מה נסגר עם פסי הרוחב שלכם?!!? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם פסי הרוחב שלכם?!!?

אוקיי

Recommended Posts

תראו, הגעתי לפורום הזה בערך לפני המממ חודשיים.

מאז נתקלתי בכל מיני הודעות, בהן אנשים מדברים על מהירויות הורדה של 200-300...

הקטע הכי אבסרוד היה שנתקלתי בהודעה משנת 2002 בא אנשים דיברו על מהירויות של 200 k כדבר של יום יום.

עכשיו אני בשוק למה אני אישית ובעצם כל האנשים סביבי לא מכירים מהירויות כאלה.

יש לי 1.5 מגה ואני מוריד איתו במהירות של 185k אלא אם כן זה מסרברים בארץ ואז בלחץ זה מגיע ל 200.

אבל מה נסגר עם ה 300?!?! מזה החיבורים האלה? כולם עשירים פה?

אז מה שבעצם אני מבקש, זה שכל מי שיש לו חיבור מעל 1.5 מגה אנא לכתוב פה מה סוג החיבור, מה מהירויות ההורדה (Upload+Download).

ואם לא מפריע לכם גם כמה אתם משלמים, אולי אני פשוט חי בעולם משלי ובעצם זה לא יקר לקחת חיבור של 3 מגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שנים הייתי מוריד ב- adsl 1.5 על- 280K רגיל, ובמקרים חריגים 300-310 (אך! אני זוכר שהורדתי 1.4 גיגה מהשרת ftp.netvision על 310K כל הדרך... זה היה גן עדן ::) ;D, ובכלל לא הייתי מנוי של נטויזן...).

היום הדאון-סטרים המקסימלי של 1.5 זה בלחץ 200K, וגם זה רק משרתים שיכולים לשלוח לך במהירות כאלה ומעלה (HTTP\FTP) ולא P2P.

ודרך אגב נראה לי יותר נורמלי לכתוב "מה נסגר עם הרוחב פס שלכם?" ולא "פסי רוחב" ::) אבל זאת רק דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את החבילה של 1.4 ואני מוריד הרבה בסביבות ה 230..

כשאני נכנס לראטור וכתוב לי את מהירות החיכוב כתוב 128/1856kbps

זה אומר שאני מקבל קצת יותר מ ה 1500 שהייתי צריך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח פעם לפני יותר מ3 שנים.. הייתי נסיוני של הכבלים... הייתיאני ועוד כ 10 אנשים בראשון על ל הרשת של הכבלים..

וכל הדרך הייתי מוריד מעל 300 וכל זה לפני שמישהו ידע מה זה מהיר.. כולם היו תקועים על הורדה של 6 או 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה בטח היה תענוג :)

למרות שבתקופה ההיא היה פחות צורך לכזה חיבור, כי רוב האתרים לא היו בנויים לזה.

טוב נו מה אני מתלונן..

כל מה שאני צריך זה להיזכר בימים שהייתי מתחבר עם ה AT שלי ל BBSים דרך מודם 14,400 והופ עולה לי ישר חיוך לפנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מבלבל הזה שרשם למעלה יש לי מגה וחצי ADSL נטיווזין

מוריד על 190 מאקס

מעלה על 13-14 מאקס

אבל עוד שנה שנה וחצי יהיה XDSL

ואנחנו נדבר על פי שתיים אינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוריד על 190 מאקס

מעלה על 13-14 מאקס

מאיפה בדיוק המידע הזה.... אני יודע כבר היה בארץ רק לניסוי... ופירסמו על זה ב YNET לפני כמה שנים ובנתיים אני לא רואה תוצאות....

סתם בול שיט אני לא קולט למה לרוץ קדימה לטכנולוגיה ולא להישתמש במה שיש ואחר כך כבר לשדרג...

השוודים הכי נהנים....מהטכנולוגיה הקיימת ולא רצים לשום מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוריד על 190 מאקס

מעלה על 13-14 מאקס

אני מוריד על 260 בדוק!

בקשר ל600 קרה איזה פעמיים שלוש ואז זה ירד ל300 ואז ל250........ואני מחובר ל1.5......יכול להיות שהם טעו או משהו כזה ושמו אותי על 2 מגה אבל אני משלם על 1.5......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש כבלים 1.5 של נטויז'ן ואני מוריד ב 3 דקות הראשונות על 600 ואז זה יורד ל 300 ככה

יש לי ראווטר וקראתי איפה שהו שאפשר לשנות את ה MTU ל 1480 ואז האינטרנט טס אז עשיתי את זה ומאז המהירויות טסות במיוחד ב ביטורנט והורדות HTTP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...