תגידו יש פה גם אנשים שמצבם הכספי אינו מאפשר להם לקנות קירור מים,מאווררים..וכו'.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו יש פה גם אנשים שמצבם הכספי אינו מאפשר להם לקנות קירור מים,מאווררים..וכו'..

p-o-i

Recommended Posts

תגידו יש פה גם אנשים שמצבם הכספי אינו מאפשר להם לקנות קירור מים,מאווררים..וכו'..

אני לא יודע מה איתכם.....אבל ככל שאני ממשיך להיכנס לאתר ....אני שם לב לעוד ילדים עם הורים עשירים שפשוט קונים להם הכל....או אנשים בעלי הכנסה די גבוהה יחסית...או פשוט אנשים יש להם סתם כסף לבזבז וככה הם מוציאים את זה.......אז בוא רגע נעצור ונחשוב על חסרי התקציב כאן...(אני מונה אחד מהם..)..

ישבתי בביתי וחשבתי....אני כבר 3 שנים עושה אוברקלוקינג לכל רכיב במחשב.....(ואני לא משתמש בתוכנות כמו ריווה או שטויות כאלה...אני מאמין יותר בצריבת ביוס)....אז ככה המחשב שלי לא משהו מיוחד בכלל.....בעצם ערכו הכללי לא עולה על 2500........אז יום אחד ישבתי וחשבתי לעצמי איך אני יקרר את המחשב שלי....בתקציב מוגבל כמובן....אז מה שעשיתי ישבתי קצת ועלה לי רעיון.....לכרטיס מסך.....לקחתי צינורות נחושת של גז....לא עולה הרבה בכלל משהו כמו חצי מטר שיהיה לי.....לקחתי 3 חתיכות שוות בגודלן שמתי בתוכן נוזל תרמי לא הרבה.....אתמטי אותן ופשוט חיברתי אותן להיט-סינק של הכ.מסך שלי ,דאגתי שהצינורות יצאו לכיוון המארז....שם עשיתי מן עיקול בצינורות.....מולם בדופן של המארז הצבתי מאוורר שפשוט מקרר את הצינורות....וכך ב60 שקל השגתי קירור לכ.מסך שלי...שהוא סך הכל FX5200 ושמתי את הליבה שלו על 373 MHZ....ואת הזיכרונות שעליהן שמתי היט-סינקים מנחושת (בכמה גרושים)...הגעתי ל520 MHZ...לא רכיב מיוחד...כי שוב אם רק היה לי כסף למשהו חזק יותר.......את המעבד שלי שעליו השגתי דיל לסילנט טוואר....ב100 שח .....אל תישאלו........ועכשיו לזיכרונות....קניתי שתי סלוטי נחושת שעולים 30 שקל כל אחד......על כל אחד....חיברתי גם צינורות נחושות מלאים בנוזל תרמי......שתיים על כל סלוט......וגם על ההארד דיסקים בניתי קירור....סתם בניתי תושבת עם 2 מאוררים עליו...משהו חמוד.......כל זה יצא לי בהוצאה של 200 שקל בערך....קירור די רציני למחשב...אהה וכן המעבד שלי עומד הוא Barton 2500+ הצבתי אותו על 2100 MHZ (הלוח אם שלי לא נותן לי יותר..).....והוא עומד על 45 במאמץ.....וגם אין סוף לקימבונים שאפשר להמשיך לעשות עם המחשב..........רק תפעילו את הראש...במקום את הכיס.....

ותמונות יגיעו בקרוב פשוט אין לי .......

אנשים אני לא מנסה לשפוט אנשים ואת המצב הכלכלי........אני רק אומר ומפציר באנשים לעזור ולחשוב גם על האנשים שאין להם כאלה סכומים....תמיד ממליצים פה על דברים שמחוץ להישג יד......או תמיד מביאים דרכים שעולות המון....אני רק רוצה שהמערכת של האתר יעזרו בנושא הזה.....אני רוצה לגרום לאנשים להתחיל לפתח את החשיבה בכך שיפעלו לבד....שלא צריך לקבל הכל כמובן מאליו בכך שיש כסף לך וקנה ועזוב......תיבנו תיצרו.....ובסוף זה ישתלם.....גם תקבלו ניסיון גם תפתחו את המחשבה...ומי יודע יכול להיות תכנסו לזה חזק מספיק בישביל להיות אנשי הי-טק בעתיד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פירקתי מחשב ישן עם מעבד P3.

