שתי שאלות בקשר למארז מתאים לAMD ובקשר לזיכרון - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות בקשר למארז מתאים לAMD ובקשר לזיכרון

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

אני כנראה קונה מעבד 2000 שוכולם אומרים שצריך לקחת לפחות מארז של 350 ווט אבל בחנות שאני קונה ממנה אמרו ש300 ווט זה מספיק בהחלט ועוד בהתחשב בזה שאני גם לוקח VALCANO 7 PLUS אבל בכל מקרה גם ככה יש להם רק כמה של 400 ווט והם באים בלי ספק ובלי מאווררים אז תגידו מה כבר יכול לקרות עם אני יקח 300 ווט?!?? כי בחנות אמרו שזה בסדר גמור!,

ועכשיו השאלה בקשר לזיכרון

מה ההבדל בין

Winbond Original Memory ולבין רגיל כי הWinbond Original Memory הרבה יותר זול מה הזיכרון הרגיל מה פחות טוב בו?

תודה רבה מראש לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקח 300 W זה לא מספיק !!

ברור שבחנות יגידו לך שנה מספיק , יש להם מזה די הרבה...

לי יש 300 W וזה ממש לא מספיק ! , אני כניראה יצטרך לקנות משהו חדש חזק יותר.

אני לא יודע בקשר לזיכרון זה נראה לי אותו הדבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ יש לי רק 300 W 2 דיסקים קשיחים + סידירום ו צורב יכול להיות שאני מקבל BUFFER UNDERRUN בגלל שהצובר מתחלק אם הסידירום כי מתי שאני מוציא תסידירום הצורב פועל חלק... או שזה סתם בעיה דפוקה ב IDE שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה קונה מעבד ATHLON XP 2000 שוכולם אומרים שצריך לקחת לפחות מארז של 350 ווט אבל בחנות שאני קונה ממנה אמרו ש300 ווט זה מספיק בהחלט ועוד בהתחשב בזה שאני גם לוקח VALCANO 7 PLUS אבל בכל מקרה גם ככה יש להם רק כמה מארזים של 400 ווט והם באים בלי ספק ובלי מאווררים אז תגידו מה כבר יכול לקרות עם אני יקח 300 ווט?!?? כי בחנות אמרו שזה בסדר גמור!,

התשובה לא לגמרי מדויקת:

מעבד XP 2000 מסוגל לעבוד עם 300W בתנאי:

1. הספק מאושר ע"י

2. המחשב מורכב בתצורה סטנדרטית בלבד (כרטיס מסך סטנדרטי, כונן מדיות אחד בלבד וללא כרטיסים "צורכי זרם" למיניהם)

אבל מכיוון שהשימוש שלך הוא לצרכים ביתיים ומעלה אני בטוח שתוסיף כרטיס מסך חזק, מלבד ה CD, בטח תוסיף צורב/DVD/כל דבר דומה ובטח תרצה לאפשר למחשב שלך להתעדכן מדי פעם בכרטיסים חדשים ללא הגבלה מצד ספק הכח.

לכן כדאי בדרך כלל (כמו גם במקרה שלך) להשתמש בספק כח 350W,

רק כדאי לוודא שהוא אכן מאושר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה קונה מעבד 2000 שוכולם אומרים שצריך לקחת לפחות מארז של 350 ווט אבל בחנות שאני קונה ממנה אמרו ש300 ווט זה מספיק בהחלט ועוד בהתחשב בזה שאני גם לוקח VALCANO 7 PLUS אבל בכל מקרה גם ככה יש להם רק כמה של 400 ווט והם באים בלי ספק ובלי מאווררים אז תגידו מה כבר יכול לקרות עם אני יקח 300 ווט?!?? כי בחנות אמרו שזה בסדר גמור!,

התשובה לא לגמרי מדויקת:

מעבד 2000 מסוגל לעבוד עם 300W בתנאי:

1. הספק מאושר ע"י

2. המחשב מורכב בתצורה סטנדרטית בלבד (כרטיס מסך סטנדרטי, כונן מדיות אחד בלבד וללא כרטיסים "צורכי זרם" למיניהם)

אבל מכיוון שהשימוש שלך הוא לצרכים ביתיים ומעלה אני בטוח שתוסיף כרטיס מסך חזק, מלבד ה CD, בטח תוסיף צורב/DVD/כל דבר דומה ובטח תרצה לאפשר למחשב שלך להתעדכן מדי פעם בכרטיסים חדשים ללא הגבלה מצד ספק הכח.

ולא ג'נריק :nono: :AR15: :asthanos: :nono: :AR15: :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לא לגמרי מדויקת:

מעבד 2000 מסוגל לעבוד עם 300W בתנאי:

1. הספק מאושר ע"י

ולא ג'נריק :nono: :AR15: :asthanos: :nono: :AR15: :asthanos:

חחח טוב תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...