מחשב שבניתי למשרד - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב שבניתי למשרד

HardWarePassion

Recommended Posts

בעבודה משרדית אין הבדל

וגם אם לא קנית את הזכרונות

אם הייתה לי בחירה בין 256MB חינם ו 512MB בכסף מלא עדיין הייתי הולך על ה 512MB פשוט כי 256MB לא מספיק לכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעבודה משרדית אין הבדל

וגם אם לא קנית את הזכרונות

אם הייתה לי בחירה בין 256MB חינם ו 512MB בכסף מלא עדיין הייתי הולך על ה 512MB פשוט כי 256MB לא מספיק לכלום

על מה אתה מדבר ? בניתי לעסק בקריית אונו מחשב בסיסי לעבודה משרדית פנטיום 3 - 370 פינים / 800 MHZ עם זכרון SDR !!! 256 MB

והמחשב עם XP עובד טוב מאוד.

אז עם זכרון בתדר 400 ! ולוח ומעבד איכותיים פי 10 לא יעבוד טוב עם XP ו ? איפה אתם חיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד יש הבדל בין עובד טוב מאוד שלך (להפעיל את המחשב ללכת לקנות קפה לחזור ולחכות שה Win יעלה, וכנ"ל עם Word)

ובין מערכת שאתה מפעיל ואתה לא מספיק לקנות קפה וה Win כבר מזמן עלה או לצאת מהחדר וה Word כבר עלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלל מלקוחות מה אתה פיראט?

והפנטיום 3 370 בטח עדיין קיים  :lol:

הווילי שלי כבר יותר חדש ממנו

הווילי על הנייר יותר חדש כמו שהזכרונות ה RDRAM שלך על הנייר יותר חדשים אבל בפועל השוק מאמין יותר ב SDR וב 370 .

והעובדה היא שעד היום מוכרים SDR ולוחות של 370 בניגוד לווילי שלך וללוח שלך שנעלם מהשוק.

אפילו לערבים אין לוחות כאלה אני מאמין שיש את זה לניגרים בברוקלין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HARDWAREPASSION

אפשר לחיות עם 256 זכרון, אבל ההבדל ל 512 גדול מאוד ובמחירים של היום ממש כדאי.

תקרא את זה:

http://aworldofhelp.com/home/master.htm?http://aworldofhelp.com/home/articles/tech/041805_howmuchram_1.php

ותעביר את זה לכל החברים הטכנאים שלך, כי פשוט כבר נמאס לי לקנות בשביל כל מיני אנשים שקנו מחשבים מטכנאים ומייבבים לי אח"כ שלמרות שיש להם 4, ברגע שהם מעלים יותר מחלון ורבע, הכל מתחיל לגעגע.

ולגבי שלל מלקוחות, זה טריק טכנאים ידוע. משדרגים לך את הלוח הגרוע, הזכרונות הדפוקים, והפנטיום 4 2.4 "כי זה ממש קטסטרופה" לסלרון עם לוח VIA וזכרונות גנריים, ואח"כ גם עושים לך טובה ומפנים לך את החומרה "הישנה" מהבית כדי שלא תצטרך להזמין הובלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AHOLE מכרתי מחשב ב 500 ש"ח ! ולעבודה משרדית(אינטרנט,אופיס) הוא מצויין.

אתה חתיכת ליימר ===>  :behead:

AHOLE עלק

How Ya Doin' Sucker?

אני מתאר לעצמי את המודעה בעיתון "לעבודה משרדית 3 ב-500 שקל מצב מצוין נ.ב. החלקים גנובים מלקוחות אחרים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AHOLE מכרתי מחשב ב 500 ש"ח ! ולעבודה משרדית(אינטרנט,אופיס) הוא מצויין.

אתה חתיכת ליימר ===>  :behead:

צריך להביא לך משטרה יחתיכת גנב בן אלף שיעלה טרקטור על כל הפנטיום 3 המדהימים שלך.

ואני חייב לציין-דפוק כמוך מעולם לא ראיתי פה בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להביא לך משטרה יחתיכת גנב בן אלף שיעלה טרקטור על כל הפנטיום 3 המדהימים שלך.

ואני חייב לציין-דפוק כמוך מעולם לא ראיתי פה בפורום.

דפוק שעושה משכורת משכורת כל חודש שאתה עוד 20 שנה לא תגיע אליה.

שם אותך ואת כל אלה שמנבלים את הפה בכיס הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...