנה מלווה?

liav12

Recommended Posts

במקום לשנות את שיטת הלימוד, פשוט מעמיסים בחוקים מטומטמים.

לא רק שיהיה בלתי אפשרי לעבור טסט (גם ככה הטסטרים לא מעבירים בגלל מצבי רוח, נראה מה יקרה שתרצו לעשות טסט והם עייפים בערב) זה בטח גם יעלה כפול.

ומחיר שיעורי הנהיגה יעלה, כי כמובן המורה עובד מאוחר יותר.

אחחחח, רפובליקת בננות אמיתית יש לנו כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תמהר, עוד צריך להעביר את זה פעמיים נוספות ועד שהחוק יכנס לתוקף אם בכלל...

ומה נסגר איתך? טסט שלישי ומפחד שגם הפעם לא תעבור :P.

מסכנים אלו שיצתרכו לשלם על טסט גם בלילה, המיסים האלו הורגים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה מספר 3, ציטוט. אמר בחוכמה :

מה השלב הבא? -

טסט קיץ טסט חורף

טסט גשם טסט שמש

טסט יום חול טסט שבת

כאילו שזה מה שיפחית את תאונות הדרכים...

אני מקווה לעבור את הטסט שלי ביום שלישי הקרוב, תאחלו לי בהצלחה. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לכם אותי לדוגמא, אני טיפוס לחוץ אפשר להגיד, אני סובל מחרדה מאובחנת שהיא ברמה הרבה יותר גבוהה מאנשים רגילים,

נכשלתי 4 טסטים רק בגלל הלחץ, עשיתי עוד 40 שיעורים רק בגלל הלחץ, כי הייתי מוכן כבר משיעור 40, אבל בטסטים הייתי מפשל,

עד שהמורה שלי השתגע והחליט לבוא לטסט ולראות איך זה שבשיעורים אני נוהג ברצף בלי טעות ובטסט אני מפשל.

בסוף אחרי 80 שיעורים וטסט חמישי שעברתי עם כדור הרגעה חזק במיוחד (ממכר) וואלה הרגשתי בן אדם אחר ורגוע, זה עזר מאוד.

אני מודע לכך שהחרדה הזאת מפריעה לי גם כיום, שנה לאחר הוצאת הרישיון, לדוגמא בצמתים קשות ללא רמזור, שצריך לראות ש4 נתיבים פנויים,

ואני נכנס ללחת מטורף ועוד במיוחד שמצפצפים, ולפעמים אני נכנס ללחץ סתם ואני יוצא מריכוז בנהיגה, ואם זה ייקרה בזמן לא טוב יכולה לקרות תאונה,

אז הנה דוגמא לאנשים שלא הכי מתאימים לנהיגה, אני גם מאוד לא מתמצא בכבישים, רק במקומות שנסעתי לפחות 3 פעמים ואין הרבה כאלה, לכן אני

כמעט ולא נוסע מחוץ לעיר כי אני מפחד לא להגיע למקום היעד ושאני אלך לאיבוד, נכון נשמע דפוק אבל זאת המציאות.

לכן אני מתאים את עצמי למצב, ומנסה לא להגיע למקומות ולמצבים שיכניסו אותי ללחץ, אבל עדיין אני נהג מצויין, אפשר להגיד הרבה יותר מרוב הנהגים

בארץ, שומר על המהירות, מרוכז בדרך ויכול להגיב מהר במצבים קריטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לכך שהחרדה הזאת מפריעה לי גם כיום, שנה לאחר הוצאת הרישיון, לדוגמא בצמתים קשות ללא רמזור, שצריך לראות ש4 נתיבים פנויים,

ואני נכנס ללחת מטורף ועוד במיוחד שמצפצפים, ולפעמים אני נכנס ללחץ סתם ואני יוצא מריכוז בנהיגה, ואם זה ייקרה בזמן לא טוב יכולה לקרות תאונה,

אז הנה דוגמא לאנשים שלא הכי מתאימים לנהיגה

סיכמת יפה.

