אהלן , צריך מפרט למשחקים עד 4500 בלי מסך. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אהלן , צריך מפרט למשחקים עד 4500 בלי מסך.

PJ

Recommended Posts

כל אחד ודעתו על עיצובו של המארז אבל רוב האנשים יעדיפו את העיצוב של הפוקסוקון מאשר ההק תקנו אותי אם אני טועה, עצם זה שאתה אוהב עיצובים של אנטק והק מראה שאתה אוהב עיצובים כבדים ושמרנים אבל לא כולם ככה.

338.jpg

6253.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל אחד ודעתו על עיצובו של המארז אבל רוב האנשים יעדיפו את העיצוב של הפוקסוקון מאשר ההק תקנו אותי אם אני טועה, עצם זה שאתה אוהב עיצובים של אנטק והק מראה שאתה אוהב עיצובים כבדים ושמרנים אבל לא כולם ככה.

338.jpg

6253.jpg

אני לא מתווכח איתך על זה,כל אחד וטעמו שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי , תודה על התגובות . הבעיה היחידה היא שאני לא מצליח להכנס לאתרים שמהם לקחתם את המפרטים , משום מה כולם חוץ מKSP נותנים לי הודעת שגיאה.

בכל מקרה , אני לא מתכוון להוריד יותר מדי משחקים למחשב , אני בדרך כלל קונה אותם או משאיל מחברים , אבל Evman007 צודק , רוב המשחקים היום באים גם בDVD , אז נראה לי שאני פשוט אקנה נגן DVD וצורה אני אקח מהמחשב הנוכחי . עכשיו לשאלה די מטומטמת , נגן DVD יכול לקרוא גם דיסקים רגילים , נכון? זאת אומרת , אם אני ארצה לצרוב דיסק רגיל , אני אוכל להכניס אותו לכונן DVD ולצרוב ישר למדיה ריקה בצורב , כמו עם כל נגן אחר , נכון?

בקשר למארזים , האמת היא שהעיצוב של הפוקסוקון הוא באמת יבש מדי , אבל מצד שני העיצוב של  המארז האחר (סורי , אני לא זוכר את שמו) הוא מעוצב יותר מדי , ואם הבחירה בין מארז יבש ובין מארז מושקע מדי , נראה לי שאני אלך עם היבש ... בסך הכל אני בן אדם די יבש.

בקשר לכרטיס מסך שהצעתם , הבנתי שהשוני היחידי הוא שאחד מהם מגיע כבר עם אוברקלוק. זאת אומרת שעשו לו אוברקלוק במפעל? אני לא צפוי לחוסר יציבות בגלל זה? יש לי ממה לדאוג?

בקשר לSATA , אם השוני במחיר הוא כולה 20 שקל , אולי כדאי להשקיע , זה יהיה טוב לשידרוג בעתיד , לא?

מה שנראה לי הכי טוב זה לשלב בין שלושת המפרטים שהצעתם לי וככה יצא מפרט מגניב.

על כל פנים , אני אנסה עוד מעט להכנס שוב לאתרים האלה , בנתיים , הנטייה שלי היא לקנות בפנדה , נראה לי שהמחירים שם קצת יותר יקרים , אבל השירות שלהם הוכיח את עצמו בעבר . אם ההבדל בין המחיר בפנדה ובין שאר החנויות יהיה גדול אז אני אקנה כבר בחנות אחרת , אבל בנתיים אני אנסה למצוא את הפריטים שהמלצתם לי בפנדה.

תודה.

עריכה :

אוקי , ניסיתי להרכיב את המפרט בפנדה אבל נתקלתי בכמה קשיים . קודם כל , זה המפרט :

LITE-ON DVD 16*48 Black      195 ש"ח   

Gigabyte GA-K8NF-9 nForce4

AMD 64 3000 939 Oem Venice

Geil 512MB DDR 3200 Dual 2x256      1,776 ש"ח   

WD 80GB 7200RPM 8MB      349 ש"ח   

Leadtek WinFast GeForce 6600GT 128MB Retail AGP      1,154 ש"ח   

Mitsumi Floppy Drive 1.44 Black      65 ש"ח   

Compucase 6A19 Black Midi Tower      340 ש"ח 

בסך הכל , 3880 שקל.

הבעיה היא שלא הצלחתי למצוא שם כמה מהפריטים שהמלצתם לי עליהם :

א. לא מצאתי את הכרטי מסך בגירסאת האוברקלוק , רק בגירסא הרגילה .

ב. הארד דיסק תומך SATA , קצת הסתבכתי עם זה , יש SATA 1 , יש SATA 2 , אין לי מושג מה כדאי לקנות , אני צריך עזרה בעניין.

