בעיות אוברקלוק עם +P4 1.8A & 4G4A - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות אוברקלוק עם +P4 1.8A & 4G4A

yotamoo

Recommended Posts

טוב כפי שאולי כבר הבנתם יש לי לוח אפוקס +4G4A עם פנטיום 1.8 נורת'ווד כמובן. לצערי, הכי הרבה שהצלחתי להגיע (עם קרוסאיר 3000) היה 125 fsb, כאשר האיי ג'י פי והפי סי איי היו נעולים על המהירות הרגילה שלהם, הוולטז'ים היו על המקסימום והראטיו היה 3:4. מישהו יודע מה הבעיה לעזאזל??? לא יכול להיות שזה המקסימום שאני יכול להגיע איתו. המעבד היה על 55 מעלות אז אני לא רואה מה הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי כולם אמרו לי שה-3000 יותר טוב >:( וחוץ מזה מה זה משנה, הזיכרון הזה אמור לפעול ב-370 מה"צ בהגדרות הכי רצחניות. מחשבה שעלתה לי עכשיו: יכול להיות שיותר מידי וולטז'ים מיותר יכולים להזיק???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה הזיכרון... אחרת הוא היה מודיע לי. כשאני ממהיר כמו שאמרתי בהודעה הראשונה זה נחמד, מעל זה המחשב מעלה את , אני כבר שומע את צליל הכניסה, ואז המסך מתעוות ונתקע. אם זה היה בעיית המחשב לא היה מגיע לשלב הזה (נראה לי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לכמה הגעת עם 1:1? אוליה בעיה היא בכלל המעבד שלא עולה גבוה יותר.

2. ניסית להוריד מ"תזמוני הזיכרון"? אם הוא עם צ'יפים מסדרת הDTL..אין ממש למה לצפפות.

3. בדקת מתחים?

נ.ב- מישה..ה3000 עדיף על ה2700 כיוןש הוא מגיע עם צ'יפים של 6NS בניגוד ל7.5NS שאיתם מגיע ה2700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה מעניינת..

הכרטיס מסך על גם?

בינתיים אין כרטיס מסך, יש און-בורד. ולאנטי וירוס, במהירויות שאני הגעתי אליהן 3:4 ו-auto הן אותו דבר. 1:1 לא בדקתי. בכל מקרה, אני לא חושב שיש קשר לצ'יפ של הזיכרון, כי סה"כ הוא אמור לפעול על 370 מה"צ ב 2-5-2-2, ואני מפעיל אותו רק על 125 מה"צ, אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת... הייתי אומר שזה המארז וספק הכוח עלומי השם... אך הטמפ' נורמליות והוולטז'ים מדויקים לא פחות מאשר בספקים אחרים... מישהו יכול לחשוב ל משהו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה מעניינת..

הכרטיס מסך על גם?

בינתיים אין כרטיס מסך, יש און-בורד. ולאנטי וירוס, במהירויות שאני הגעתי אליהן 3:4 ו-auto הן אותו דבר. 1:1 לא בדקתי. בכל מקרה, אני לא חושב שיש קשר לצ'יפ של הזיכרון, כי סה"כ הוא אמור לפעול על 370 מה"צ ב 2-5-2-2, ואני מפעיל אותו רק על 125 מה"צ, אז...

דבר ראשון, הוא רץ ב166 בגלל ה3:4.

דבר שני, זה כן יכול להיות הזיכרון אם הוא DTL- תנסה ב1:1 כדי לבודד את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...