אשכרה מפחיד אותי לחשוב שיש אנשים כאלה על הכביש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אותי זה מפחיד שיש אנשים שחושבים שליסוע 180 קמ"ש זה מותר בגלל שזה cool :screwy:.

הבעיה בארץ היא לא המהירות, היא שיקול הדעת של האנשים.

נכון שיש מקומות שאפשר לנהוג מעבר למהירות המותרת אבל בגלל שיקול דעת גרוע של הנהגים, שלא מוכנים להוריד את הרגל מהדוושה מתי שצריך, יש תאונות לכן צריך לא לשנות את הגבלות המהירות בארץ.

הלחץ יכול לגרום גם לריכוז גבוה יותר ולמנוע ממך להכנס לנתיב הנגדי (שבהחלט נשמע סופני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השלב הבא? -

טסט קיץ טסט חורף

טסט גשם טסט שמש

טסט יום חול טסט שבת

כאילו שזה מה שיפחית את תאונות הדרכים...

ראסמי בדיוק חשבתי על זה

שלב הבא

טסט תחת אש

רגע ואם אתה לא עובר את הטסט חורף ובדיוק נגמר החורף....אתה צריך לחכות לשנה הבאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אותי זה מפחיד שיש אנשים שחושבים שליסוע 180 קמ"ש זה מותר בגלל שזה cool :screwy:.

נכון שיש מקומות שאפשר לנהוג מעבר למהירות המותרת אבל בגלל שיקול דעת גרוע של הנהגים, שלא מוכנים להוריד את הרגל מהדוושה מתי שצריך, יש תאונות לכן צריך לא לשנות את הגבלות המהירות בארץ.

הלחץ יכול לגרום גם לריכוז גבוה יותר ולמנוע ממך להכנס לנתיב הנגדי (שבהחלט נשמע סופני).

בגלל זה בשתי טסטים נכשלתי על נסיעה בנתיב הנגדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לכם אותי לדוגמא, אני טיפוס לחוץ אפשר להגיד, אני סובל מחרדה מאובחנת שהיא ברמה הרבה יותר גבוהה מאנשים רגילים,

נכשלתי 4 טסטים רק בגלל הלחץ, עשיתי עוד 40 שיעורים רק בגלל הלחץ, כי הייתי מוכן כבר משיעור 40, אבל בטסטים הייתי מפשל,

עד שהמורה שלי השתגע והחליט לבוא לטסט ולראות איך זה שבשיעורים אני נוהג ברצף בלי טעות ובטסט אני מפשל.

בסוף אחרי 80 שיעורים וטסט חמישי שעברתי עם כדור הרגעה חזק במיוחד (ממכר) וואלה הרגשתי בן אדם אחר ורגוע, זה עזר מאוד.

אז הנה דוגמא לאנשים שלא הכי מתאימים לנהיגה, אני גם מאוד לא מתמצא בכבישים, רק במקומות שנסעתי לפחות 3 פעמים ואין הרבה כאלה, לכן אני

כמעט ולא נוסע מחוץ לעיר כי אני מפחד לא להגיע למקום היעד ושאני אלך לאיבוד, נכון נשמע דפוק אבל זאת המציאות.

לכן אני מתאים את עצמי למצב, ומנסה לא להגיע למקומות ולמצבים שיכניסו אותי ללחץ, אבל עדיין אני נהג מצויין, אפשר להגיד הרבה יותר מרוב הנהגים

בארץ, שומר על המהירות, מרוכז בדרך ויכול להגיב מהר במצבים קריטיים.

:s07: אכן מפחיד... אתה לא אמור לקחת משהו לפני שאתה נוהג ? ואני לא מתכוון למלווה או רישיונות אלה ליותר בסגנון של פרוזק או משהו אפילו גו'ינט במצב שלך

יכול רק לעזור :cool2: זה מזכיר לי איזה אחת שנכנסה ללחץ אחרי איבוד שליטה אז היא פשוט עזבה את ההגה :bash: ונכנסה בתמרור (3 כוסיות בבית חולים)

לחץ לא , פחד בכמות מעטה שיגרום לתגובת אנדרנלין לעמות זאת כן יגרום לערנות גבוהה יותר וחדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...