בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!!

sandra

Recommended Posts

אני מאוד מאוד אוהב את הS2000 של HONDA ורציתי להיות הראשון! שקונה אותה בארץ.

מה אתם אומרים שווהה?..... למרות שאני לא כזה עשיר אבל בכל זאת 300 אלף שקל+ הרבה כסף!!!

בכל זאת מכונית ספורט! מאוד יפה! אם שם גדול! HONDA S2000 באמת מכונית שווה!!!!

אז מה אתם אומרים?.

שווה לקנות?....

s2000_image.gif

s2000_name.GIF

קישור:http://www.honda.co.il/content/carmodels/s2000_main.asp

למבינים בלבד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שאתה ילד קטן, או שממש לא התבגרת.

כסף לביטוח יש'ך? דלק? טיפולים? טסטים?

הכול יעלה לך פי 5 במקרה הטוב ממה שעולה לרכבים רגילים.

כול חלק חילוף יצטרכו להזמין במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאתה הראשון שקונה אותה בארץ??

אם אתה בקטע תוכל לקנות יד-שניה

אופציה אחרת (שאני גם שוקל ברצינות) זה MX5 אותו באותה הרמה (~ ) זול להחזקה(אפשר גם להסתפק במנו 1600).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה ילד קטן, או שממש לא התבגרת.

כסף לביטוח יש'ך? דלק? טיפולים? טסטים?

הכול יעלה לך פי 5 במקרה הטוב ממה שעולה לרכבים רגילים.

כול חלק חילוף יצטרכו להזמין במיוחד.

טוב גיליתה לי!!! בטח שאני יודע שצריך לטפל בה מי אמר שאני יסע יום יום אתה יודע כבר בילוים טיולים וסתם בשביל הכיף העיקר להנות בשביל מה יש מכונית !! אם לא היה לי תכסף לא היתי מדבר על זה בכלל ברוך השם יש תכסף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאתה הראשון שקונה אותה בארץ??

אם אתה בקטע תוכל לקנות יד-שניה

אופציה אחרת (שאני גם שוקל ברצינות) זה MX5 אותו באותה הרמה (~ ) זול להחזקה(אפשר גם להסתפק במנו 1600).

אני גם חשבתי על זה אבל מוכרים אותו גם במחיר מופקע! עדיף לקנות חדש מהחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון LSD תפסיק לשחק אותה, תקנה אותה דבר איתנו ואתה בטח ובטח לא הראשון שיקנה אותה בארץ.

ולזה שאמר שה-MX5 ברמה של ה-S2000, הצחקת אותי! היא לא רבע ממנה ברמה!

חוץ מזה LSD אני לא בדיוק מבין איזה יעוץ אתה רוצה מילדים שאין להם רישיון....תפסיק עם הפוזה שיהיה לך כזאת (ואני מאוד בספק) תביא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, דבר ראשון, אתה לא הראשון בארץ שרוכש את הדגם הזה, דבר שני, אין לך מה להתייעץ פה עם אנשים לגבי רכישת ב-330 אלף שקל, יש מספיק סוכנויות של הונדה בארץ בשביל להתייעץ איתם, האמת אם זה לא היה נראה עצוב זה היה מצחיק איך זה שמישהו בא להתייעץ עם אנשים שחושבים שהם מבינים ברכבים בקניית בסכום כזה אדיר.

אם אתה באמת רציני ומועניין לרכוש את האוטו למה שלא תתייעץ עם נציגי הונדה בארץ? אני בטוח שהם יתנו לך תשובות הרבה יותר ענייניות ממה שתקבל כאן עם כל הכבוד לכולם כאן ויש כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לא שווה ביכלל סתם אוטו .... לא אוהב הונדה ביכלל.... סתם ביזבוז...

