20-30% שיפור ביצוע במעבר למערכת הפעלה ויישום 64 ביט מסוים על מעבדי AMD64 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

20-30% שיפור ביצוע במעבר למערכת הפעלה ויישום 64 ביט מסוים על מעבדי AMD64

TC2B

Recommended Posts

באמת שאלה מעניינת, השאלה כמה גם הבנצ'מארק הזה הוא REAL LIFE

אף פעם לא השתמשתי בו אז אין לי אפשרות לקבוע כמה הוא אמין

שאלה נוספת היא כמה זמן יקח עד שהשיפור יעבור מהבנצ'מארקים לשולחן העבודה שלנו

כי כרגע תוספת הכתובות בזיכרון לא כ"כ רלוונטית לרובנו

תיארתי לעצמי,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת שאלה מעניינת, השאלה כמה גם הבנצ'מארק הזה הוא REAL LIFE

אף פעם לא השתמשתי בו אז אין לי אפשרות לקבוע כמה הוא אמין

שאלה נוספת היא כמה זמן יקח עד שהשיפור יעבור מהבנצ'מארקים לשולחן העבודה שלנו

כי כרגע תוספת הכתובות בזיכרון לא כ"כ רלוונטית לרובנו

בהחלט יכול להיות שזה עוד אקט של יחצנות בדיוק כמו הקודם עם ה"שיפורים" במשחק ב 64 ביט :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבינו אותי לא נכון

אני בעד 64 ביט

אני פשוט לא חושב שנהנה משיפור רציני בזמן הקרוב

אני בונה המון מחשבים וממליץ להמון אנשים (לא רק בפורום)

64 ביט זה מבחינתי הסטנדרט (ולא מהיום)

ואם אפשר, נא לא להיכנס לוויכוחים מיותרים בת'רד הזה

תפוחים, פתחת דיון, תרשה לי להתבטא ואל תתקוף כל דבר שאני אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל נראה שמעבדי הליבה כפולה יתנו שיפור מיידי , בעיקר ב-Multitasking

בשאר החידושים הטכנולוגים במעבדים , השיפורים יגיעו , אבל הקצב יהיה יותר איטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבינו אותי לא נכון אני בעד 64 ביט, אני פשוט לא חושב שנהנה משיפור רציני בזמן הקרוב, אני בונה המון מחשבים וממליץ להמון אנשים (לא רק בפורום), 64 ביט זה מבחינתי הסטנדרט (ולא מהיום), ואם אפשר, נא לא להיכנס לוויכוחים מיותרים בת'רד הזה תפוחים, פתחת דיון, תרשה לי להתבטא ואל תתקוף כל דבר שאני אומר

לא נימקת, סתם תקעת,

תפנימו, שהגדלת רגיסטרים ל 64 ביט ותוספת רגיסטרים יחד עם עיצוב תוכנה והידור ממוטב לחומרת AMD64 בתחומים מסוימים חייבים, פשוט חייבים לגרום לשיפור ביצועים, לא יכול להיות אחרת. ניצול זכרון של מעל 2 גיגה בייט זה ענין נפרד (מי שעובד עם קבצים בגודל כזה גם כן יהנה וכדאי לו לעבור במהירות האפשרית ל x64).

גם אני מבהיר שוב ושוב שאין מה לרוץ לקנות x64, מנהלי התקנים לא בוגרים וזמינים מספיק, אבל מי שבתחום עיסוקו כבר יצאה גרסת מותאמת וממוטבת ל AMD64 ירוויח מכך, ושאף אחד לא יזכיר את הליצנות השיווקית של FARCRY, מי שרוצה לעבור ל  x64 בעיקר בשביל הכיף צריך לחכות עוד כמה חודשים אבל בפרוש לא כמה שנים כמו ש YNET שלא מבדיל בין סמפרון בשקע A לשקע 754 טוען.

בעצם, כל עוד אתם ממליצים על חומרת AMD64 לא נגרם כל נזק, אפילו תועלת, דחיית התקנת x64 למי שלא באמת צריך אותה לא תגרום כל נזק.

לגופו של ענין (כנס לאתר החברה), מבחן הביצועים הזה מבוסס על כלי התוכנה של החברה ל 3D ועיבוד תמונה, לכן מי שמשתמש במוצרי החברה ייקבל בדיוק את הפרש הביצועים שייקבל במחן הביצועים. היישום שעליו מבוסס מבחן הביצועים כבר זמין.

http://maxon.net/pages/dyn_files/dyn_htx/htx/1408/01408_01408.html

http://www.cinebench.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושאף אחד לא יזכיר את הליצנות השיווקית של FARCRY

למה לא? אתה יודע, כשחברה מתחילה ליחצן, אי אפשר כבר לדעת מה נכון ומה לא. קודם הטוריון, אח"כ המשחק, אולי גם ה CINE זה סתם חארטה? אני חושב שצריך לחכות עוד כדי לדעת עד כמה באמת זה משפר. כמובן שעדיין כדאי לקנות 64 ביט אינטל או (תלוי בשימושים), אבל אני חושב שמי שיכול לחכות, כדאי שיחכה לכפולי הליבה הזולים שיבואו ממילא עם תמיכה ב 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נימקת, סתם תקעת,

