אפשר להשיג בארץ פאנל קדמי למארז שכולל חיבורי USB וקורא כרטיסים CF/SD/xD? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר להשיג בארץ פאנל קדמי למארז שכולל חיבורי USB וקורא כרטיסים CF/SD/xD?

rangerman

Recommended Posts

בטח שיש אבל לדעתי עדיף לקנות משהו כמו ה-12in1 של Sandisk הכולל "סטנד" - Sandisk USB2.0 Card Readr/Writer 12 in 1

אתה יכול להזמין גם פנל כזה מאתרים בחו"ל ששולחים ארצה (שתומך ברבה סוגים, לא מה שמוכרים בארץ..)

פשוט הפאנלים האלה (רובם לפחות, שראיתי בארץ) לא תומכים בכל סוגי הכרטיסים. לרוב CF MS SD, לא xD.

יש את אלו:

AeroCool CoolPanel Silver

Conceptronic CMULTIFP 8 in 1 Usb2 & 1394 Front Internal Panel

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעות, אבל הסאנדיסק תופס מקום על השולחן ולא כולל כניסות , ושני הפאנלים האחרים לא כוללים תמיכה ב-xD. המוצר של Sweex מתאים בדיוק למה שאני מחפש, אבל הוא כנראה לא הגיע עדיין לארץ. כנראה שאצטרך לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי קצת "מודינג" ?

ראיתי בחנות צילום שהם הכניסו את הסאנדיסק לתוך פאנל שיעבוד כקורא כרטיסים שם ולגבי אז זה בכלל שטויות להכניס 2 יציאות כאלה לפנל.

just a though....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

אני מקווה שההקפצה לא מפריעה לאף אחד. זה נראה לי יותר הגיוני מאשר לפתוח על הנושא הזה דיון חדש.

אז ככה, קיבלתי במתנה את ה-Sweex Advanced Multimedia Bay 27-in-1 שהזכרתי בהודעת הפתיחה. בסה"כ מדובר בצעצוע נחמד ומרשים, אבל בצעצוע. הוא לא יושב יציב ב-bay (נאלצתי להדביק אותו עם סופר-גלו לשני פלחים של אלומיניום), ובהעתקה של תמונות מכרטיס הוא פתאום מפסיק לפעול. גם היה לי מסך כחול אחד מאז שהתקנתי אותו, אבל אני לא בטוח שזה קשור. בסה"כ הוא לא עושה רושם של מוצר מבטיח במיוחד, אבל סוס שמקבלים במתנה לא בודקים בשיניים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...