שלום צריך תוכנת אובר ללו אם מסוג P4S800D של ASUS - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום צריך תוכנת אובר ללו אם מסוג P4S800D של ASUS

eli_a

Recommended Posts

למה לבאס את הבן אדם, גם אם אין נעילה ואין הוספת מתח זה לא כזה קריטי, תלוי במעבד...

תשמור על תדרי PCI\AGP סבירים (31-35) ונסחוב עד הנקודה שהוא לא יציב יותר.. בדרך כלל מעבדי מתקדמים גם על מתח סטוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון לגבי כל שעושים לא בזהירות, כל עוד המשתמש יודע מול מה הוא עומד ואיך להתמודד עם זה, לא צריכים לצאת בנזקים..

בגלל זה אני אומר מראש לשמור על תדר אפיק נורמלי...

שוב, זה כמובן תלוי במעבד שלו, לא כולם יכולים להתקדם בצורה מספקת בלי מתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוח הנ"ל אין נעילת AGP/PCI

אין גם אפשרות לשנות מתח למעבד אם אני לא טועה

בקיצור, אל תבנה על OC עם הלוח הזה

http://www.xbitlabs.com/articles/mainboards/display/i865-alternatives_4.html

למטה רשום:

Thanks to the SiS655FX chipset, the frequencies of the AGP and PCI buses are locked at their normal values, 66/33MHz.

ויש אפשרות להעלות מתח למעבד ב 0.1 בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.xbitlabs.com/articles/mainboards/display/i865-alternatives_4.html

למטה רשום:

Thanks to the SiS655FX chipset, the frequencies of the AGP and PCI buses are locked at their normal values, 66/33MHz.

ויש אפשרות להעלות מתח למעבד ב 0.1 בלבד

כן יש לו נעילה כמו שאמרת...........הלוח הנ"ל יכול לספוג אבל לא אובר כזה רצחני........פותח התראד תיכנס לכתבה שרד אנג'ל הביא ושם תראה איך אתה בדיוק מעלה את הFSB של המעבד.........מומלץ בלוח הנ"ל לכבות את האופצייה HT של המעבד משום שהוא לוקח יותר מתח למעבד ויכול לגרום לחוסריציבות ככה שאם המעבד שלך לא תומך בHT מומלץ לכבות את האופצייה........ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, טעות שלי ושל עמרי, תתעלם מכל מה שכתבנו ;D, הייתי צריך לבדוק את המידע ולא להסתמך על בדיקות של אחרים ;)

העיקר האמת יצאה לאור, וווווווהוווווווווווווווווו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, טעות שלי ושל עמרי, תתעלם מכל מה שכתבנו ;D, הייתי צריך לבדוק את המידע ולא להסתמך על בדיקות של אחרים ;)

העיקר האמת יצאה לאור, וווווווהוווווווווווווווווו !

מה קרה אנחנו שמחים היום? :D ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...