אמרתי את זה בעבר ואני עדיין חושב כך

בנצ'מארקים אמורים לשקף את המציאות

חלק עושים את זה יותר טוב וחלק עושים את זה פחות טוב

בד"כ הם עושים את זה פחות טוב

אני אתחיל להתלהב כשיהיו שיפורים באפליקציות שאנחנו משתמשים ביום יום

גם אם מחר יוציאו גירסת סופר פיי ל64 ביט שתעשה את העבודה ב10 שניות פחות זה לא ירשים אותי במיוחד

כשאני ארגיש שיפור בעבודה השוטפת נדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל גרסת תוכנה כבדה שעוברת המרה אמיתית לניצול AMD64 תראה שיפור משמעותי, לא צריך לחכות לשום דבר כדי להבין זאת. שוב, כל עוד ברמת החומרה אתה מבין שצריך לקנות רק AMD64 בעצם אין לי יותר מידי ויכוח איתך. תטען איזו טענה שאתה רוצה רק תבסס אותה על משהו.

אם אתה מחפש תוכנה לשימוש כללי פחות או יותר, תעקוב אחר DIVX כאשר תצא לשוק ל AMD64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Computer manufacturers have a long history of trying to set up their systems to give unrealistically high performance on benchmark tests that is not replicated in real usage. For instance, during the 1980s some compilers could detect a specific mathematical operation used in a well-known floating-point benchmark and replace the operation with a mathematically-equivalent operation that was much faster. However, such a transformation was rarely useful outside the benchmark. Manufacturers commonly report only those benchmarks (or aspects of benchmarks) that show their products in the best light. They also have been known to mis-represent the significance of benchmarks, again to show their products in the best possible light. Taken together, these practices are called bench-marketing. See this article (http://www6.tomshardware.com/cpu/20041221/cpu_charts-12.html) for an excellent example of how application benchmarks can differ significantly from synthetic benchmarks.

Users are recommended to take benchmarks, particularly those provided by manufacturers themselves, with ample quantities of salt. If performance is really critical, the only benchmark that matters is the actual workload that the system is to be used for. If that is not possible, benchmarks that resemble real workloads as closely as possible should be used, and even then used with skepticism. It is quite possible for system A to outperform system B when running program "furble" on workload X (the workload in the benchmark), and the order to be reversed with the same program on your own workload

באדיבות WIKIPEDIA

מקור:http://en.wikipedia.org/wiki/Benchmark#Types_of_benchmarks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב איך הקטע שציטטת מתחיל? Computer manufacturers - כאן לא מדובר ביצרן מחשבים אלא ביצרן תוכנה שמספק ללקוחות שלו (ובכלל) כלי להערכת ביצועי התוכנה שלו על סביבות חומרה שונות. קראת את הקישור שצרפתי קודם?

עוד דבר, יש כל מיני סוגים של מבחני ביצועים, החל מפאי שהוא סינטטי לחלוטין וכלה בסקריפט שמריץ יישומים אמיתיים וכל שהם כבדים יותר מבחן הביצועים מייצג יותר, זה המקרה שלפניך (האמת שזה די מוסבר בפיסקה האחרונה מהקטע שהבאת).   אם מיקרוסופט עברה להדר את התכונות שלה על אופטרון וזה מקצר לז זמני הידור בשני שליש  אז אין שום מקום להיתפתלויות.

שוב, נחזור לבסיס, הגדלת אוגרים באורך פי שתיים והוספת אוגרים להוראות מיוחדות יחד עם הידור ממוטב לאותה סביבה ביישומים שונים חייבת להוסיף ביצועים, פריצת מגבלות גודל ליישום של 2 גיגה בייט (גם ליישומי 32 ביט) היא נושא בפני עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את כל המאמר בWIKIPEDIA, לא מדובר רק על יצרני מחשבים

אז מה אם הקטע מתחיל כך, גם ליצרני תוכנה יש סיבה לזייף דברים כאלה.

בכל אופן עדיין לא הבנת את כוונתי והפעם לא באשמתך, כנראה שלא הסברתי טוב.

יכול מאוד להיות שהשיפור אמיתי (ואני אפילו מאמין בזה), אבל צריך לקחת דברים בפרופורציה.

אל תצא עדיין בהצהרות על עידן חדש שמתחיל במחשוב,

בהתחלה השיפור יהיה ביישומים של ודברים כבדים בסגנון.

עד שזה יעניין את רוב המשתמשים "הרגילים" (שזה עדיין הרוב) יש עוד זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל הזמן משתמש באותו ניסוח, "יישומים כבדים", כל (כמעט) יישום כבד ירוויח, למשל קידודים (DIVX), חלק יגיעו תוך כמה חודשים וחלק יגיעו מאוחר יותר.

אני לא יצאתי בשום הצהרות, ניסוח הכותרת היה זהיר כדי לא לגרום למי שבאמת אין לו צורך ב x64 לרוץ להתקין אותה (למרות שאני באופן אישי ברגע שתהיה לי החומרה לא מיתכוון לחכות או להתקין שוב 2000,  אין לי שום סיבה לחכות).

וכן, החל עידן חדש, 64 ביט וריבוי מעבדים/ליבות במחירים חסרי תקדים ביחס לעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל תפוחים, שנה כותרת מ "20-30% שיפור במעבדי AMD64" ל  "20-30% שיפור במעבדי 64 ביט".

קבל תמונה שאחד שם שמה

attachment.php?attachmentid=31044

השיפור גדול בני המעבדים.

כנסו לכאן בשביל לראות את התמונה במלאה:

http://www.humanplague.com/archive/pissoff/index.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...