אלברט אינשטיין...מדהים... - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלברט אינשטיין...מדהים...

airborn-i

Recommended Posts

הגבתי על התורה שבעל פה בכלליות

ומה לעשות שRK מדבר יותר לעניין ומבין גם יותר

מה שאתם והחילוניים בכלליות עושים זה חושבים שהם יודעים הכל

זה שאתם מתווכחים על דברים שבקושי יש לכם ידע עליהם זה כמו שאני אלך למכנאי ואתווכח שהצינור שנמצא במטוס לא נחוץ כי אני יודע שהקרבורטור מקרר את המנוע

הוא פשוט יצחק לי בפנים כי אני לא יודע כלום מהחיים שלי!

תלמד את הנושא לפני שאתה מתווכח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 429
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^

דיי קרעת אותי!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RK מבין יותר???

תקרא את התגובה שלו על לא תבשל גדי בחלב אימו = אסור לבצע גילוי עריות

נו באמת גילי אתה פשוט כמו כל דוס ממוצע. עונה רק על מה שנוח לו

אני כן מבין את הנושא, לעיתים אפילו יותר ממך

אחרת לא היית חושב בכלל על להזכיר את ה"מיסים" שמקבלים או את זה שכולם מקבלים קיצבאות ילדים כי אתה פשוט לא ידעת שזה לא עולה לינארית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שידעתי שזה לא עולה ליניארת אבל זה כל בן אדם לא משנה דת או גזע או לאדע מה מקבל כמו כל בן אדם אחר עם אותו מספר ילדים

RK אולי לא מבין בהלכות אבל אני לא מצפה ממנו להבין אבל הוא מבין הרבה יותר במה זה משנה מה זה קראים וכד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישול או אכילה של גדי בחלב של אמו היא מעשה אכזרי, אולי גילוי עריות לא היה הביטוי הנכון,

אבל משהו בסגנון,

אל הקטע של לא לאכול חיה שלא הגיע לבגרות המינית עוד לא שמעתי,

זה גם לא הגיוני, אם כך היה אסור לאכול עגלים, טלאים, פרגיות וכיוצא בזה.

וכידוע זה לא אסור.

יודע יותר או לא, זה לא ממש העניין, אני בטוח שיש דברים שאני לא יודע שאתה יודע, ויש דברים שאתה לא יודע ואני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישול או אכילה של גדי בחלב של אמו היא מעשה אכזרי, אולי גילוי עריות לא היה הביטוי הנכון,

אבל משהו בסגנון,

גילוי עריות זה לא ביטוי. זה לא כמו להגיד התבלבלתי בין עצוב וכועס(הם לא ביטויים סתם הדגמה)

אל הקטע של לא לאכול חיה שלא הגיע לבגרות המינית עוד לא שמעתי,

אני כן שמעתי וזאת סברה הרווחת בין הרבה חוקרים. הסיבה שלא שמעת עליה היא פשוט בגלל שאתה כניראה פחות מבין בנושא הזה ממני.

זה גם לא הגיוני, אם כך היה אסור לאכול עגלים, טלאים, פרגיות וכיוצא בזה.

וכידוע זה לא אסור.

נו מה לא למדת הבנת הנקרא? הגיון לא למדת? אתה מקשיב לעצמך?

זה לא הגיוני כי זה לא אסור?? :kopfpatsch:

אם הייתה לך קצת הבנת הנקרא היית מבין שבדיוק על זה אני מדבר

אני אומר שהדוסים טעו בפיענוח שלהם את הכתוב ואכן היה צריך להיות איסור על אכילת פרגיות וכו.. במקום איסור על בשר וחלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גילי, טוב שאתה פה להחזיר אותי לדרכי המוטב

אני אומר את הדעה שלי ושל מומחים גדולים ממני, שעם כל הכבוד לרבנים שלך(שאין להם תואר בכלום), נשמעת הרבה יותר הגיונית

מה לעשות שאנשים עם תואר מבינים את אלוהים יותר טוב מחבורה של רבנים מפגרים שחיו לפני אלפי שנים?

קשה לך לעכל את זה אבל זאת האמת מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה אתה שוב מוכיח את חוסר ההבנה שלך באמונה שלך

להחזיר יהודים בתשובה זו מצווה

גם אם זה כרוך בהשפלה וגם אם זה לא לרמה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילוי עריות זה לא ביטוי. זה לא כמו להגיד התבלבלתי בין עצוב וכועס(הם לא ביטויים סתם הדגמה)

ביטוי מינוח, נכנס פה לקטנות

אני כן שמעתי וזאת סברה הרווחת בין הרבה חוקרים. הסיבה שלא שמעת עליה היא פשוט בגלל שאתה כניראה פחות מבין בנושא הזה ממני

לא פעם החוקרים גם טועים, בכל תחום, סברה רווחת היא לא מוכחת, בדיוק כמו הטענה שלי, ושל הרבה אחרים

בנפנופי ידיים אי אפשר להוכיח כלום.

.נו מה לא למדת הבנת הנקרא? הגיון לא למדת? אתה מקשיב לעצמך?

זה לא הגיוני כי זה לא אסור?? :kopfpatsch:

אם הייתה לך קצת הבנת הנקרא היית מבין שבדיוק על זה אני מדבר

אני אומר שהדוסים טעו בפיענוח שלהם את הכתוב ואכן היה צריך להיות איסור על אכילת פרגיות וכו.. במקום איסור על בשר וחלב

טעו בפענוח, יכול להיות, וגם יכול להיות שפעם למילים היה פירוש קצת שונה, והם פירשו את זה נכון והחוקרים לא... לך תדע

ובסדר, אתה מוזמן לחשוב כך ואני אחרת, its a free country after all man.

ואגב,

מה לעשות שאנשים עם תואר מבינים את אלוהים יותר טוב מחבורה של רבנים מפגרים שחיו לפני אלפי שנים?

אפילו אם יש להם 20 תארים בנושאים הקשורים בתנ"ך, כל עוד לא הוכיחו (ולא הוכיחו) או כפי שאמרת סברה, אני יאמין למה שאני רואה לנכון...

כפי שאמרתי בנפנופי ידיים לא מוכיחים כלום, אלא רק אפשר לשכנע (למעשה, זה בעצם כל הדת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה אתה שוב מוכיח את חוסר ההבנה שלך באמונה שלך

להחזיר יהודים בתשובה זו מצווה

גם אם זה כרוך בהשפלה וגם אם זה לא לרמה שלך

זה בהחלט דבר טוב להחזיר יהודי בתשובה

אבל מה לעשות שאני לא כל יכול וגם יש אנשים שאי אפשר לדבר איתם אנשים שחיים לפי התאוות וזה כל החיים שלהם אנשים שבשערי גיהנום לא יחזרו בתשובה אנשים בלי מוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...