Chaintech 7VJL APOGEE - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chaintech 7VJL APOGEE

zlevitaz

Recommended Posts

תאמין לי שבכל חנות אין שום בעיה בהחזרה\החלפה של לוחות שנשרפו, גם כתוצאה מOC- אתה מוזמן לבדוק.

לגבי מה שאמרת, אין לי דיע יותר נרחב בנושא ממה שציינת, ככה שאין לי טענת נגד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

A_V ידידי - הסיבה שכל-כך נמאס לי מהמלצות/השמצות על חנויות היא שעבדתי עם 4

חנויות שונות ולא אציין שמות בכוונה.

את הלוח של שנשרף לי - לא החליפו לי בניגוד למה שכל ההודעות

בפורומים השונים הבטיחו לי.אין עליו אחריות ואני מקבל את זה.

העניין הוא שב-KSP יש לפחות את ההגינות להגיד את זה

לפני הקניה - ולא אחרי שהלוח נשרף.

הם רחוקים מלהיות לארג'ים - אבל הם הוגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב, אני אכתוב את זה שוב פעם אחת..תפנים.

פיצ'רים- איןב כלל ספק..האפוקס מציע בקר רייד (HPT) ודיאגנוססטיק לד...היתרון של הצ'יינטק הוא הUSB2 שלא שימושי כרגע ובמידה ויהיה צורך- יהיה ניתן להוסיף כרטיס הרחבה.

מחיר- האפוקס זול בכ90 ש"ח.

יכולות ואפשוריות OC- שוב, אין ספק..האפוקס מציג אפשוריות OC טובות מהצ'יינטק ובפועל הוא הלוח הטוב ביותר לO\C מלוחות הKT333 חוץ מהKX7-333 לאחר מודים.

"תמיכת משתמשים"- ללוח יש המון ביוס משופצרים, בעלי יותר אפשרויות וביצועים טובים יותר שמסתובבים ברשת.

אין שום ספק- האפוקס טוב יותר..אה כן, הוא גם לא מיובא ונמכר רק בKSP..ככה שיש אחריות והחלפה במקרה של שריפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך הוא יריץ לי את DUKE 3D?...

אנשים, די... AV יקנה אפוקס, אתה קנית צ'יינטק... אני מחכה (אולי) לאפוקס החדש, שאולי יהיה הלוח KT333 המושלם הראשון מתחת למחיר של הAT7... או שאולי בכלל עדיף לחכות לKT400 או NFORCE2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון- 8K5A2+..ההבדלים לעומת ה9K3A יהיו כרטיס רשת מובנה, 2 ואפשרות לדגם עם הHPT374 (Cקר רייד עם ארבעה ערוצים, אותו האחד משולב גם בAT7).

אגב, הבקר של היי פוינט ממש לא, אבל ממש לא מדהים. ויש לו בעיות עבודה עם . לדעת כולם, promise, פשוט הרבה יותר טובים. שווה את העוד כמה דולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...