רעיון ענק לאוברקלוקרים עם כסף! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון ענק לאוברקלוקרים עם כסף!

D_N_A

Recommended Posts

ראיתי פעם נתרן שנזרק לתוך כוס מים והכוס פשוט נשבר מעוצמת הפיצוף והתגובה המהירה....

וספר להם איזו גודל הייתה המתכת? בערך בגודל של אבנים קטנות שנכנסות לכם לנעליים...

והוא עוד רוצה חתיכה ענקית בתור היטסינק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. מר ניסן הצעיר, גם אני לומד כימיה וגם אני ראיתי יותר מניסוי אחד בכימיה עם נתרן... למען האמת, חשבתי על הרעיון בזמן שפתרתי תרגיל במבחן על תאים אלקטרוכימיים ואלקטרוליטים.

2. חכו, למה אתם קופצים? אמרתי שהכל מחושב - כלום לא יתפוצץ! בבטריה שלכם בפלאפון יש ליתיום! ראיתם פעם ליתיום מגיב עם מים?! זה אומר שלא תשתמשו בסוללות ליתיום? (בשביל שלא תתפוצצו אז משתמשים בסוללות ליתיום באבקות במקום בתמיסות כמו בסוללות אחרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשבע לכם אני לא יודע מה קורה פה לפורומים.

בהתחלה זה היה P+C+T+I+P ועכשיו גם HWZONE.

אני לא מבין מה פתאום יש ילדים בני שנתיים שגולשים באינטרנט, כי ככה נראית הרמה של חלק מהת'רדים בזמן האחרון.

היטסינק מנתרן ?!

מאיפה לעזעאזל הוא הביא את זה ?

נראה לי שזה בגלל שמשדרים בתקופה האחרונה ב AXN יותר מידי פרקים של מקגיוור...

עריכה - למה זה מצנזר את השם של האתר P+C+T+I+P, מה קרה, מלחמה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. חכו, למה אתם קופצים? אמרתי שהכל מחושב - כלום לא יתפוצץ! בבטריה שלכם בפלאפון יש ליתיום! ראיתם פעם ליתיום מגיב עם מים?! זה אומר שלא תשתמשו בסוללות ליתיום? (בשביל שלא תתפוצצו אז משתמשים בסוללות ליתיום באבקות במקום בתמיסות כמו בסוללות אחרות)

איך אתה חושב שהתנקשו ב-יחייא עייש (המהנדס)? :lol: :lol:

חוץ מזה, נתרן גם רעיל למגע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשבע לכם אני לא יודע מה קורה פה לפורומים.

בהתחלה זה היה P+C+T+I+P ועכשיו גם HWZONE.

אני לא מבין מה פתאום יש ילדים בני שנתיים שגולשים באינטרנט, כי ככה נראית הרמה של חלק מהת'רדים בזמן האחרון.

היטסינק מנתרן ?!

מאיפה לעזעאזל הוא הביא את זה ?

נראה לי שזה בגלל שמשדרים בתקופה האחרונה ב AXN יותר מידי פרקים של מקגיוור...

עריכה - למה זה מצנזר את השם של האתר P+C+T+I+P, מה קרה, מלחמה ?!

ילדים בני שנתיים? מי אתה בדיוק שאתה מדבר? מה אתה לומד? במה אתה מתעניין? מה אתה רוצה לעשות בחיים שלך?

סביר להניח שאפילו תשובה אחת אין לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aka , אם תוכל להתחיל בזה שתכבד אנשים שנמצאים איתך בפורום, זה כבר יהיה נחמד יותר..

ואגב, לא נראה לי ש"ילדים בני שנתיים" בכלל יודעים מה זה נתרן..

מכבד גם מכבד.

אבל יש פה אנשים שלא שמעו על המשפט: "סייג לחוכמה שתיקה"

ואני מתכוון רק לחלק מהאנשים.

האמת שאני די רגוע אבל הת'רד הזה פשוט הוציא אותי מדעתי. (שוב פעם, היטסינק מנתרן ?!)

ד"א - מי שהתלונן בקשר להשכלה שלי, אז אפשר לומר שהיא מספיקה בהחלט בשביל לדעת שאין לבחור שם סיכוי בעולם לבנות היטסינק מנתרן. ואם זה ממש מעניין אותך מה למדתי אז אפשר לומר שאני נוטה מאוד לכיוון המדעי עם מספר יח"ל לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה דנא...המטרה של היט סינק זה לקרר...ולא ידועות לי סגולות מיוחדות לנטרן להולכת חום. ואם כן לא משהו שיצדיק להחליף אותו במתכות כמו אלומניום או נחושת שהן המתכות הסטנדרטיות.

אולי אם תיצור תרכובת מנתרן ואלמתכת הקשורות בקשר יוני תצליח ליצור היט סינק נחמד....

אולי נתרן פחמתי?? מחכה לתגובה ניסן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש פה אנשים שלא שמעו על המשפט: "סייג לחוכמה שתיקה"

אין לבחור שם סיכוי בעולם לבנות היטסינק מנתרן.

ועל המשפט "הפוסל במומו פוסל" שמעת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...