מה נסגר עם פסי הרוחב שלכם?!!? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם פסי הרוחב שלכם?!!?

אוקיי

Recommended Posts

אתמול כאמור התנתקתי מנזק בינלאומי

זה לקח לי שעתיים של להיות איתם בטלפון

הם אמרו לי שיש להם רוחב פס של 9.6G ונטויזין 4.2G אז יהיה לי בעיות בנטויזיון זה נכון הטענה?

נראה לי שהם פשוט רצו שתישאר אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נטוויזן היו יותר טובים.

היום אני כבר לא יודע תאמת.

אם אתם שואלים אותי, לא ממש מזיז לי אם אני מוריד ב 170 או ב 190...

ממממששש לא משמעותי בשבילי.

כמה פעמים יצא לי להיות לחוץ על עוד עוד 10-15 דקות כשאני מחכה לקובץ גדול במשך שעתיים שלוש.

אף פעם!

לעומת זאת אני תקוע הרבה פעמים עם פינג חרא שמשום מה אחרים עם בינלאומי או 012 או כל חברה אחרת לא מקבלים אותו.

וגם יש לי התנתקויות שהם לא יכולים לעזור לי בהם, טוענים שהבעיה במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

750K

The good life...

96K/12K

אני מכיר מישהו שהיה בניסיוני מרעננה (היה ברעננה ונתניה) שהוא הוריד במשך הרבה זמן (700 מגה) על MBS 1 וזה לא חירטוטים.. יש לי SS

וראיתי את זה במו עיני שהוא מוריד על מעל 400 יציב.. זה מפחיד.. הוא הוריד סרט ב12-13 דקות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

750K

The good life...

96K/12K

אני מכיר מישהו שהיה בניסיוני מרעננה (היה ברעננה ונתניה) שהוא הוריד במשך הרבה זמן (700 מגה) על MBS 1 וזה לא חירטוטים.. יש לי SS

וראיתי את זה במו עיני שהוא מוריד על מעל 400 יציב.. זה מפחיד.. הוא הוריד סרט ב12-13 דקות..

זה כמו אצלי שאני משלם על 1.5 ובעצם המהירות שלי בHTTP היא 250 ק"ב לשנייה.......יכול להיות טעות שהטכנאי שלהם עשה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיש פה טעות

תראו קודם כל בקשר לבדיקת הUpload שלי היא 15 Kb בדקתי עם הספקית שלי למרות שזה לא קשור אבל שיהיה

ותדעו שאני לא חושב שספקי אינטרנט ירצו לספק לכם יותר ממה שאתם משלמים

תראו אני מכיר אחד שיש לו 3 מגה אפילו מוריד על 340+ בלי שום דבר

אבל הקטע שבתוכנות שיתוף זה לא מדויק אני יכול להוריד בתוכנות שיתוף אפליו על 300 עם 1.5

אבל בHTTP זה יותר ישיר אז אתם יכולים להגדיל מהירות דרך תוכנות מנהלי הורדה (Flashget,Download manager) שמגדילות את ההורדת שלכם ב500% ובHTTP במקום להוריד על 187.5 אני מוריד על 210-220 דרך התוכנות האלה

חוץ מזה יש גם תוכנות האצה ממש טובות שכתי את השמות שאתה ממש מגדיל שם את המהירות שלך לא יאומן!!!

אני זוכר שהשתמשתי בהם שהיה לי 0.5 וזה הוריד לי מFTP על 230kb שזה אמור להוריד על 64kb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...