לא יודע אם להוסיף זכרון או לא - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע אם להוסיף זכרון או לא

IDAN AMRAM

Recommended Posts

עכשיו שאלה נוספת כי דוד שלי קצת הפחיד אותי ...

בקשר לזכרונות 400MHZ .. הם לא יעשו בעיות או יתקעו או משהו כזה או שהלא יעבדו פתאום ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שאלה נוספת כי דוד שלי קצת הפחיד אותי ...

בקשר לזכרונות 400MHZ .. הם לא יעשו בעיות או יתקעו או משהו כזה או שהלא יעבדו פתאום ?

היזיכרון שלך הוא PC2700 כלומר 333...

הזיכרון עצמו לא יהוה שום בעיה....אבל צריך לבדוק תאימות עם הלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני רואה הצ'יפסט שלך הוא 865 כלומר תומך דואל, ולא כמו שאמרת 845 כמו שכתבת.

עכשיו יש לך שלוש אפשרויות:

להוסיף 512MB בסטיק 1 ולאבד את הדואל עד הפעם הבאה שתשדרג.

להוסיף 256X2 אבל אז לאבד את האפשרות לשדרג את המחשב ולהשאר עם ג'יגה , אבל יש דואל.

להוסיף 512X2 שזה האפשרות הטובה ביותר במידה ויש לך 480 שקל, הרבה מאוד ודואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני רואה הצ'יפסט שלך הוא 865 כלומר תומך דואל, ולא כמו שאמרת 845 כמו שכתבת.

עכשיו יש לך שלוש אפשרויות:

להוסיף 512MB בסטיק 1 ולאבד את הדואל עד הפעם הבאה שתשדרג.

להוסיף 256X2 אבל אז לאבד את האפשרות לשדרג את המחשב ולהשאר עם ג'יגה , אבל יש דואל.

הייתי הולך על זה..יספיק לך לכל הזמן שהמחשב הזה עוד יהיה שווה משהוא..זה כמות לכל החיים(של המחשב) :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי הבנתי בערך.....

יש לי שאלה.... אם אני אוסיף עוד 2 סטיקים של 512MB אני יכול להשאיר את ה 2 סטיקים של ה 256 ולהישאר עם דואל

או שבשביל שיהיה לי דואל אני צריך להוציא אותם??

ועוד משהו אחרון..... מה עדיף 1 ג'יגה בלי דואל או 512 עם דואל????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר ל זכרונות ?DDR 400? - ?DDR 512Mb 400MHz /VT ...

הם ירוצו ב 166 על המחשב שלי נכון, בלי בעיות ? ואז כשאני אקנה לוח אם חדש, והעביר אותם אני אוכל להשתמש בהם במהירות 400MHZ ?

ואממ .. זה לא משנה שזה של איזה חברה או משהו כזה ...?

לי יש מפרט דיי זהה (מלבד הלוח - היה לי 7VAX והחלפתי אותו בערך 5 פעמים בגלל קבלים דפוקים ובסוף קיבלתי את ה 7VA), ומכיוון שהמעבד שלך עובד ב FSB של 133MHz (אפקטיבית - 266MHz) לא תוכל להפעיל את הזיכרונות ב 400MHz אלא רק בעד 333MHz - כנראה לא ניתן להתמודד עם יחס 266:400. ניסיתי את זה וב 400MHz המחשב לא הסכים להידלק בכלל.

הלוח אמור לתמוך בזיכרונות של 400MHz, כלומר לקבל אותם בתור זיכרונות, אבל לעבוד איתם ב 400MHz ניתן יהיה אולי רק אם המעבד שלך יעבוד ב FSB של 333MHz (מעבדים שעובדים ב FSB של 400MHz לא נתמכים ע"י הלוח), ומעבד AXP 2000 עובד ב FSB של 266MHz.

אני למשל עובד עם 2 זיכרונות של 400MHz במהירות 266MHz וכמובן שהורדתי את התיזמונים שלהם למינימום (2-2-2-6) והכל עובד כמו שצריך.

תסתכל בTRADEZONE...לראות מחירים...אחרי זה תחליט כמה אתה רוצה...ותפרסם שם...

הA-DATA ירוצו על 133*2 כלומר 266....ולא 166*2 כלומר 333...תיקח את הבאס תכפיל ב2 זה המהירות..!!..

שקנה/תחליף לוח שתמוך ב400MHZ הם יעבדו על 400MHZ כמו שהם בנויים....

