המערכת החדשה בביצועים: - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת החדשה בביצועים:

cupra

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשש ליאור כל הכבוד...!! :xyxthumbs:

אני נעלם לכמה ימים לצימרים אצל מחמוד בשזור ואתה שוב שובר שיאים..

מחכה להמשך (אני בטוח שיבוא)..

:yelclap:

ושאלונת קטנטונת: מדוע זה משנה למעבד כל עוד הוא רחוק מטמפ' מסוכנת אם זה 10 מעלות או -70 מעלות? (למה בטמפ' של -70 למשל הוא יוכל להתקדם יותר? -לפי מה שהבנתי ממך)..

איזה כיף לראות אוברקלוקר רציני שנותן תוצאות וכבוד לקהילה שלנו גם בחו"ל...

אולי אתה כבר גיבור בארה"ב, אני אבקש מסבתא שלי שנמצאת עכשיו במיאמי לשאול אם הם מכירים את cupra האוברקלוקר הנועז ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה עמית אבל בוא נשמור על פרופורציות ;D

קפוארה, ניסית לחבר את המעבד השני למערכת שלך?

היי, כן ניסיתי אבל רק כדי לראות את הבדלי הטמפרטורת, הוינציסטר עובד על 12~ בערך פחות מה fx

על מהירויות סטוק, כמו כל המעבר של ל 0.09 ננו מדובר במעבדים שדורשים פחות מתח ופולטים פחות חום.

:beerchug:

יש לו עוד FX?

דרך אגב זה קופרה

אין לי עוד אחד, הוא דיבר על הויני 3000 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

בכיף אם הייתי משיג איזה דותן או לפחות ואנייאס הייתי מנסה גם דברים מטורפים כאלה אבל אהה אין כסף בנתיים נסתפק ב-6800GT חחח אם מחשב 3 חחח :silly: :silly: :silly: :silly:

ביזבוז זמן אני יודע!

תתחדש קופרה אחהל מכונה יש לך שם! דו'ג וייפר טוין טורבו אם מגדש על כתוספת חחח :yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs:

כמה עלה הקירור אם אני זוכר נכון הוא רצה למכור באיזה 3500 ש"ח לא? ככה הוא מכר לך? אם אתה לא רוצה לרשום פה תחזור עליי בפרטי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושאלונת קטנטונת: מדוע זה משנה למעבד כל עוד הוא רחוק מטמפ' מסוכנת אם זה 10 מעלות או -70 מעלות? (למה בטמפ' של -70 למשל הוא יוכל להתקדם יותר? -לפי מה שהבנתי ממך)..

מצטרף לשאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...