סימנים להשקה קרובה של ה FX 57, סאן דייגו ב 2.8 ג"ה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סימנים להשקה קרובה של ה FX 57, סאן דייגו ב 2.8 ג"ה

TC2B

Recommended Posts

מדובר האתלון 64 עם 1 מגה בייט זכרו מטמון ובמהירות שעון של 2.8 גיגה הרץ שהיא מהירות השעון הגבוהה ביותר מכל מעבדי AMD כיום, המעבד מיוצר ב 90 ננו מטר דור ב של AMD. המעבד החל להופיע בחנויות שונות בעולם, בעיקר ביפן.

מקור:

http://www.amdboard.com/

עוד שבועיים השקה רשמית, יחד עם ההשקה של ה G70

ובזאת אחרון מעבדי ה 130 ננו מטר של AMD, ה FX 55 יעבור מן העולם, כל מעבדי AMD כעת מיוצרים ב 90 ננו מטר.

מקור:

http://www.theinquirer.net/?article=23799

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביזבוז כסף, אפשר בקלות לקחת 3700 סאן דייגו שעובד ב2.2 ולעשות אותו 2.8.

מי שמשקיע כלכך הרבה במעבד, שיקנה כבר כפול שנותן משהו שאי אפשר באוברקלוק פשוט לעשות גם ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשקיע כלכך הרבה במעבד, שיקנה כבר כפול שנותן משהו שאי אפשר באוברקלוק פשוט לעשות גם ככה..

ההבדל במהירות שעון לא ההבדל היחיד, אין במעבדי סדרת FX נעילת מכפלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, קניית מעבד כזה היא מעשה שגבול בחוסר שפיות. (חוץ מ "cupra" וכאלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני זוכר שראיתי באחת הת'רדים של אקסטרים שמישהו  נשרף לו כבר שני FX 55 ו לוח LANPARTY -DR של DFI

לדעתי זה באמת ביזבוז

אבל אתם שוכחים שרק אוברקלוקרים וגיימרים קונים אותם כי סדרת ה FX היא בשביל משחקים ואברקלוקרים וגם לטחונים או למשקיענים חחח

אני שמעתי שהמעבד הזה בכל יהיה בטכנולגיית 65 ננומטר!

מה עדיף 4800+ או FX57 אני מדבר מבחינת משחקים

ומה בדיוק ההבדל במשחקים בין מעבד כזה למעבד +3000 VENICE

ושאלה אחרונה

מתי הם אמורים להיות משווקים באירופה

תודה למי שיענה לי על השאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה באמת ביזבוז, אבל אתם שוכחים שרק אוברקלוקרים וגיימרים קונים אותם כי סדרת ה FX היא בשביל משחקים ואברקלוקרים וגם לטחונים או למשקיענים חחח. אני שמעתי שהמעבד הזה בכל יהיה בטכנולגיית 65 ננומטר!

מה עדיף 4800+ או FX57 אני מדבר מבחינת משחקים, ומה בדיוק ההבדל במשחקים בין מעבד כזה למעבד +3000 VENICE, ושאלה אחרונה, מתי הם אמורים להיות משווקים באירופה?

לא היה אמור להיות 65 ננו מטר מעולם. אולי ה FX 59 יהיה 65 ננו מטר.

אני מתקשה לראות צורך אמיתי ביותר מאתלון 64 3200+, לכל היותר 3500+ בשביל משחקים. מכיוון שאתלון 64 ב 2 או 2.2 גיגה הרץ מספיק חזק לכל משחק (כאשר צוואר הבקבוק האמיתי הוא כרטיס המסך), אתלון 64 X2 ב 2.4 גיגה הרץ עדיף לטעמי, כמובן, שוב, גם אם היה לי כסף בכמות בלתי מוגבלת הייתי מעדיף את ה 4400+ שרץ "רק" ב 2.2 גיגה הרץ.

יכול להיות שאני טועה, צריך לראות מה התועלת של המעבר מאתלון 64 3200+ לאתלון 64 4000+ כאשר כרטיס המסך נשאר למשל 6800GT או ה G70 שאמור לצאת בקרוב, ללא ספק עם ה G70 שאמור לפעול ברזולוציות גובות של 1600 על 1200 ו 1920 על 1200 העומס על המעבד יגדל.

עוד שבועיים, השקה רשמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיבה של להעלות את המהירות של המעבד?

אשמח לקבל תשובה.

ואם לא הבנת אז, שנה שעברה או יותר נכון המעבד FX האחרון היה 2.6 ועכשיו הם עוברים ל 2.8, שמתי לב למגמה מוזרה, בעוד המעבדים ה"נמוכים" (3200, 3000) יורדים במהירות מעבד FX קופץ, האם מנסה ליצור במהירות גבוהה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לקבל תשובה.

ואם לא הבנת אז, שנה שעברה או יותר נכון המעבד FX האחרון היה 2.6 ועכשיו הם עוברים ל 2.8, שמתי לב למגמה מוזרה, בעוד המעבדים ה"נמוכים" (3200, 3000) יורדים במהירות מעבד FX קופץ, האם מנסה ליצור במהירות גבוהה יותר?

כי היא יכולה.

במעבר משקע 754 ל 939 מהירות השעון "ירדה" אבל הביצועים עלו, אין מגמה של הורדת מהירות שעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי לא הבנתם אותי נכון, ברור שבאותו מחיר עדיף FX57 על 3700 סאן דייגו.

ניסיתי להגיד, שלא שווה להשקיע כלכך במעבד, שהוא לא מחדש כלום ביחס למעבדים פשוטים יחסית (אטלון 3000, 3200).

היתרון היחיד שלו על אטלון 3000 עם ליבת סאן דייגו, זה שאצלו המכפלה לא נעולה (אני לא מזלזל אבל בכל זאת) ומהירות שעון כמובן.

אם כבר משקיעים הרבה במעבד, אני חושב ששוה להשקיע במשהו שבאמת יש בו משהו מיוחד, חדשני והוא נותן לך יתרון אמיתי בדברים מסויימים.

(אני מתכוון כמובן לכפול ליבה כמובן).

אני בטוח שהFX 57 יעלה יותר מ4800 (כפול ליבה), אבל אין לי ספק שהייתי בוחר את הכפול ליבה (אם היו מציעים לממן לי אחד מהם).

בקשר להוא שאמר 'AMD מנסים לעלות מהירות שעון', אז מעלה מהירות שעון, כי זה לא רע ויש לה את האפשרות לעלות מהירות שעון בלי שזה יפגע בתכונות אחרות כמו פליטת חום, אמינות וכו...

כשאפשר וזה לא פוגע בדברים אחרים, מהירות שעון גבוה זה מוסיף, במקרה של ינטל זה לא היה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...