מעוניינת להתקדם בצילום, מצלמה בתקציב 4000 ש"ח - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניינת להתקדם בצילום, מצלמה בתקציב 4000 ש"ח

LostLullaby

Recommended Posts

אם אני הייתי במקומה הייתי הולך על dslr - היא לא אמרה שהמצלמה צריכה להיות קטנה ונוחה - היא אמרה שהיא רוצה להתקדם בצילום , אם זאת המטרה שלה אז לפי דעתי dslr הכי מתאימה לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, זה לא רק גודל ונוחות. תחזור לאותו דיון ותראה שם עוד כמה סיבות מאוד משמעותיות. ומעבר לזה, אין שום דרך שבה היא יכולה לקנות DSLR + כרטיס 1GB + עדשות שמקבילות לזום x10 מבלי לחרוג בכ-1300 ש"ח מהתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי שהיא תעבור את התקציב בהודעה שלי .. אבל זה בסופו של דבר משתלם - אבל זו רק דעתי.

טוב ובעניין המצלמות ה"רגילות" :

כמו שכבר אמרו פה הCanon pro1 אמנם היא "רק" X7 זום אבל מספקת הרבה תמורה למחיר בנוסף היא קטנה וקלה יחסית לשאר המתחרות.

ונשאר מספיק כסף לביזבוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד והרצון הטוב DSLR נורמאלית לא תמצאו במחיר ובתקציב שלה, והחריגה של מעל 1000 שקל תגיע בקלילות.

לדעתי אם אין צורך בזום גדול במיוחד (ואני בדיעה שהמיקרים בהם באמת צריכים זום X10 הם מינימאליים, שכן כדי לצלם ציפורים ממרחק רב תצטרכי הרבה יותר מ-X10 ועדשות באיכות מטורפת ויקרה) עדיפה היא ה-C8080 (שאגב שיחקת איתה ללא סוף במפגש, מה שיש לי). אולי אני משוחד אבל אני אוהב את ההרגשה שלה, את הגוף המאסיבי והאיכות של העדשה והצבעים. לצערי אבל גם איתה את תחרגי מהתקציב... (כרטיס , תיק, {מיוחדת אגב, לא רגילה} נוספת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיכול לעמוד על הפרק כרגע זו ה-Canon Pro1.

בבדיקה כרגע.

לדעתי בתקציב הזה ללכת על S2 או FZ20 זה יכול להיות ביזבוז אם כי הן מפתות מבחינת פיצ'רים.

לגבי האולימפוס עם כל הכבוד לה היא קצת גדולה וכבדה ב-100 גרם מהקנון אבל נשקול אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח כמה היא תעלה..

אבל היא אמורה להיות טובה, וכדאי לך לבדוק אותה - למרות שהיא עוד לא יצאה

מדבר כמובן על Nikon D50

D70 היא אחלה , מקצועית למדיי, ולא כל כך יקרה (יחסית)

אומנם לא מבין גדול בתחום, ואשמח לפידבקים למה היא לא מתאימה.. אבל ממה שקראתי עליה, היא נראת לי אחלה מצלמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיכול לעמוד על הפרק כרגע זו ה-Canon Pro1.

...

לגבי האולימפוס עם כל הכבוד לה היא קצת גדולה וכבדה ב-100 גרם מהקנון אבל נשקול אותה.

ל-Pro1 יש עוד שני יתרונות משמעותיים על האולימפוס - העדשה שלה מגיעה ל-200mm (במקום 140mm באולימפוס) וה-LCD שלה יותר איכותי, גדול וגמיש. כדאי גם לזכור שקאנון שחררו לפני כמה חודשים עדכון firmware שפתר את את רוב החסרונות שצויינו בביקורות על המצלמה לאחר השקתה (כמו הנעילה של ה-EVF בפוקוס). היום ה-Pro1 היא בחירה מעולה, כשה-A2 עדיפה לדעתי למי שרוצה AntiShake, הפעלה יותר נוחה (זום מכני שולט!), ו-EVF הרבה יותר איכותי. החיסרון העקרי של המינולטה הוא המימדים המעט יותר גדולים שלה.

בכל מה שקשור לאיכות התמונה של המצלמות האלה, אני מציע להדפיס קצת סמפלים שלהן לפני שמתייחסים ל-100% crop כאל מדד מכריע. הוא לא, ומייקל רייקמן הסביר את זה בצורה מושלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוצא גוף מגנזיום כבד ויציב כיתרון על מצלמות פלסטיק (כן, גם ה-D70 פלסטיקית משום מה). בהחלט ניתן לשים לב ל-PRO1. אני אף פעם לא התחברתי למינולטה, צבעים שפשוט באף תמונה לא עשו לי את זה במיוחד הגוונים הירוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה D70 פלסטיקית, אבל פחות פלסטיקית מה 300/350D. 8)

כשאתה אוחז ב D70, אתה מרגיש איכות, פלסטיק קשיח ומהנה ברמות לאחיזה.

אל תגרום לי להתחיל לדבר על ה-300D... :smile1: נראה לי עשו שימוש בפלסטיק של דייהו משנות התשעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...