project NANOCOOL - עדכון נוסף, עמוד 36 +30 תמונות - עמוד 25 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

project NANOCOOL - עדכון נוסף, עמוד 36 +30 תמונות

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 374
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אליייייייייייי!

הכיפוף יצא פצצתי!!!!

אתה חותך את המארז כל כך ישר ומדויק עם המעמד לדרמל ובעזרת השולחן?

לדעתי, שילוב הגריל בפרויקט הזה קצת לא קשור... כאילו זה יכול להיות יפה הוכל אבל מה הקשר לTHEME של המארז\פרויקט?

אם כבר, אז היית מעגל את "משולשי הפרספX" ולא עושה אותם ממש משולשים כדי שהם לא יבלטו מתחת לגריל...

הגג של המארז נראה ממש פיצי... מוזר אפילו קצת... חחח :-\

המתקן של ההברזות מגניב לאללה :D

מה מתוכנן להיות מתחת לגריל? כי אם כלום, אז זה יכול לצאת מכוער ביחד עם הפס פרספX מאחורה... :-\

ד"א, למה אתה מוריד צבע לפני עבודה ולפני צביעה חדשה?

ד"א 2, הריצפה אצלך ב''מודריה'' עשויה מאלומיניום(קצת מלוכלך :) ).. אתה יכול להשתמש בו :D חחח :D:jump::smile1::cool2:

:yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs: :xyxthumbs: :yelclap::xyxthumbs::yelclap::P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרויקט עצמו עכשיו ממש טוב, אני לא מצליח להתחבר לגלגלים האלה שהוספת ... גבר הם נראים - לפחות לדעתי על הפנים ...

זה לא רולרבליידס, זה מארז, תחליף לגלגלים קטנים כאלה כמו שיש בעגלות פלסטיק לאכול - אתה יודע שאוכלים כזה בסלון יהיה הרבה יותר אסטטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה קודם כל להגיד כמה דברים טובים:

- יפה שסוף סוף התחלתה לעשות משיהו באמת

- כל הקטע של ההשקעה בציוד מרשים ביותר (אבל חלק ממנו לדעתי מיותר)

אבל אני אישית לא משש אהבתי בינתיים את מה שני רואה:

הפנל הקידמי לדעתי בחירה רעה - תתן לו יותר חיים ותסתיר את השלד (לדעתי עלידי צביעה של הפרספקס).

ובקשר ל"גריל" לדלת השניה פשוט מיותר נקודה. וגם בקשר אליו, אם כל הציוד שקניתה יכולתה לעשות את החיתוך יותר מדיוק לצורה של הגריל.

לדעתי אם הציוד שלך אפשר לעשות דברים הרבה יותר יפים,מושקעים ומדיוקים.

בקיצור אני לא ממש אוהב את מה שיוצא, אבל יכול להיות שזה הטעם שלי ככה שכל אחד אם שלו... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום:

אומנם לא הספקתי הרבה (יש עדכון נוסף, שלא יצא לי לעדכן, מכיוון שהמצלמה לא הייתה אצלי באותו היום)

אני חוזר למתכונת הרגילה שלי, כלומר, אני אחזור ביום רביעי הבא..

אני אתייחס לחלק מהתגובות שלכם:

dor-eli - פרספקס זה עניין של טעם, ומצאתי לנכון לשים גם בדלת השנייה (שעדיין לא סיימתי אותה)

אני לא הולך על מראה "נקי וחלק" אלא על "כבד ומגושם" (לפחות בפרוייקט הזה)

Proteous - קניתי אותם במיוחד, לדעתי הם יפים, ואני חושב שהרוב גם חושב כך, שוב, הכל עניין של טעם (KETCHUP נתן לי רעיון די יפה, יישום בהמשך ;) )

fire1ce - אשמח לדעת למה הכוונה ב"ציוד מיותר"

אמרתי, ואני אגיד שוב, עדיין לא סיימתי את הפנל הקדמי, הוא הולך להיות די כבד, גריל מאסיבי, המון מתגים ולדים וכו')

אם היית קורא הכל, היית רואה ששמתי במיוחד ספוג, כדי להסתיר את השלד, שגם נותן אפקט מראתי לפנל

בקשר לגריל, החיתוך יצא מדוייק ביותר, אני לא מבין את כוונתך, אולי לא שמת לב, אבל בנוסף לעיגול, יש עוד 2 פינות (למשולשים הכתומים)

כנ"ל לגבי השאר, אני עושה דברים מושקעים ומדוייקים, בקשר ליפים - עניין של טעם

עדכונים נוספים יבואו בזמן הקרוב (אני יכול להגיד שהחלק הקשה עבר, כלומר עשיית המארז "מבחוץ", הדבר היחידי שנשאר הוא הצביעה

החלק הפנימי , והאהוב עלי יותר, יבוא בקרוב

עד אז, שיהיה לכולם שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהרבה אנשים ציפו פה

זה אחד הפרוייקטים המורכבים המושקעים והיפים :]

בהצלחה בהמשך אחיי

לא רוצה לבאס, אבל הפרוייקט הזה לא ממש מורכב. התכנון הפומבי, השינויים האינסופיים והקניות המטורפות סתם ניפחו את כל הסיפור. הרבה חברה באים עם תיכנון מוכן, כשיש להם את כל הכלים, בלפעמים כבר אחרי שהפרוייקט גמור, מציגים , יומיים אנשים עושים "וואו", ושוכחים מהפרויקט.

תאכלס זה עוד כמה ופירוטכניקה :nixweiss:

אבל בכול זאת יפה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...