בעיה נוספת היא שבמפרט שלי מפנדה יש את הבנדל , אבל המעבד הוא 3000 ולא 3000+ כמו שאתם המלצתם . מה ההבדל בין הגירסא הרגילה לזו עם ה+ ? האם שווה לוותר על כל הבנדל בגלל שהמעבד בגירסא חלשה יותר?   בנוסף , הזכרונות בבנדל הם 256X2 במקום אחד של 512 , האם זה משנה? לפעמים אני משתגע , כל כך הרבה דגמים של רכיבי מחשב , זה יכול לשגע אותך . עכשיו אני רואה שיש גם דואל צ'נל , גם 3200 , גם 4300 ף גם 5300 . מה לעזלזל כדאי לקנות? האם הזכרונות שמוצעים לי בבנדל הם טובים? האם כדאי לקנות "רגילים" או בדואל? כס ראבק , זה מבלבל לאאלה.

זהו , לצערי אני עדיין לא מצליח להכנס לאתרים שהמלצתם לי עליהם , אבל מה אתם אומרים בנתיים על המפרט מפנדה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יענה על כמה שאלות.

נגן יכול גם לקרוא דיסקים רגילים.

אם אתה רוצה לצרוב מלא אתה תצטרך צורב או שתסתפק בצריבה של שני חלקים באיכות נמוכה מצורב רגיל.

פנדה הוכיחה את עצמה? היא בערך החנות עם הכי הרבה תלונות.

בקשר למפרט

למה אין צורב?

512 לא מספיק היום

אין למעבד

הלוח תומך בכרטיסי PCI-E והכרטיס מסך AGP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.שנייה , אני נגיד אני ארצה לצרוב משחק מחשב שבא על מדיית לדיסקים רגילים , האיכות לא תשתנה אני מאמין , אבל אני אני ארצה לצרוב סרט אז אני אצטרך להתפשר על האיכות?

2.קניתי כמה פעמים בעבר מפנדה והם אף פעם לא איכזבו אותי , פעם אחת הכרטיס מסך שלי נשרף (עלה בזמנו 1700 שקל) והם שלחו לי אחד חדש  בחינם תוך כמה ימים  כשהייתי בטוח כבר שאני לא אראה עוד את הכרטיס מסך הזה.

3. צורב יש לי כבר מהמחשב שאני משתמש בו כרגע , אני פשוט אעביר אותו למחשב החדש.

4.בכל המפרטים האחרים היה כתוב 512 מגה , האם כדאי להוסיף ?

5. אחחח , זה מעצבן שאין , כנראה שאני באמת אצטרך לוותר על הבאנדל הזה.

6. מה ההבדל בין שני הסלוטים (Pci -E וAGP)? מה יותר טוב? האם כדאי לקנות לוח תואם AGP וגם כרטיס תואם או ההפך - לוח וכרטיס תומכים PCI -E?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.שנייה , אני נגיד אני ארצה לצרוב משחק מחשב שבא על מדיית לדיסקים רגילים , האיכות לא תשתנה אני מאמין , אבל אני אני ארצה לצרוב סרט אז אני אצטרך להתפשר על האיכות?

אם המשחק גדול מ-700MB אז תצטרך לצרוב אותו בשני דיסקים, אם אתה רוצה לראות סרט באיכות גבוהה צורב רגיל אינו התשובה, האיכות תהיה נמוכה משצריכה להיות. בצורב אתה יכול לצרוב עד 8.5 ג'יגה אך כרגע יש דיסקים של 4.7 ג'יגה שזה מספיק.

2.קניתי כמה פעמים בעבר מפנדה והם אף פעם לא איכזבו אותי , פעם אחת הכרטיס מסך שלי נשרף (עלה בזמנו 1700 שקל) והם שלחו לי אחד חדש  בחינם תוך כמה ימים  כשהייתי בטוח כבר שאני לא אראה עוד את הכרטיס מסך הזה.

סבבה אני לא אתווכח איתך על זה אבל יש היום חנויות שעדיפות

3. צורב יש לי כבר מהמחשב שאני משתמש בו כרגע , אני פשוט אעביר אותו למחשב החדש.

תעביר, אבל שים לב למה שאמרתי ב-1

4.בכל המפרטים האחרים היה כתוב 512 מגה , האם כדאי להוסיף ?

היום ג'יגה זה הסטנדרט בשביל גיימרים

5. אחחח , זה מעצבן שאין , כנראה שאני באמת אצטרך לוותר על הבאנדל הזה.

גם ככה באנדל לא משהו

6. מה ההבדל בין שני הסלוטים (Pci -E וAGP)? מה יותר טוב? האם כדאי לקנות לוח תואם AGP וגם כרטיס תואם או ההפך - לוח וכרטיס תומכים PCI -E?

תודה.

AGP זאת הטכנולוגיה הישנה של כרטיסי המסך, PCI-E מחליפה אותה ואם אתה רוצה מחשב שישודרג בעתיד אתה חייב NFORCE4+PCI-E.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אי אפשר להעביר משחק בדי וי די לדיסקים.. אתה לא יכול לחלק אותו.. כי ההתקנה היא של די וי די..

