עזרה ל OC של Assus P5GD2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ל OC של Assus P5GD2

ha

Recommended Posts

היי, אני חדש פה ואשמח לעזרה עם Assus P5GD2.

קודם כל, תיאור מערכת:

לוח אם: Assus P5GD2 (בוצע עידכון Bios)

זיכרונות: Kingston 2*512MB / 533MHz DDR2

פרוססור: 3.4G עם גוף קירור ומאורר מקורי

FSB: 200

כרטיס מסך: NVIDIA GeForce 6600 128Mb PCI-E

מארז: Heck tower אני חושב, עם ספק של Heck כנראה 400W ושני מאווררים

דיסקים: 4 דיסקים ATA, דיסק נוסף SATA סך הכל 0.6TByte...

כוננים אופטיים: DVD-R,DVD-RW

מערכת הפעלה: Win XP+SP1

vרכבתי את המערכת לפני חודשים וקורים אצלי ודברים מתחילים להסתבך לי. קודם כל, טמפרטורת הלוח דיי קבועה על 45 ומאורר פרוססור מסתובב ב 2600. אבל, טמפרטורת המעבד לפני חודשים היתה 52-54 אחרי שעה בעומס מלא (נמדד עם AssusProbe) והיום היא 62-64 אחרי שעה בעומס של 80 אחוז! וזה אחרי עם דלת מארז פתוחה ואחרי שניקיתי את גוף הקירור וחידשתי גריז!. זה מוכר למישהו? מותר להריץ את המחשב בחום כזה? (בכל אופן, עוד שבועיים הקירור מקורי של אינטל (ששווה לתחת) עף ויוחלף ל Freezer 7 של Arctic Cooling)

הלוח של Assus בא עם תוכנת האצה לפרוססור, -mos אבל אני לא מצליח להתקין אותה, היא אומרת שאופצייה לא מאופשרת על לוח האם. בדקתי, והיא כן. יש למישהו רעייון?

יש למישהו ניסיון בהאצה ל Assus P5GD2? אשמח לקבל אפילו הסבר בסיסי לשנויים הדרושים ב .

חוץ מזה תציצו במה שכותב לי ה CPU-Z Ver 1.29 על הזיכרונות:

DRAM Type -SDRAM

DRAM Size 1024 MBytes

DRAM Frequency 267.6 MHz

FSB:DRAM 3:4

CAS# Latency 4.0 clocks

RAS# to CAS# 4 clocks

RAS# Precharge 4 clocks

Cycle Time (TRAS) 12 clocks

# of memory modules 2

Module 0 Kingston -SDRAM PC4300 - 512 MBytes

Module 1 Kingston -SDRAM PC4300 - 512 MBytes

אפשר לשפר פה משהו בתיזמונים? מה אתם מציעים? במיוחד אם אתם מכירים את הלוח ויודעים להגיד לי בדיוק מה לשנות , תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה היה אבל כשפתחתי את המחשב והוצאתי את הקירור מסתבר שבין הקירור המקורי יש פול אבק וגם החלפתי משחה ל-MX1 וירד הטמפרטורה ב-10 מעלות והמחשב שלך יחזיק מעמד עוד שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עשיתי את זה השבוע, ניקיתי גוף הקירור וחידשתי גריז. אבל כלןם לא קורה, עיכשיוו יש לי 63 מעלות למעבד ו 43 מעלות ללוח ב CPU 90% וקופסה פתוחה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...