מתלבט בקניית לוח אם ASUS/DFI/Gigabyte - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בקניית לוח אם ASUS/DFI/Gigabyte

HeAd^ShoT

Recommended Posts

היי לכולם.. זה הדיון הראשון שאני פותח כאן בפורום למרות שאני כבר בפורום כבר זמן נכבד.

בערך בתחילת החופש הגדול אני אקנה מחשב חדש ואחת מן הדילמות שלי זה איזה לקנות.

אז בהתחלה חשבתי על ה K8nf-9 בגלל התקציב והתמורה שהוא נותן.. זה לוח עם כל הפיצ'רים שאני צריך כרגע ולזמן רחוק יותר אבל אנשים אומרים דברים כמו שיש להם ניסיון רע עם ג'יגהבייט ושהם מייצרים רכיבים זולים.

זה בעיקרון נכון... אבל עדיין הייתה לי הרגשה שזה טוב

.

אחר כך הבנתי שאני צריך לוח אם שיחזיק לי את המערכת ליותר זמן... זאת אומרת שרצוי וגם יכולות מצויינים.

אז חשבתי על ה

Asus A8n SLI http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2=15&l3=0&model=382&modelmenu=1

שהוא גם מציג את כל הפיצ'רים שקיימים בג'יגה בייט וגם יש לו יותר חיבורים למאווררים במארז (אני משקיע גם במודינג וגם באוברקלוקינג)

גם וגם יכולות הרבה יותר מתקדמות מאשר הK8NF-9 .

המחיר מבחינתי הוא כבר לא בעיה אבל עדיין אני רוצה תמורה טובה למחיר.... וגם אני לא רוצה ללכת על לוחות אם שכבר עולים על ה1000ש"ח

ואז חשבתי לעצמי (^_^ אני חושב לעצמי כבר הרבה)... אני בטוח ילך למסיבות רשת (כבר הלכתי לכמה) ויש במארז שיהיה לי חלון... ואם אני הולך כבר על וSLI.... אולי צריך להתחיל לחשוב על DFI LanParty UT Ultra D

http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_spec_details_r_us.jsp?PRODUCT_ID=3471&CATEGORY_TYPE=LP&SITE=US

בתחום המודינג הוא אחלה לוח... סלוטים רגישים לאולטרה סגול, הרבה מאווררים, אותם הפ'יצרים אבל יותר

עכשיו ההתלבטות הרצינית שלי היא בין 2 הלוחות האלו ... הASUS וה DFI.

מצד אחד את הASUS אני יכול לקנות במקום שהוא פחות או יותר קרוב לבית שלי ככה שבמקרה שאני צריך אחריות אני יכול לקפוץ לשם בהזדמנות... (אהה כן... את הASUS אם אני קונה אני קונה בפאנדאס) וגם... אתם יודעים לוחות מצויינים אפשר לסמוך עליהם.

ומצד שני יש לנו את הDFI , שמציג יותר פי'צרים ובהבדל של 5 ש"ח....

אבל כאן מגיע הקאצ'.... את הDFI אפשר לקנות בזול רק ב נועה מחשבים... שזה, בחיפה.... ואני או ההורים שלי ממש אף פעם לא מגיעים לשם.

ולשלוח את הלוח אם שלי בדואר לחנות נראה לי ממש לא בא בחשבון....

אז הצגתי לכם את הדילמות... אני מקוווה שזה לא היה ארוך מדי... ועכשיו יש לי כמה שאלות פשוטות בנוגע ללוחות.

שאלות:

1. מה זה החיבור למאוורר בלוח אם שנקרא power fan.... כלומר איזה מאוורר מחברים אליו.

2.איפה עוד אפשר למצוא את ה DFI LanParty UT Ultra D במחיר שווה ערך לנועה מחשבים בטווח חריגה קטן... (נגיד 50-100ש"ח)

3.מה אתם אומרים על הביוס המיוחד של הDFI.... כלומר יש עליו ביקורת או משהו?

4.לכמה זמן אתם מעריכים שלוח אם כזה יחזיק מעמד.... גם מבחינת השוק (בשלב מסויים יצאו טכנולוגיות חדשות שהלוח אם לא יתמוך בהם) וגם מבחינה פיזית.. האם 2 הלוחות האלו אמינים?!

ממש תודה ענקית למי שככה עוזר ומפרט.

עריכה: עוד פלוס לDFI הוא הבאנדל הרחב שמקבלים איתו... מה אתם אומרים? נראה לי אני נסגר על הDFI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות מוד לצ'יפסט בשביל תמיכה ב-SLI

בכל מקרה לא הייתי נוגע ב-A8N-, כל לוח אחר יהיה עדיף

ואני לא רואה ממש סיבה במקרה שלך לקנות לוח SLI

פרט נמק והסבר!

שמעתי על המוד שצריך לעשות בשביל ה .... על מה מדובר? שינויים בביוס?

ומה רע עם ה ASUS? ולמה לא SLI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על המוד שצריך לעשות בשביל ה SLI.... על מה מדובר? שינויים בביוס?

לא, הכוונה לשינוי פיסי בלוח אם עצמו , תחפש בGOOGLE פעם נתקלתי בכתבה המסבירה איך להפוך לוח ULTRA-D לאחד שתומך בSLI, אבל אתה בטוח שאתה צריך את זה? כאילו כמו שכבר אמרו בהרבה ת'רדים לפניך SLI שווה רק אם אתה תשים ממש עכיו 2 כרטיסי מסך ורק אז אתה תרגיש הבדל בביצועים (וגם רק אם אתה גיימר כבד - אוהב לשחק ברזולוציות גבוהות במיוחד)

בכל מקרה לא הייתי נוגע ב-A8N-SLI, כל לוח אחר יהיה עדיף

ASUS הוציאה סדרה לא מוצלחת כל כך של לוחות אם על ציפסט NF4U והלוח הזה הוא אחד מהם (אם אני לא טועה) יש לוח אחר של ובו היא תיקנה את הבעייות של הלוחות האחרים (לא זוכר איזה דגם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא כאן (מההודעה שקישרתי אליה ועד סוף הדיון)

הלוח הזה הוא לוח גרוע, ומומלץ להתרחק ממנו. משום מה כשאנשים רואים שמוצר הוא של , המוצר פתאום פי 10 יותר טוב בעיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא כאן (מההודעה שקישרתי אליה ועד סוף הדיון)

הלוח הזה הוא לוח גרוע, ומומלץ להתרחק ממנו. משום מה כשאנשים רואים שמוצר הוא של , המוצר פתאום פי 10 יותר טוב בעיניהם.

הבנתי....

ומה זה נעילת PCI-E?

אתה מדבר על זה שלא היה אפשר לנעול סלוט אחד ואז הוא פעל על X8?

ועוד דבר אחד.... הסתכלתי על הa8n-e לפני כמה זמן והוא מצא חן בעיני... רק חבל שאין לו פיירוייר ועוד משהו שאני לא זוכר כרגע.... הוא טוב במקרה שאני לא צריך SLI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעילת PCI-E זה לנעול את התדר של הPCI-E במהירויות HTT גבוהות

ברגע שהיו מעלים את ה-HTT התדר של הPCI-E היה גם עולה

ה-A8N-E טוב, אין לו את הבעיות של ה-A8N-SLI

מצד שני, ה-Ultra-D יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...