לכל משחק יש גירסה של דיסקים וגירסת די וי די .. זאת אותה איכות אבל אי אפשר להעביר בניהם

2.תראה כל אחד עם המזל שלא.. יש מלא מקומות שיש שירות פצצה ופתאום משהו הורס.. או לחלק יש שירות טוב וחלק לא..

אם החנות טובה לך תקנה שם..

3. תעביר.. למרות שהיום כמעט חובה כונן די וי די (שיהיה כבר צורב די וי די) בשביל משחקים וסרטים

4. אם אתה על תתפשר על פחות מגיגה

6. הAGP זה כבר התקן שהולך ונעלם.. PCI-E הוא הדור הבא שנותן חיבור טוב יותר לכרטיסים חזקים יותר

תלך רק על PCI-E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי . אז ככה , אני מוותר על הבאנדל של פנדה וכבראה גם על לקנות שם . המפרט של BOSE נראה לי טוב , אולי אני רק אחליף את המארז אבל זה באמת כבר לא כל כך משנה .

Evman007 - המפרט של גם טוב , אבל שוב , אני לא צריך כזה הארד דיסק גדול וגם לא צורב בנתיים , אולי אני אקנה בעתיד .

הבעיה שלי עכשיו היא מאיזו חנות לקנות? מותר להמליץ פה על חנויות שונות? אם אסור , מישהו יכול להמליץ לי על חנויות בפרטי? ולמה לעזלזל אני לא מצליח להכנס לחנויות שהמלצתם לי עליהן חוץ מKSP (ששמעתי שדווקא הם מלאים בתלונות , לא?).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אז זה בערך המפרט (הצלחתי סוף סוף להכנס לlogipc) :

Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BL Front USB 300W 1 339 ¤

AMD Athlon 64 3000 Venice Socket 939 Tray 1 859 ¤

Igloo 7200 Pro CPU Cooler for 64/939 1 59 ¤

Liteon 16/48 Retail DVD-ROM 1 149 ¤

Citizen/Sony/Mitsumi Black 1.44MB 3,5" FDD 1 55 ¤

Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer Serial ATA HDD 1 339 ¤

Gigaybyte GA-K8NF-9 nForce4 Socket 939 Motherboard 1 589 ¤

A-Data 512 MB 3200 Memory 2 578 ¤

Leadtek FX6600GT PX6600GTTDH PCI-e 128Mb Retail Video Card 1 1249 ¤

סה''כ: 10 4216 ¤

רציתי לעשות גם מפרט דומה מKSP , אבל לא הצלחתי למצוא את המחירים לכאלה שמשלמים בכרטיס אשראי , מצאתי רק מחיר למזומן. האמת היא שאני די מחפד מKSP , אני ממש לא יודע איזה שירות הם מביאים עכשיו , אבל לפי מיטב זכרוני אין אחריות על המוצרים משם? זה נכון? האם זו חנות אמינה. האם כדא לקנות מLOGIPC? שירות בסדר? BOSE-כתבת בהודעה הראשונה שלך שעל המחשב יש אחריות של 3 שנים , אבל לפי מה שראיתי לכל פריט יש אחריות שונה , אם קונים מחשב שלם אז יש אחריות על כולו ל3 שנים?

ובכלל , סליחה שאני מציק לכם , אבל אם מישהו יכול לתת לי המלצות לחנויות מומלצות זה יהיה מגניב , קניית מחשב זה עסק די יקר ואני ממש לא רוצה ליפול על חנות שתדפוק אותי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקנות את הכרטיס מסך עם האוברקלוק? זאת אומרת , החברה עצמה עושה את האוברקלוק , אני מאמין שהכרטיס יהיה יציב , וגם ככה זו תוספת קטנה של 20 שקל. זה באמת לא שווה את זה?

ושוב , סליחה שאני קרציה , אבל תוכל קצת לפרט יותר בקשר לחנות , כשקנית שם , לא היו שום בעיות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף החלטתי לקנות בזיגזאג , זה המפרט:

64 (3000+) - 512 Cache [939 PIN]- TRAY

878.23 ש"ח

A-DATA 512MB PC3200/400 X2

571.43 ש"ח

Gigabyte GA-K8NF-9 - 939 (nForce4x) - ATX

599.09 ש"ח

LEADTEK - WinFast 6600GT 128mb - PCX - Retail

WD 80GB-8MB JD - 7200RPM S-ATA

363.28 ש"ח

LITEON X16 - RETAIL- WHITE

.SONY / NEC 3.5 FLOPPY DISK DRIVE - 1.44

52.30 ש"ח

COMPUCASE CI-6a19 300w ATX MIDI (black) TOWER CASE

331.45 ש"ח

ThermoSonic ThermoEngine V60-4210

85.74 שח

סך הכל לתשלום: 4,175.07 ש"ח

מקווה שיהיה בסדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...