עזרה ב-OC ל- Asus FX5200 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב-OC ל- Asus FX5200

m.k

Recommended Posts

היה שלב שבו היה רשום משהו שהוא עושה בדיקה: fill משהו לא זוכר...והיו בבדיקה הזאת על המסך צבעים צבעוניים (כמו של קשת). כאילו רק צבעים? זה נורמלי?

בקיצור עכשיו העלתי 20 לליבה ועשיתי בדיקה והתוצאה היא: 1533. מה אתה אומר עליה? ומתי אני אמור להעלות לזיכרון?

כן כן הכל טוב

תעלה על תידאג

שיהיהו בעיות אתה תיראה ותבין לבד

זה יהיה כמו חלקים שבורים ונעלמים במבדיקה וכו'

אתה תגיעה ללא בעיות ל300 לליבה ו450 לזיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקה הזאת היא חלק מהטסטים.

תעלה 10 בכל פעם עד שתראה צבעים במקומות אפלים פתאום וורוד או כל צבע אחר, דברים מוזרים שלא היו בבדיקות שקדמו.

תעלה לליבה עד שתראה צבעים ואז תוריד לרמה שאין צבעים והכל יציב - תריץ בדיקת LOOP של 5 נגיד ואז תעשה אותו הדבר לזכרון.

איך אני מריץ LOOP של 5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם בהגדרות או שפשוט תעשה ידני יסיים תריץ שוב זה על מנת להביא את הכרטיס לטמפ' הכי קיצוני על ידי עבודה קשה וחימום טמפ' המארז בנוסף.

לאיו דווקא 5 אפשר פחות אפשר יותר רק תראה שזה יציב:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים החלטתי שאין לי כוח יותר להיום.

אז הנה התוצאות: ה- Defaults היה: 250 לליבה ו-405 לזיכרון.

אחרי OC: 270 לליבה ו-425 לזיכרון.

תודה לכל אלו שעזרו לי.

עריכה:

לא הייתה לי אפשרות להעלות לליבה יותר מ-270 כי היו כל מיני צורות משונות על המסך וכל מיני צבעים מפגרים. לזיכרון אולי אני ימשיך מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הסטוק.

ולמי ששאל מה המעלות בכרטיס: כבר רשמתי שאין לי חיישן אז אני לא יודע מה המעלות. אם התכוונת למעבד וללוח אם אז:

מעבד: עד 40 במנוחה. לא עובר את ה-50 במאמץ בערך.

לוח אם: מנוחה - עד 37. מאמץ - עד 43-44 וגם זה בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הסטוק.

ולמי ששאל מה המעלות בכרטיס: כבר רשמתי שאין לי חיישן אז אני לא יודע מה המעלות. אם התכוונת למעבד וללוח אם אז:

מעבד: עד 40 במנוחה. לא עובר את ה-50 במאמץ בערך.

לוח אם: מנוחה - עד 37. מאמץ - עד 43-44 וגם זה בערך.

אבל גבר , שעשית את הבדיקה ב- על איזה רזולוציה הרצת את זה ?

למה כי גם לי יש ג'יפה ועשיתי לו גם כן OC כל פעם העלתי 10 פעם לליבה ופעם לזכרונות , מהירות הסטוק היא : ליבה - 250 , - 360 .

אז הגעתי ל-מצב של 280 ליבה - 380 זכרונות והכל על 1024/768 ב- וקבלתי תוצאה של 1043 משו כזה :P = פחחח !!! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעע

אחי רוצה תוצאות יותר טובות תקרא את זה

את הליבה תעלה ל- 270

ואת מהירות תעבורת הזיכרונות ל- 499

את הנתונים האלה יש לי כבר שנה על הכרטיס :pissed: בלי בעיות הכי חשוב בלי קריסות !!!

הערה : קראתי את כול מה שהציאו לך זה נחמד אבל התוצאות קטנות עדייןן ולמעסה כנראה יש קריסות קטנות שלפעמים מרגישים אותם של הכרטיס מסך (FX 5200)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו

כמה מקבל 5200 ב3DMARK2001?

כמה FPS יש לו במישחקים בבדיקה?

כי אני רוצה לדעת האם הMX440SE שלי חזק יותר מימנו

הינה דיון שלי עליו

http://forums.guru3d.com/showthread.php?s=&threadid=136067

וזה הציון לאחר OC :

כמו שאתם רואים יש לי כ140FPS ורציתי לשיאול כמה FPS יש ל5200

20010nh.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעע

אחי רוצה תוצאות יותר טובות תקרא את זה

את הליבה תעלה ל- 270

ואת  מהירות תעבורת הזיכרונות ל- 499

את הנתונים האלה יש לי כבר שנה  על הכרטיס  :pissed: בלי בעיות הכי חשוב בלי קריסות !!!

הערה : קראתי את כול מה שהציאו לך זה נחמד אבל התוצאות  קטנות עדייןן ולמעסה כנראה  יש קריסות קטנות שלפעמים מרגישים אותם של הכרטיס מסך (FX 5200)

שמע מה שעשיתי פה לא היה לי קריסות בכלל , אבל בוא נגיד ואני עושה OC ל- 280 + ו..זכרונות 450 + כבר יתחילו הצורות על המסך קרה לי הרבה עם אנדרגראונד 2 ראיתי כל מיני סכינים יפנים ושבירות ברקע במשחק והבנתי שהכרטיס מתגסס לו בכל מקרה אני יודע שהכרטיס מאוד מעפן פאק אין מה לעשות ואני מת להביא כבר איזה ג'יפה 6600 ג'י.טי או 6800 רגיל ! די נמאס לי ! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BG3000 לא כל FX הוא אותו אחד, לא כל FX הוא מאותו חברה ולכן שונים ומתחים שונים.

לא כל מארז מאוורר אותו הדבר ולא כל בית עומד על 27C טמפ' חדר.

ככה שאם יש לו טקסטורות שבורות במהירויות האלה הוא יכול לנסות לשפר אבל אין לו מה להמשיך במצב הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...