אני עושה שידרוג הקיץ בחודש הבא תגידו עם שווה. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עושה שידרוג הקיץ בחודש הבא תגידו עם שווה.

Killer-Storm

Recommended Posts

לוח של ג'יגהבייט GA-7VRXP וRaedon9700 החדש.

זה השידרוג שאני מתכנן...(אין בעיה כספית) אני גם רוצה לעשות את זה מתוך תקלות שצצו לי בלוח שלי Elite K7S5A...ובכרטיס מסך שלי

GeForce4 Mx440. השילוב לשידרוג שווה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שאתה עוד לא קונה אז בסדר בגלל שהR300 עובד בAGP 8 והלוח שציינת עובד בAGP4 אז לא תוכל להפיק את מירב הביצועים מהכרטיס מבין וגם מה שאר המפרט שלך צריך לוודא שהוא יוכל להקים את הRADEON 9700 בשיא הכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון..... עדיף שתחכה ללוחות מבוססים KT400 שיצאו עוד חודש. חוץ מזה הלוח של ג'יגה בית שמבוסס על KT333 ידוע כמאוד, ואני חוזר, מאוד בעייתי. כך שגם כשיצא KT400 הייתי מעדיף לקחת את ASUS או אבל תעשה מה שבראש ש'ך.

דרך אגב אם עוד לא הבנת, KT400 ייתמוך בAGP X8.

דרך אגב, הכרטיס מסך לא יגיע בעוד חודש לארץ. אפילו בחו"ל הוא עוד לא התחיל להמכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכרטיס עצמו אין לי בעיה לקנות בכל מקום בא"ה העניין הוא עם הלוח אז אוקיי אני לא יקנה את הלוח הזה של ג'יגהבייט...

עם כי גם עם אני יחכה לKT400 זה לא ממש יעזור לי בגלל שלהשתמש בX8 זה ממש אבל ממש לא נחוץ. לפי דעתי אני יקנה לוח אחר אולי גם של ג'יגהבייט אבל יותר מתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:לא יפה לרדת על מישהו רק בגלל שיש לו דיסלקציה :nono:

טוב עכשיו לעניין את הלוח אני מחליף השבוע כי אני לא יכול יותר לחיות עם הלוח הבעיתי הזה...אז איזה לוח מתקדם שלא יעשה לי בעיות עם הכרטיס החדש אני יכול לקנות ובסוגריים KT333 עם X4. אני לא מעניין לחכות לKT400 עם X8 כי יש לי לוח שכל רגע הולך ונהרס עוד יותר כי הוא דפוק מהיצור...אז איזה לוח מתקדם שלא יעשה לי בעיות לקנות וגם מאיזה חברה...אסוס?! ג'יגהבייט?! ABIT?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעניין לחכות לKT400 עם X8 כי יש לי לוח שכל רגע הולך ונהרס עוד יותר כי הוא דפוק מהיצור...אז איזה לוח מתקדם שלא יעשה לי בעיות לקנות וגם מאיזה חברה...אסוס?! ג'יגהבייט?! ABIT?!

דפוק מהיצור??

אז תשלח אותו ליבואן שיחליף לך אותו

למה להוציא סתם כסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסחוב עוד חודש

ותקנה לוח חדש (קצת ביוקר בגלל שהוא במחיר כניסה)...

אפילו אם זה אומר להיות שבוע בלי מחשב (כמה שזה קשה... וזה לא בציניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...