לקחתי את המאוורר ואת הבלוק שלו, שהוא 20% קטן יותר משל P4 בערך.

והצמדתי לליבה של ה GF4 MX שלי ( ;D) עם כמה אזיקונים קטנים ומשחה טרמית.

מה שבטוח זה שהוא הרבה יותר שקט גם מהמאוור שהיה לי לפני זה (INNO...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק כמוך מסתכל בפורום הזה די הרבה זמן ואני רואה אנשים ממש זורקים כסף, ככה סתם 7000 שקל על מחשב וכרטיסי מסך באלפי שקלים.

אני הייתי המום לא האמנתי שאנשים יכולים לזרוק כל כך הרבה כסף, דרך אגב אני חולה על מחשבים ואני חורש על משחקים אבל להשקיע כל כך הרבה?! :o

אני אשמח מאוד אולי אם תכין מדריך, תעלה של כל העסק זה יהיה ממש עבודת קודש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק כמוך מסתכל בפורום הזה די הרבה זמן ואני רואה אנשים ממש זורקים כסף, ככה סתם 7000 שקל על מחשב וכרטיסי מסך באלפי שקלים.

אני הייתי המום לא האמנתי שאנשים יכולים לזרוק כל כך הרבה כסף, דרך אגב אני חולה על מחשבים ואני חורש על משחקים אבל להשקיע כל כך הרבה?! :o

אני אשמח מאוד אולי אם תכין מדריך, תעלה של כל העסק זה יהיה ממש עבודת קודש! :xyxthumbs:

אני חייב להגיד שאם היה לי כסף מיותר אז גם אני הייתי משקיע 7000 שקל ויותר במחשב כולל כרטיס מסך באלפי שקלים , מי שיכול אז למה לא ? מה שכן בשביל הכיף אני כן ממליץ לאנשים לעשות גם פרוייקטים בעצמם , אחת מהתחושות הכי נהדרות זה לראות פרוייקט עובד אחרי שסיימת אותו (אני עכשיו התחלתי פרוייקט ענק ווכשאני אני אסיים אני אסתובב עם כזה חיוך : :smile1: ) . סטיתי קצת מהנושא :)

מה שכן לבריאות למי שיש לו הרבה כסף לבזבז על המחשב ולמי שלא תמשיכו למצוא פתרונות יצירתיים כי אולי יום אחד תעשו מזה כסף :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

p-o-i - אתה די חוצפן..

מה איכפת לך על מה אנשים מוציאים את הכסף שלהם? מה זה עניינך בכלל?

המצב הכספי פה של אנשים והדברים שהם מוציאים עליהם כסף לא צריכים לעניין אותך.

ו..

ד"א שנה כותרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש-Milk-Inc צודק.

די חוצפה לבוא, וישר לכלול את כל האנשים ובכלל להתערב בכיס הפרטי שלהם.

המטרה העיקרית בפורום זה לא רק לבוא ולהגיד "הי, קניתי חתיכת ב1000 שקל אני מאסטר!"

אלא, להראות רעיונות לאילותרים אישיים, להביא של דברים שעושים ולאו דווקא קונים (שיש הרבה יותר

הערכה לאנשים שבונים בעצמם מאשר קונים).

מה שאתה עשית נשמע מצויין לגמרי. אבל חבל שפתחת את הנושא עם הדברים האלה.

אני אישית אומנם גר בבית ממוצע+, ובלי עין הרע לאמא שלי ולחבר שלה יש את הכסף וזה לא נותן להם סיבה לבזבז אותו.

עדיין אנחנו חוסכים, ולחסוך זה תכונה מאוד חשובה בחיים.

אני אישית לא מתפנק לי על הכסף של אמא, למרות שקורים מצבים שהיא מנסה להביא לי, אולי תופתעו לשמוע אבל אני פשוט מסרב.

את החלקים שאני קונה, את המוצרים שאני קונה ומה שאני קונה, אני משתמש אך ורק מהמשכורת שלי שאני עובד לא הכי קל בעולם.

