וואו ואני חשבתי שהXP-120 גדול... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וואו ואני חשבתי שהXP-120 גדול...

mr.bigglesworth

Recommended Posts

אפשר לקנות ולהתקין את זה אם אתה מחפש את קירור האויר האולטימטיבי ואת מוכן להשכיב את המחשב שלך , לא רק אלא ש עובדים הכי טוב לדעתי כשהם ניצבים לאדמה .........

וזה באמת נראה מפלצתי .....מעניין כמה רעש הוא מייצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחייכם... ברור שזה מתיחה.

מי לעזאזל שמע על מאוורר שלוקח 1400 וואט ?? שואב אבק בקושי מגיע להספקים האלו... (מאוורר תקרה פי 5 יותר גדול וצורך גג חמישית מזה).

ואם זה לא הספיק לכם, אז זה היה צריך להדליק כמה נורות אדומות:

and you get 50 starter cartridges free to get it spinning in the first place
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל?!

איך אפשר להכניס כזה דבר לייצור? מי יקנה את זה בכלל? נראה לי זה עבודה בעיניים או רק דגם concept שיישב במוזיאון...

לא חסר בעולם אוברקלוקרים מטורפים...

דרך אגב, כמה הדבר הזה שוקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר בעולם אוברקלוקרים מטורפים...

"אוברקלוקרים מטורפים" לא משתמשים בקירור אוויר,גם עם האוויר הזה הולך להיות מצוין-עדיין אי אפשר לרדת מטמפ' החדר, גוף הקירור הזה הולך להיות יקר מאוד, ועוד לא דברנו על חמישה ספקים 300W איכותיים.

"אוברקלוקרים מטורפים" יעדיפו גז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לדבר שטויות כשאפשר לדבר עובדות? :kopfpatsch:

Most DIY enthusiasts are familiar with the Zalman CNPS 7700 copper and aluminum CPU coolers. While stopping by their booth today, we came across their latest creation.

The CNPS 9500 LED is a series of three heat pipes, fins and a 92 mm fan. True, heat pipes and a 92 mm fan aren't normally something to write home about, but they are when used in a product that does what Zalman claims.

Weighing in at a little over a pound (498 g,) this all-copper cooler is over 250 g lighter than the all-copper 7700. Zalman is claiming that this is its best CPU cooler ever, and had some graphs to demonstrate this. However, being the rip-it-apart-and-tell-you-what-we-find type of people we are, we will reserve judgment until we get one into the lab.

נלקח מהאתר של טום השמן :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף, זה לא לאוברקלוקרים כבדים, זה עדיין אוויר והוא לא ירד מטמפרטורת החדר..

כל העניין נשמע לי לא אמין ואני לא רואה שום סיבה שזה יצרוך הספק כזה, אני באמת שלא רואה שום סיבה שבעולם ששני מאוררים יקחו כמות כזאת גדולה של הספק.

ובלי קשר לכל העניין, נתנו לו שום אידיוטי בטירוף, אני ממש אתאכזב אם זלמן באמת נתנו לו שם כזה.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שפאקינג מאוורר (לכשעצמו), ידרוש הספק של קרוב לשני כוחות סוס?... :nixweiss:

אלא אם כן הוא גם מכיל מדחס, מה שלא ממש ניתן לראות בתמונה.

בדיחה גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...