שלום אני חדש ואני צריך עזרה בהקמת רשת ביתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני חדש ואני צריך עזרה בהקמת רשת ביתית

what the hell

Recommended Posts

קודם כל שלום אני חדש מקווה להשתלב! :hi:1

עכשיו לעניין יש לי שתי מחשבים בבית שולחני ונייד ואני רוצה לעשות ביתית אצלי. יש לי ראוטר B-Focus 312+ WoW

וסוויצצ'

עכשיו מה שעשתיתי זה חיברתי את המודם/ראוטר לפורט הראשון של הסוויצ' ואז מחשב א' מהכרטיס לפורט השני של הסויצ' ומחשב ב' מהכרטיס אל הפורט השלישי. עכשיו אמרו לי שאני צריך להגדיר משהו בראוטר שלי. מה בדיוק ואיפה????בview all conections איפהב מהגדרים את הראוטר?

עוד דבר ראיתי על הסוויצ' שלי שיש לו שתי אפשרויות לשים או

normal או uplink

מה זה כל אלה ועל מה לשים?

ניסיתי מיליון מדריכים ולא הצלחתי אז תודה מראש לכל העוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר ראיתי על הסוויצ' שלי שיש לו שתי אפשרויות לשים או

normal או uplink

מה זה כל אלה ועל מה לשים?

תלוי עם איזה כבל חיברת את המודם/ראוטר לסוויטצ'. אם חיברת עם כבל ישר, תשים על Uplink. אם חיברת עם כבל מוצלב, תשים על Normal.

עכשיו לעניין יש לי שתי מחשבים בבית שולחני ונייד ואני רוצה לעשות ביתית אצלי. יש לי ראוטר B-Focus 312+ WoW

וסוויצצ'

עכשיו מה שעשתיתי זה חיברתי את המודם/ראוטר לפורט הראשון של הסוויצ' ואז מחשב א' מהכרטיס לפורט השני של הסויצ' ומחשב ב' מהכרטיס רשת אל הפורט השלישי. עכשיו אמרו לי שאני צריך להגדיר משהו בראוטר שלי. מה בדיוק ואיפה????בview all conections איפהב מהגדרים את הראוטר?

מה שאתה רוצה לעשות זה להפוך את המודם שלך ממצב מודם בלבד למצב מודם+ראוטר (אני מניח).

בשביל לעשות את זה, יש מדריך נחמד ב-Fresh, קישור אליו קיים בסטיקי פה בראש הפורום:

המדריך לשידרוג מודם ECI החדש של B-FOCuS 270

מודם ה-ADSL המבוסס כרטיס רשת שבזק מחלקים כיום הוא מתוצרת ECI, גם אותו, כמיטב המסורת, אפשר לשדרג לנתב. זהו המדריך הראשוני.

קישור: http://www.fresh.co.il/dcforum/Networking/6557.html

תעקוב אחרי המדריך, אני סומך עליך שתסתדר. אם נתקעת באיזה שלב, שאל פה.

קודם כל שלום אני חדש מקווה להשתלב! :hi:1

ברוך הבא. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...