ומשקיע 6~8 שעות ברציפות משמרת ועושה בממוצע 800 שקל בחודש שמספיקים לי לרכוש את המוצרים שאני רוצה. או לחסוך לעתיד.

את הכסף שלי אני עובד בשבילו, ולכן הערכה שלי אליו שווה באותה מידה.

אני לא אבוא ואגיד שאני קונה ודברים לתחזוקת הבית, ואני לא מאמין שהרבה ילדים בגיל שלי (17) עושים את זה, למרות שיש חלק שכן.

אבל את הדברים שלי, את מה שאני רוצה אני קונה מהכסף שלי וחושב טוב קודם לכן מה כדאי, איפה הכי זול והכי אמין וכו'..

לכן, לבוא ולהכליל שכולם פה מתפנקים על הכיס של ההורים זאת טעות.

אני שמח מאוד שמצאת את היוזמה והראש להכין בעצמך דברים, בשמחה תבוא ותתגאה, זה המקום.

אבל לא המקום לחנך אנשים או להתערב להם בחיים הפרטיים והכלכלים.

רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש פה גם אנשים שמצבם הכספי אינו מאפשר להם לקנות מים,מאווררים..וכו'..

אני לא יודע מה איתכם.....אבל ככל שאני ממשיך להיכנס לאתר ....אני שם לב לעוד ילדים עם הורים עשירים שפשוט קונים להם הכל....או אנשים בעלי הכנסה די גבוהה יחסית...או פשוט אנשים יש להם סתם כסף לבזבז וככה הם מוציאים את זה.......אז בוא רגע נעצור ונחשוב על חסרי התקציב כאן...(אני מונה אחד מהם..)..

אני חולק על דעתכם,הוא פשוט אמר שישי ילדים שקונים להם הכל ויש ילדים שאין להםם כסף לקנות משחה תרמית (סתם דוגמא)ולכן הוא מציע רעיון לאלה שאין להם תקציב,הוא לא כזה סנוב שאומר יופי ימפונקים קונים לכם הכל..

אני אמרתי את דעתי (זכותי)חחח..

ואני מבקש לא להתנפל עלי בגל שאמרתי את ההפך ממה שאתם אמרתם!

תודה.

נ.ב לפותח ההודעה רעיון תותח למרות שאני לא מתכוון לעשות אותו,(אני גם לא מתכוון לקנות מים) ..

סיבות אישיות.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני אומר, מה שפותח הת'רד אומר הוא נכון מאוד.

כמעט כל ההודעות בפורום הזה באות להמליץ לאנשים לקנות את הטוב ביותר במחיר הגבוה ביותר, אבל למה נועד הפורום?

המטרה של פורום הוא לעזור לאנשים למצוא חומרה טובה שלא חייבת להיות יקרה כל כך, מדי פעם צריך לפרסם מדיריכים לבנייה עצמית כדי שאנשים שאין להם את הכסף יוכלו להנות ממחשב טוב גם כן.

אני זוכר ציטוט לא מזמן שאמר: "מה שיקר תמיד יהיה טוב", זה השטות הכי גדולה ששמעתי בחיים שלי ונגיד שהיא נכונה אז מה? צריך ישר ללכת על היקר ביותר?!

לפי דעתי מטרת הפורום היא לחסוך לאנשים את הכסף ולא לבזבז להם אותו!

סופר גוהן אל תהיה מהמתחסדים האלה ששואלים למה הוא מכליל? כי ברור שהוא לא יכול להגיד שמות של אנשים מסוימים אז הוא אומר כולם או הרוב פה וזה נכון כמעט כל האנשים פה זורקים כסף על דברים שאפשר בקלות לארגן בבית בכמה דקות (אפילו אם זה שעות, שווה לחסוך את הכסף).

זה לא נכון להגיד, אל תתערב לאנשים בהוצאות הכספיות שלהם כי אם אתה לא תתערב ואף אחד לא יתערב הם בחיים לא ילמדו לקח בחיים ואם הם לא ילמדו את הלקח זה יפגע בהם בסוף ואולי אפילו בכם, תמיד תהיו זמינים לעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל ההודעות בפורום הזה באות להמליץ לאנשים לקנות את הטוב ביותר במחיר הגבוה ביותר, אבל למה נועד הפורום?

