פרק סיום העונה של LOST, מישהו רוצה לנחש איך תגמר העונה?? (ספויילרים בפנים..) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרק סיום העונה של LOST, מישהו רוצה לנחש איך תגמר העונה?? (ספויילרים בפנים..)

someone

Recommended Posts

סוף סוף אני מקווה שנקבל מספיק תשובות שיספקו אותנו כדי להשאר עם הסדרה לפחות עוד עונה..

אז מה הולך לקרות??

קודם כל, הקטע של המטוס בפרק שבון מת, הוא מקבל הודעה ברדיו we are the survivers of flight...

אז מה זה אומר? שהוא פשוט שומע את עצמו שוב? שיש עוד ניצולים על האי?  זה קטע ממש מוזר לדעתי..

ומי שראה את הטריילרים לפרק סיום יודע שזה נראה כאילו דניאל (הצרפתיה) לוקחת את התינוק של קלייר, וזה נראה גם השריטה על היד שלה היא ממאבק עם קלייר..

וכמובן שהולכים לפתוח את הפתח המוזר עם המספר הזה שכל הזמן מזכירים בתוכנית. מה הולך להיות בפנים לעזעאל??

וגם הנקודה על הראדר ברפסודה, מזה זה יכול להיות?

ודבר אחרון, המפלצת זו באמת מפלצת? בפרק הקודם דניאל אומרת שזאת "מערכת אבטחה" יכול להיות שזה משהו מכני בכלל?

נ.ב

המפיקים אומרים שבפרק סיום ייראו חלק מהמפלצת\מערכת האבטחה, מה שזה לא יהיה הזאת..!

יווו, איזה מתח :jump:

למי שלא איכפת שלא יטרח להגיב.. חשבתי שזה די ברור שלא מגיבים על דברים שלא מעניינים אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קראתי את ההודעה שלך, מפחד לספויילרים, אבל יש לי הרגשה שהסיום יהיה מאוד מאוד מאכזב, והציפיות שלי די אפסיות למען האמת.

אני מאמין שהכל ישאר פתוח, וזה די מרגיז.

בכלל הסדרה די התדרדרה החל מאמצע העונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הסדרות הגאוניות ביותר..

לדעתי בון לא שמע את עצמו, הוא קיבל שם תגובה "there were no survivors..."

אגב, ג'ון נתפס ונשבה ע"י החבר'ה שנמצאים על האי כבר ממזמן לדעתי, זה קרה באחד הפרקים האמצעיים.. כשהוא נפגש לבד עם המערכת הזאת כביכול.

מאז הוא מתנהג מוזר, לא מפחד מכלום ויודע הכל על האי.. כמה שהוא מתנהג טוב אל השאר, לדעתי הוא מוביל אותם למלכודת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת לא נכון.

הרגע ראיתי את פרק סיום העונה... OMG!

משאיר הרבה הרבה שאלות לא פתורות.. ומשהו ש-we never seen it coming...

אגב, פעם ראשונה היה אפשר לראות בעניים של ג'ון לוק פחד.. אבל לאחר כמה שניות הוא שוב חזר לדמות הפסיפכופט שלו... הוא בהחלט מוביל אותם למלכודת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרה גדולה אבל סוף העונה פספס בגדול , ציפיתי ליותר ,

הם חשפו שתי הפתעות : דניאל לקחה את התינוק וחטפה את קלייר , הם רצו את הילד הכושי ( זה ניחשתי כבר כשהיא אמרה שהם רצו את הילד )

לא יודע מה אתכם , אבל הקטע שהכי קרע אותו זה שהשמן רץ למטוס :lol: , זה וה Dude שלו ,

הוא עושה את הסדרה לפעמים :) .

כצפוי חוץ מחצי סולם לא הראו לנו מה יש במתקן הענקי הזה ,

אתם חושבים שיש קשר בין פתיחת המתקן לספינה שהגיעה משום מקום? .

עונה הבאה תהיה מלאה בשאלות לא פתורות ורק תציב שאלות חדשות ( כיאה לסדרה של J.J Abrhemas )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

itayze, היית צריך לכתוב בגדול "אזהרה - ספויילר"... חבל לאנשים שעוד לא ראו.

ראיתי עכשיו את הפרק - להפתעתי היה פרק מאוד טוב ודי חזק. פרק מצוין.

מה שלא הפתיע אותי זה העובדה שכמעט שום דבר מהמסתורין לא התגלה, אלא להיפך, רק נוספו שאלות נוספות.

אני מניח שבעונה הבאה שוב ימתחו אותנו עונה שלמה, ושוב לא יתנו תשובות...

למרות זאת הפרק היה טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם פה מדברים על לוק..השאלה שהכי מעניינת אותי דווקא (חוץ מה יש בפתח) זה איך ולמה היליד (וולט) אמר ללוק שלא יפתחו את הפתח ומאיפה הוא יודע עליו בכלל.

נראה לי שדווקא המספרים קושרים את כולם איכשהוא, יהיה מעניין מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...