אני מציא לך לקנות TT או מה שהוא בסיגנון עוד מאת תיהיה בלוח פוקום האודי TT מהצפון היא במצב פשוט פצצה... הבן אדם קיבל שלילה של רישיון כי לא הגיעה לבית מישפט

ראיתי אותה אתמול היא במצב פצצה לפנים אני אומר לך אוטו האחד היפים בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, דבר ראשון, אתה לא הראשון בארץ שרוכש את הדגם הזה, דבר שני, אין לך מה להתייעץ פה עם אנשים לגבי רכישת ב-330 אלף שקל, יש מספיק סוכנויות של הונדה בארץ בשביל להתייעץ איתם, האמת אם זה לא היה נראה עצוב זה היה מצחיק איך זה שמישהו בא להתייעץ עם אנשים שחושבים שהם מבינים ברכבים בקניית בסכום כזה אדיר.

אם אתה באמת רציני ומועניין לרכוש את האוטו למה שלא תתייעץ עם נציגי הונדה בארץ? אני בטוח שהם יתנו לך תשובות הרבה יותר ענייניות ממה שתקבל כאן עם כל הכבוד לכולם כאן ויש כבוד.

הייתי כמה פעמים בסוכנות הונדה ברחובות ראיתי תאותו די נחמד רציתי גם קודם כל להשכיר אותו אבל זה לא השתלם .

אז סתם רציתי להעלות בפורום ת'רד על הנושא ולראות איך אנשים יגיבוו וזהוו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציא לך לקנות TT או מה שהוא בסיגנון עוד מאת תיהיה בלוח פוקום האודי TT מהצפון היא במצב פשוט פצצה... הבן אדם קיבל שלילה של רישיון כי לא הגיעה לבית מישפט

האודי טי טי הזאת מטבריה נכון? ראיתי אותה הרבה פעמים... אבל לא ידעתי שהוא מוכר אותה(בהנחה שאנחנו מדברים על אותה אודי)

בקשר לנושא הדיון - אני לא כ"כ מבין למה אתה בא להתייעץ כאן , אתה לאחושב שבסכומים כאלה עדיף שתתייעץ עם אנשים שעוסקים בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציא לך לקנות TT או מה שהוא  בסיגנון עוד מאת תיהיה בלוח פוקום האודי TT מהצפון היא במצב פשוט פצצה... הבן אדם קיבל שלילה של רישיון כי לא הגיעה לבית מישפט

TT חרא של מכונית, לא מתקרבת ל-S2000 בשום אופן! אולי כתוב עליה אודי ועל השנייה הונדה אבל חוץ מזה אין מה להשוות בכלל!

ההונדה היא אחת המכוניות המהנות ביותר בעולם, 120 כ"ס לליטר ללא טורבו זה הישג מדהים !

לעומת זאת האודי בטח מצויידת בהנעה קדמית עלובה (יותר מדיי תת היגוי לעומת היגוי יתר בהונדה) ומנוע 1.8 טורבו של פלוצווגן שמספק 180 כ"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דיי הרבה.... לפני איזה שבוע הייתה אחת בפוקוס כסופה .....

אבל לפי דעתי זה לא אוטו בישביל הארץ.....

האוטו היחיד שאני יכול להציע זה STI 2005 עם יש לך את הכסף (כאילו ברור שיש זה עולה בערך 260000)

האוטו הזה פשוט חלום שלי ושל עוד הרבה אנשים.....מת עליו

נסעתי באחד כזה חייה רעה ביותר.....

האודי היא מקרית שמונה של איזה ספר אחד.... האוטו שמור מ א ועד ת .... פשוט פצצה

ממש לא נכון האודי טט היא קאווטרו עם אני לא טועה זאת אומרת 4X4 ... ויש לה 6 הילוכים והיא בערך 240 כ"ס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר ליד קריית שמונה ולא ראיתי שם הרבה TT......

קוואטרו זה רק לגירסאות היקרות שכבר עוברות את ה-S2000 בכמה עשרות אלפי שקלים, וגם את תביא את הגרסה הכי יקרה של ה-TT שהיא אגב עם 225 כ"ס היא לא מתקרב להונדה בכל מה שקשור לנהיגה.

אגב אם הגענו ל-STI שהיא גם מכונת נהיגה מדהימה יש את המתחרה שלה האיוו שהיא עדיפה עליה במעט אבל עדיין עדיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...