בדיקות מאמץ למחשב חדש - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקות מאמץ למחשב חדש

ed1

Recommended Posts

לא בטוח שזה הפורום הכי מתאים לשאלה, אבל לא מצאתי אחד שנראה לי יותר מתאים ונראה לי שפה בטוח יש חבר'ה עם נסיון בענין.

כשאתם קונים חלקים ומרכיבים מחשב לבד, האם אתם למחשב החדש בדיקות מאמץ כלשהן כדי לראות שהכל תקין?

עם איזה תוכנות אתם משתמשים?

מה משך הזמן שאתם את הבדיקות ברציפות(אם זה בדיקת מאמץ למעבד, למשל)? שעה? 24 שעות?

האם בחנויות הם בדיקות כאלה לפני שמוסרים מחשב מוכן ללקוח (למי שלא קונה בחלקים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שחנות תעשה בדיקת מאמץ למשב שהם מרכיבים :lol:

בדיקת מאמץ עושים כדי לבדוק יציבות בד"כ לאחר OC .

זיכרון חדש כדי לבדוק בכל זאת ע"י memtesr86 (ניתן להוריד ממדור ההורדות).

בדיקת מאמץ למעבד ניתן לעשות ע"י S&M (צירפתי קובץ) , משך זמן הבדיקה אתה קובע (יש שמה 3 זמינים שונים)

חשוב להכנס לאשף ולהגדיר על maximal loading

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החנויות עושים כך

ממש לא, אני עד לא מזמן הייתי בתוך שוק המחשבים ולא הכרתי חנות שעושה בדיקות מאמץ למחשב אחרי שהיא מרכיבה אותו, אולי יש בודדים.

ואם כבר אתה אומר את זה , אז באיזה תוכנות הם את הבדיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא לא לחנות קבר שמוכרים לך את גיפה 5200 "הכרטיס הכי טוב בעולם!! והכי זול!! רק 500 שקל!" תסתכל בכל חנות שאפשר לבנות ממנה מפרטים (פנדה נועה זיגזג לוגיק) הם מתקינים וינדוס מריצים אולי עוד דברים, תקרא הכל כתוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא לא לחנות קבר שמוכרים לך את גיפה 5200 "הכרטיס הכי טוב בעולם!! והכי זול!! רק 500 שקל!" תסתכל בכל חנות שאפשר לבנות ממנה מפרטים (פנדה נועה זיגזג לוגיק) הם מתקינים וינדוס מריצים אולי עוד דברים, תקרא הכל כתוב

גם KSP עושים את זה לפי מה שאני ראיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כתוב באיזה תוכנות החנויות משתמשות כדי לעשות את הבדיקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...