המטרה של פורום הוא לעזור לאנשים למצוא חומרה טובה שלא חייבת להיות יקרה כל כך, מדי פעם צריך לפרסם מדיריכים לבנייה עצמית כדי שאנשים שאין להם את הכסף יוכלו להנות ממחשב טוב גם כן.

אני זוכר ציטוט לא מזמן שאמר: "מה שיקר תמיד יהיה טוב", זה השטות הכי גדולה ששמעתי בחיים שלי ונגיד שהיא נכונה אז מה? צריך ישר ללכת על היקר ביותר?!

סופר גוהן אל תהיה מהמתחסדים האלה ששואלים למה הוא מכליל? כי ברור שהוא לא יכול להגיד שמות של אנשים מסוימים אז הוא אומר כולם או הרוב פה וזה נכון כמעט כל האנשים פה זורקים כסף על דברים שאפשר בקלות לארגן בבית בכמה דקות (אפילו אם זה שעות, שווה לחסוך את הכסף).

זה לא נכון להגיד, אל תתערב לאנשים בהוצאות הכספיות שלהם כי אם אתה לא תתערב ואף אחד לא יתערב הם בחיים לא ילמדו לקח בחיים ואם הם לא ילמדו את הלקח זה יפגע בהם בסוף ואולי אפילו בכם, תמיד תהיו זמינים לעזור!

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופר גוהן אל תהיה מהמתחסדים האלה  ששואלים למה הוא מכליל? כי ברור שהוא לא יכול להגיד שמות של אנשים מסוימים אז הוא אומר כולם או הרוב פה וזה נכון כמעט כל האנשים פה זורקים כסף על דברים שאפשר בקלות לארגן בבית בכמה דקות (אפילו אם זה שעות, שווה לחסוך את הכסף).

זה נכון מאוד להגיד אל תתערב לאנשים בהוצאות.

אתה יכול להמליץ להם לעשות דברים, אתה יכולים לייעץ להם לגבי דברים.

אתה לא יכול להגיד להם מה לקנות או לעשות או להכנס להם לכיס הפרטי שלא יקנו דברים ויחסכו כסף.

אם יש להם את התקציב, והם רוצים לקנות, יש להם את האפשרות והכל, בלי עין הרע, שיש להם המון לבריאות ושיתחדשו!

דבר מאוד חשוב, אתה לא יכול ללמד בן אדם לקח בחיים על משו שעוד לא קרה.

לקח הוא מושר השכל, מסקנה שהבן אדם מסיק אחרי שהוא עשה משו לא טוב.

אם בן אדם לא יעשה משו לא טוב, איך הוא ילמד לקח? ::)

לכן, לבוא ולהתערב להם בכיס הפרטי זאת חוצפה, ובטח ובטח שלא למידת לקח.

כי לקח הבן אדם ילמד אחרי שהוא יבזבז את הכסף ויבין שזה היה ביזבוז! זה לקח!

ואז לפעם הבאה הוא יהיה יותר חסכן.

לעזור זה לייעץ, להמליץ וכדומה, אבל לא להגיד, לצוות או להתערב בחיים הכלכלים ו/או האישיים.

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברה אני לא ניסית לשפוט פה אף אחד........מי שיש לו כסף בכיף שלכם תיקנו....מיצידי תיקנו את כל העולם......אני רק אומר אנשים תעזרו פה לאנשים מחוסרי תקציב.....אני נכנס ורואה השקעות של מיליונים פה....עם תחשבו על אחרים תעזרו קצת תביעו עצות תביאו דרכים .....יפ הרבה שמחזיקים מעצמם שיש להם גם כסף.........אני מנסה להביא פה דרך לתמרן את האנשים שנמצאים במצבים כמו שלי........שיעשו לבד.....שיכינו לבד....ואני מצפה מבעלי האתר לעזור גם.....להביא מדריכים של עשה בעצמך.....ואני יכין פה איזה מדריך עם ......והכל אצלי זה בקימבונים.........תשתמשו בחברים בכלים שלכם.......לכו לאתרי בנייה ככו חומרים.....העולם מלא בהם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...