מחפש אוזניות למוזיקה, האם אלו יספקו אותי Grado SR80? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות למוזיקה, האם אלו יספקו אותי Grado SR80?

swg

Recommended Posts

itayze, אתה צודק ב-100% לא הייתי צריך לפתוח דיון חדש.

Grado SR80 vs Sony mdr-v150 מבחינת הגודל לא הקלאסה.

זאת אומרת מה יותר גדול מבחינת מיימדים.

1.http://www.gradolabs.com/product_pages/sr80.htm

2.http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B000092YPR/103-3109395-8437465?v=glance

\\\

http://images.amazon.com/images/P/B000092YPR.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

אשמח לתשובות מהמכירים בדגמים אלו.

{לי יש את ה-150 אני פשוט רוצה חוות דעת על הגודל

של ה-80 ביחס ל-150}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה את ה-portapro בגלל שנראה לי שזה מפזר גם לאחרים,

כלומר אני לא רוצה לחלוק את המוזיקה שלי עם אחרים, אלה אם כן מישהו שיש לו

אותן יגיד פה שזה לא כך{שהמוזיקה משדרת רק לאוזן ולא גם החוצה}.

אשמח אם מישהו שיש לו את ה-portapro יגיב פה על השאלה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה את ה-portapro בגלל שנראה לי שזה מפזר גם לאחרים,

כלומר אני לא רוצה לחלוק את המוזיקה שלי עם אחרים, אלה אם כן מישהו שיש לו

אותן יגיד פה שזה לא כך{שהמוזיקה משדרת רק לאוזן ולא גם החוצה}.

אשמח אם מישהו שיש לו את ה-portapro יגיב פה על השאלה שלי.

ה גרדו יפרזו את המוזיקה עוד יותר :)חחחח

כל האוטובוס ישמע בדיוק את השיר שאתה שומע...

לי יש את ה sportapro שהם מעולות , לא שומע את הרעש שבחוץ וגם בחוץ בקושי שומעים אותי

מנסיון עשיתי שוואה ל Grado SR80 שיש לחבר שלי.

אבל יש הבדל בין שעלו 24 דולר

לבין של 80 דולר

וכאשר אתה משווה אותם אתה לא מבין איך של 20 דולר כמעט משתוות ל אוזניות של ה 80 דולר .

:xyxthumbs:

אבל עדין גדרו זאת רמה אחת מעל - באוזניות שלי בווליום מסוים התחיל להיות דיסטורשן חזק מאוד , ובגרדו שלו בווליום המלא לא היה כלום

היה צליל נקי וחלק .

והמחיר בארץ ל KOSS זה שחיטות , לדעתי לך על ה גדרו , באמת שלא תצטער... אם לא נוח תמיד אפשר להחליף כריות או לשים כל מיני תמיכות , תראה בכל הפורמים של ה אודיו הבין לאומיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שעלתה לי בראש היא האם גם ה-PX100 משתפת

את כל סובבי במוסיקה שאני שומע.

אשמח לתשובות.

לא יצא לי לשמוע כל כך הרבה בPX100 אבל לא נראה לי שהן עושות את זה

ואם זה מה שמטריד אותך תקנה PX200 שזה אותו דבר רק יותר "אטום" ויותר יקר קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונשמע זוועה. ה-200 הן פשוט הדבר הגרוע ביותר שהחברה הזו הוציאה.

וד"א, ה-PX100 בדיוק כמו פוטרה מוציאות הכל החוצה בצורה דיי רצינית. ויש גם זליגה רצינית יחסית של פנימה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעדיף פורטה?

הקטע של הסאונד שבורח לי אישית לא כזה משנה (בפורטה הוא ממש ממש בורח אני יודע פשוט לא יצא לי לשמוע הרבה PX100)

אני מעדיף את הPX100 בגלל שהוא מתקפל יותר טוב מהפורטה

הבאתי קודם נראה לי לינק לביקורת די טובה שמשווה בין PX100 PX200 ופורטה פרו

הוא אמר שהPX200 זה בדיוק אותו דבר רק שהן יעני אמורות להיות אטומות אבל זה לא עוזר וסתם מצחיק

ושהPX100 שוות לפורטה מבחינת סאונד

http://www.goodcans.com/HeadphoneReviews/porta.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה גרדו יפרזו את המוזיקה עוד יותר :)חחחח

כל האוטובוס ישמע בדיוק את השיר שאתה שומע...

לי יש את ה sportapro שהם מעולות , לא שומע את הרעש שבחוץ וגם בחוץ בקושי שומעים אותי

מנסיון עשיתי שוואה ל Grado SR80 שיש לחבר שלי.

אבל יש הבדל בין שעלו 24 דולר

לבין של 80 דולר

וכאשר אתה משווה אותם אתה לא מבין איך של 20 דולר כמעט משתוות ל אוזניות של ה 80 דולר .

