צריכת חשמל/פליטת חום של האתלון 64 4800+ X2 דומה לזו של האתלון 64 4000+ - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת חשמל/פליטת חום של האתלון 64 4800+ X2 דומה לזו של האתלון 64 4000+

TC2B

Recommended Posts

צריכת חשמל/פליטת החום של האתלון 64 4800+ X2 (כפול ליבות ב 2.4 גיגה הרץ) דומה לצריכת חשמל/פליטת החום של האתלון 64 4000+ (חד ליבה ב 2.4 גיגה הרץ), הבדיקה בוצעה על לוח NF4 SLI עם שני כרטיסי מסך מותקנים.

מקור:

http://www.hkepc.com/hwdb/athlon64x2-4800-3.htm

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מדובר בתהליך ייצור עוד יותר טוב מ 90 ננו מטר דור ב של הווניס והסאן דייגו, או שהמדידה פשוט לא אמינה, אולי היא לא מאמצת את שתי הליבות אלא רק אחת ולכן צריכת החשמל/פליטת החום דומה. יהיו עוד סקירות רבות על האתלון 64 X2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

160W במאמץ? זה ממש הרבה...

זה מתכון לרצח ע"י תפוחים :silly:

באמת 160W זה דיי הרבה במיוחד אם יש מערכת חזקה בנוסף צריך ספק 520W POWERSTREM

אני מאמין שבעוד שנה יהיה לי איזה +4400 בסוקט M יחד אם R520

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

160W במאמץ? זה ממש הרבה...

זאת הצריכה של כלל המערכת מן הסתם, לא של המעבד בלבד, המדידה של ההספק מיתבצעת על כבל אספקת החשמל לספק הכוח:

temptest.jpg

בכל מקרה, זאת סקירה ביפנית, קצת קשה לי להבין מה הולך שם לכן אני מתייחס להשוואה בין המעבדים, האמת שהנתונים האלה לא חדשים לי אבל עדיין ידיעה ראויה וחשובה, נושא צריכת החשמל/פליטת החום הוא מרכזי בעולם המעבדים, זה מה שקובע את מהירות השעון בסופו של דבר של המעבדים השונים, זאת הסיבה מצד אחד שהאתלון 64 X2 יכול לפעול ב 2.4 גיגה הרץ, הפרסקוט הכפול רק ב 3.2 גיגה הרץ ואת אי הקיום של זיאון כפול ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

160W, כפול ליבה, ביחד? נראה לי מופרך..

אולי באמת זה לא מאמץ רציני בשבילו.

מספרים דומים מסקירה אחרת:

IMG0012991.gif

* יעילות הספק כח היא 70-80 אחוז, כלומר הצריכה אפילו קטנה יותר מהנ"ל - הערת הסוקר.

מקור:

http://www.behardware.com/art/imprimer/571/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוגזם בכלל ... יצרניות הספקי כוח מעלות כל הזמן את העוצמה של הספקים אפילו שאף אחד לא צריך את כל העוצמה הזאת - אם לא איך היה אפשר לגרום לאנשים להפטר מהספק כוח הישן שלהם ולהוציא סכומים דמיוניים על ספק חדש?

המערכות הכי כבדות היום (840EE ו2 6800U) צורכות פחות מ350 W , אבל החברות התחילו לדחוף ספקים של 600 700 800 גדי שאנשים ישדרגו את ספק ה480W שלהם שהרבה יותר ממספיק לכל מערכת , תהיה אשר תהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...