צריך עזרה בבחירת מפרט אין הגבלת סכום - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת מפרט אין הגבלת סכום

PhoenixBoy

Recommended Posts

אני רוצה לשדרג את המחשב שלי אבל בהרבה... אז קודם כל מה שאני משאיר זה:

שתי דיסקים קשיחים של כל אחד 120Gb SATA

זכרון 1024Mb DDR

מאוורר למעבד של זלמן

כרטיס רשת

כונן 1.44

צורב

ואולי גם מארז.

אני צריך עזרה רק בבחירת מעבד, לוח וכרטיס מסך.

השימושים העיקריים שלי במחשב הם אוברקלוקינג, אינטרנט, ומשחקים כמו קאונטר סטרייק (כל הגרסאות), סוואט4, SA, NBA2005 וכדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו זכרונות יש לך? זה משפיע על האוברקלוק..

בכל אופן, במקרה ואין לך הגבלה של תקציב, זה יתאים לך לצרכים:

64 3200+ Venice 512KB L2 Cache Socket 939 Processor - BOX ¤1,250.00

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D ¤920.00

X800XL 256MB PCI-E ¤2,170.00

סה"כ ¤4,340.00

אפשר להסתפק ב 6600GT ולחסוך 1000~ ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי מנהל חנות מחשבים והוא לא מוכר לוחות של DFI. כלומר אם מישהו ירצה הוא יזמין לו אבל אני לא רוצה לנג'ס לו...

גם ככה מההתחלה חשבתי על אסוס או ג'יגה בייט ומעבד 2600+ משה כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי תקנה מעבד A64 עם ליבת vince 3200+ שתוכל אחר-כך לעשות אובר רציני, לוח הם מאוד טובים לאובר אז תקח משהו כמו ה DIAMOND וכרטיס 6600GT שהוא מאוד מממולץ לאוברקלוק אבל תקנה מארז עם אוורר טוב, תחשוב מראש מה אתה קונה לאוברקלוק טוב ולא סתם מארז ג'נרי אהה, ודרך הגב השילוב של הזכרונות PC3200 של ה VX GOLD עם הבוסטר הם שילוב מנצח באוברקלוק מניסיון ואל תקנה קירור זלמן אלא XP120 ותלביש עליו איזה מאוורר 120ממ טוב אבל לא רועש מידי וקיבלת מחשב פצצה לכל דבר קיים... :xyxthumbs:

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי תקנה מעבד A64 עם ליבת vince 3200+ שתוכל אחר-כך לעשות אובר רציני, לוח הם מאוד טובים לאובר אז תקח משהו כמו ה DIAMOND וכרטיס 6600GT שהוא מאוד מממולץ לאוברקלוק אבל תקנה מארז עם אוורר טוב, תחשוב מראש מה אתה קונה לאוברקלוק טוב ולא סתם מארז ג'נרי אהה, ודרך הגב השילוב של הזכרונות PC3200 של ה VX GOLD עם הבוסטר הם שילוב מנצח באוברקלוק מניסיון ואל תקנה קירור זלמן אלא XP120 ותלביש עליו איזה מאוורר 120ממ טוב אבל לא רועש מידי וקיבלת מחשב פצצה לכל דבר קיים... :xyxthumbs:

בהצלחה

עדיף כבר DFI עם הולכים על הVX,שזה VOLTAGE .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה

.

המלצה שלי :

אם אתה מתכנן O.C אז קח DFI ULSTRA D יחד עם VX או

G.SKILL LE +X800XL,אם אתה לא מתכנן O.C אז קח

לוח אם של או גיגבייט דגמי ה 4X שלהם מתומחרים סביב ה 600

ונתנים ביצועים טובים, הייתי לוקח 1GB של A DATA וכרטיס 6600GT

של אחת החברות,לגבי מעבד היית לוקח את ה3000 VANICE אם

של זלמן כמובן (7700 CU).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...