וואו ואני חשבתי שהXP-120 גדול... - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וואו ואני חשבתי שהXP-120 גדול...

mr.bigglesworth

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לדבר שטויות כשאפשר לדבר עובדות?  :kopfpatsch:

Most DIY enthusiasts are familiar with the Zalman CNPS 7700 copper and aluminum CPU coolers. While stopping by their booth today, we came across their latest creation. 

The CNPS 9500 LED is a series of three heat pipes, fins and a 92 mm fan. True, heat pipes and a 92 mm fan aren't normally something to write home about, but they are when used in a product that does what Zalman claims.

Weighing in at a little over a pound (498 g,) this all-copper cooler is over 250 g lighter than the all-copper 7700. Zalman is claiming that this is its best CPU cooler ever, and had some graphs to demonstrate this. However, being the rip-it-apart-and-tell-you-what-we-find type of people we are, we will reserve judgment until we get one into the lab.

נלקח מהאתר של טום השמן  :smile1:

.... חבל שאתם לא קוראים את כל ההודעות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא קרא אבל רצה להסתמך על מקור מידע יותר אמין לגבי המוצר עצמו???(כגון האתר של החברה המייצרת עצמה!!!!)

אני כתבתי את החדשה :smile1: מצטער אם היא לא לטעמכם (מור עזר לי קצת בניסוחים. אז אל תרדו עליו :(:kopfpatsch::jump: )

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה היה אפשר לרשום שהמשקל כרגע לא ידוע אך הוא כנראה בסביבות קילו, אם לקחתם את הכתבה משם. וחוץ מזה, תמיד עדיף להסתמך על כמה מקורות מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch:

איזה מצחיקים אתם כמה אתם מושכים את זה

המאוורר הגדול הזה לא יצא ליצור!!

הוא פשוט סתם דגם מוגדל של הדגם החדש שלהם!

:kopfpatsch: :kopfpatsch:

בתמונה המלאה אפשר לראות ליד המאוורר הזה את הדגם הקטנים והאמתיים שהולכים להיכנס לשוק.

קבלו

http://www.xbitlabs.com/articles/editorial/display/computex2005-1_3.html

דיי למרוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מוצר איכות מבית זלמן הם תותחים הם לא מפסיקים ליצר מיפלצות בדום 3 אין דברים כאלה מגיע להם כפיים:

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Omg, למישהו יש מושג איך הדבר הזה נכנס לתוך המחשב?

המחשב שלי פתוח כל הזמן ואני לא רוצה לראות את הדבר הזה כל היום, יותר אני מפחד שזה יוריד לי את הרגל.

אני מקווה שמה שNokturnal_Mortu אמר נכון, כי אלו פשוט מפלצות, אם אני רואה משהו כזה בבית אני מתעלף.

אני מעדיף שהמחשב שלי יישרף מאשר שזה יהיה בתוכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

שמעתי שמערכת ששוקלת יותר מ350 גרם יכולה להעקר ולשבור את הלוח אם לי יש 7700 ALCU והוא מאד כבד אבל אני לא רואה בעיות למרותז את המאוורר הזה ששוקל 500 גרם בערך,לא שמעתי שעושה בעיות מהסוג הזה מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...