אבל עדין גדרו זאת רמה אחת מעל - באוזניות שלי בווליום מסוים התחיל להיות דיסטורשן חזק מאוד , ובגרדו שלו בווליום המלא לא היה כלום

היה צליל נקי וחלק .

והמחיר בארץ ל KOSS זה שחיטות , לדעתי לך על ה גדרו , באמת שלא תצטער... אם לא נוח תמיד אפשר להחליף כריות או לשים כל מיני תמיכות , תראה בכל הפורמים של ה אודיו הבין לאומיים .

באמת הגרדו 80 מפזרות רעש מהצד החיצוני? או שאין להן מספיק אטימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה קופץ פה ברמות שונות של כאילו אין מחר . הגראדו S80 היא רמה גבוהה כאשר השימוש הכמעט בלעדי שלה היא בבית מול המגבר , ולא עם האייפוד ( אלא עם כן קנית לו מגבר נייד - הרבה אנשים עושים את זה ) לעומת הפורטה ושאר הזבל של קוס או כל "ניידות" לצורך העניין . נכון להיום באוזניות ניידות אין מבחר מטורף והאיכות היא בד"כ שווה פה ושם , אם אתה רוצה לעלות לרמה שהזכרת כמו הגרדו והסינהייזר אתה תצטרך לקנות מגבר . שלא תבין לא נכון , אתה תשמע סבבה אבל אתה לא תמצה 30% ממה שהן מסוגלות לתת .

חבל שאתה מתפשר על שמשווקות כאוזניות רחוב , שהם בד"כ עם תג מחיר נמוך אמנם אבל עם מצמרר ... ( בשבילי :) ) רק בגלל שקצת לא נעים ללכת איתם ברחוב . וזה באמת חפיף ...

אני למשל קונה בקרוב מאוד את ה HD595 של סינהייזר ל-H-120 שלי . מגיע לו ... ולאט לאט אני יחסוך כסף למגבר . כבר שמתי עיניים על כמה .

ד"א מישהו יודע איפה אפשר למצוא חנות עם מגוון נחמד של סינהייזר בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למשל קונה בקרוב מאוד את ה HD595 של סינהייזר ל-H-120 שלי . מגיע לו ... ולאט לאט אני יחסוך כסף למגבר . כבר שמתי עיניים על כמה .

ד"א מישהו יודע איפה אפשר למצוא חנות עם מגוון נחמד של סינהייזר בארץ ?

ה595 של שנהייזר מעולות אם כי קצת יקרות בארץ

תבדוק ישנה חנות שנקראת טוקי יש להם מבחר "יחסית" נחמד של שנהייזר

החנות נמצאת בקניון ערי החוף בראשון - תיזהר הם קצת יקרים

ויש לך גם את החברה שהיא הנציגות הרשמית של שנהייזר בארץ קוראים להם קלים אלקטרוניקה נמצאים בחיפה

תבדוק עד כמה משתלם לך לקנות בארץ כי לפי דעתי במחיר שאתה תקנה כאן את ה HD595 (אולי בתוספת ממש קטנה) אתה תוכל לקנות כבר את הHD580 שלטעמי בעלות צליל איכותי הרבה יותר בחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה595 של שנהייזר מעולות אם כי קצת יקרות בארץ

תבדוק ישנה חנות שנקראת טוקי יש להם מבחר "יחסית" נחמד של שנהייזר

החנות נמצאת בקניון ערי החוף בראשון - תיזהר הם קצת יקרים

ויש לך גם את החברה שהיא הנציגות הרשמית של שנהייזר בארץ קוראים להם קלים אלקטרוניקה נמצאים בחיפה

תבדוק עד כמה משתלם לך לקנות בארץ כי לפי דעתי במחיר שאתה תקנה כאן את ה HD595 (אולי בתוספת ממש קטנה) אתה תוכל לקנות כבר את הHD580 שלטעמי בעלות צליל איכותי הרבה יותר בחו"ל

תודה על ה-INFO .

ה-580 עולים 50 דולר פחות , ולמרות שאתה צודק , זה רק במקרה שאתה משווה אותם עם מגבר איכותי מאוד .

למגבר ה-595 לוקחות ... הם גם מסוגלות לעבוד דיי טוב בלי מגבר בכלל . זה נכון שה580 יותר מדוייקות ונשמעות נאמנות יותר למקור , אבל פשוט חסר להם את הזריזות וה- SPANKING שנותנות 595 . כנראה בגלל החוסר במגבר חזק .

ועד משהו , ה-595 נראות הרבה הרבה יותר מגניבות בשביל לצאת איתם החוצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר תגובה פחות "טכנית" ויותר "עניינית"?

תלך על מה שישמע טוב, מה אכפת לך איך זה יראה לאנשים מסביב. אתה זה שנהנה מהצליל שבפנים, חבל שתפסיד, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...