כברירת מחדל (הגדרות אוטומטיות), כאשר המעבד עובד ב FSB של 266MHz (כמו כמקרה שלו), והזיכרון מאפשר עבודה ב 333MHz בלוח הזה (7VAX), הזיכרון יעבוד ב 333MHz ולא ב 266MHz.

וכמו שכבר אמרתי - אני לא חושב שניתן לעבוד ביחס 266:400 בלוח כלשהו (המעבד ב FSB של 266MHz והזיכרון במהירות 400MHz).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מפרט דיי זהה (מלבד הלוח - היה לי 7VAX והחלפתי אותו בערך 5 פעמים בגלל קבלים דפוקים ובסוף קיבלתי את ה 7VA), ומכיוון שהמעבד שלך עובד ב FSB של  133MHz (אפקטיבית - 266MHz) לא תוכל להפעיל את הזיכרונות ב 400MHz אלא רק בעד 333MHz - כנראה לא ניתן להתמודד עם יחס 266:400. ניסיתי את זה וב 400MHz המחשב לא הסכים להידלק בכלל.

הלוח אמור לתמוך בזיכרונות של 400MHz, כלומר לקבל אותם בתור זיכרונות, אבל לעבוד איתם ב 400MHz ניתן יהיה אולי רק אם המעבד שלך יעבוד ב FSB של 333MHz (מעבדים שעובדים ב FSB של 400MHz לא נתמכים ע"י הלוח), ומעבד AXP 2000 עובד ב FSB של 266MHz.

אני למשל עובד עם 2 זיכרונות של 400MHz במהירות 266MHz וכמובן שהורדתי את התיזמונים שלהם למינימום (2-2-2-6) והכל עובד כמו שצריך.

כברירת מחדל (הגדרות אוטומטיות), כאשר המעבד עובד ב FSB של 266MHz (כמו כמקרה שלו), והזיכרון מאפשר עבודה ב 333MHz בלוח הזה (7VAX), הזיכרון יעבוד ב 333MHz ולא ב 266MHz.

וכמו שכבר אמרתי - אני לא חושב שניתן לעבוד ביחס 266:400 בלוח כלשהו (המעבד ב FSB של 266MHz והזיכרון במהירות 400MHz).

אממ ... אין לי מושג איך להוריד תזמונים כמו שרשמת ..

ואני רואה שאצלך יש זוג במהירות 400 ... (3200)

אז אצלי כבר יש זוג במהירות 333 אז הסיכוי לאי תאימות יותר גדול לא ? (זוג של 2700)

כי בסוף יוצא שהזכרונות גם לא באותו גודל, גם לא אותה מהירות וגם לא אותה חברה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ ... אין לי מושג איך להוריד תזמונים כמו שרשמת ..

ואני רואה שאצלך יש זוג במהירות 400 ... (3200)

אז אצלי כבר יש זוג במהירות 333 אז הסיכוי לאי תאימות יותר גדול לא ? (זוג של 2700)

כי בסוף יוצא שהזכרונות גם לא באותו גודל, גם לא אותה מהירות וגם לא אותה חברה ...

בקשר לתיזמונים - בגלל שהזיכרונות שלי הם DDR400 עם CL3 ב 400MHz, במהירות קטנה יותר ניתן לעבוד עם תיזמונים נמוכים יותר - אצלי הזיכרונות עובדים ב 266MHz והורדתי את התיזמונים למינימום (2-2-2-6 כמו שאמרתי).

הלוח שלך (7VAX) לא תומך ב Dual Channel ולכן זה לא ממש משנה אם תשים זיכרונות של חברות שונות, בתיזמונים שונים ובמהירויות שונות - הזיכרון יעבוד במהירות הנמוכה ביותר וכנ"ל בתיזמונים. לדעתי הכי פשוט שתיקח את המחשב לחנות ו(אם אתה קונה מחנות פיזית) ותרכיב את הזיכרון שם ותראה אם הוא עובד עם שאר הזיכרונות - רוב הזיכרונות לא אמורים לעשות לך בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי הבנתי בערך.....

יש לי שאלה.... אם אני אוסיף עוד 2 סטיקים של 512MB אני יכול להשאיר את ה 2 סטיקים של ה 256 ולהישאר עם דואל

או שבשביל שיהיה לי דואל אני צריך להוציא אותם??

ועוד משהו אחרון..... מה עדיף 1 ג'יגה בלי דואל או 512 עם דואל????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...