בעיות אוברקלוק עם +P4 1.8A & 4G4A - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות אוברקלוק עם +P4 1.8A & 4G4A

yotamoo

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח PrototypE.rev.3

מעניין למה אף אחד לא חושד במעבד ?

זה לא רשום בשום מקום שזה מובטח שזה יעבוד על 133 מגהרץ

אולי פשוט היה לך מזל נאחס , ונפלת על מעבד מת ? תנסה לעדכן את הביוס של הלוח אולי , ואם אתה אומר שהמסך מתעוות , אז תנסה לבדוק אם אתה יכול להוריד את הכפלת הAGP ואם כן , תוריד ל 2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש p4 1.6a ואותו לוח וזיכרון כמוך והגעתי ל150 או 145 fbs לא זוכר במדויק בלי יותר מדי בעיות .

יש לי ספק אנרמקס 350 שבא אם המארז של האנרמקס .

אולי המעבד מתחמם יותר מדי אמרת לי באיציק שהוא על 55 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פשוט היה לך מזל נאחס , ונפלת על מעבד מת ? תנסה לעדכן את הביוס של הלוח אולי , ואם אתה אומר שהמסך מתעוות , אז תנסה לבדוק אם אתה יכול להוריד את הכפלת הAGP ואם כן , תוריד ל 2 .

מרתי כבר שזה יכול להיות המעבד ושיבודד את הבעיה.

בקשר לכרטיס מסך- יש לו נעילה לPCI\AGP ככה שזה לא העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

מרתי כבר שזה יכול להיות המעבד ושיבודד את הבעיה.

בקשר לכרטיס מסך- יש לו נעילה לPCI\AGP ככה שזה לא העניין.

המממ ....... הנעילה היא לAGP ! לא לכרטיס המשולב על הלוח , שהזכרון שלו מתבוסס על המערכת .

אולי תנסה לעבוד על תדר המקור שלך ? 1.8 , ועם ב133 מגהרץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים, בינתיים אני עם כרטיס און בורד עד שיהיה R300... בקשר לספק, כמו שאמרתי: לפי ניטור המתחים בלוח האם הוא נותן מתחים מדוייקים, ככה שאני ממש לא יודע מה לעשות. יכול להיות שהלוח דפוק??? אני מקווה שלא. זאת לא בעיה כזאת גדולה כי סה"כ הכל רץ לי מאוד מהר, אבל זה רק כרגע. בניתי על לעתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ומה יקרה עם תעלה את הFSB ל 133?

על 55 מעלות זה די חם לפי דעתי אתה צריך להחליף את המעבד בסדרת ייצור יותר טובה ובתאריך ייצור גם טוב שזה בסביבות ה

20/6 +

או שפשוט תחליף מאורר ומפזר חום

כנראה זו הבעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה לאנושות, תיקח כרטיס PCI הכי פשוט שאפשר למצא אפילו - אם אתה רוצה אני יכול להלוות לך בריבית קצוצה TNT1 16MB AGP שעבד גם ב150 מגה"צ על לוח BX בלי שום מחלק בזמנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע... אמרת שנעלת את ה AGP נכון?

הכרטיס שלך הוא on-board (הוא לא מושפע מה AGP ) הייתה צריך לנעול אותו (במידה ואפשר)

עוד סיבה לכך שאני חושד בכרטיס זה כי אמרת שהמסך מתעוות...

כנראה זה הכרטיס :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...