אוברקלוקינג לגיפורס 6800 רגיל - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג לגיפורס 6800 רגיל

MATANN

Recommended Posts

שלום לכולם אני חדש פה אז נעים מאוד שמי הוא מתן!

רציתי לשאול ברשותי כרטיס מסך גיפורס 6800 128MB

האם אפשר לבצע בו אוברקלוקינג?רק שתדעו שאין לי מקרר או משהוא מיוחד לקירור,המשך המפרט הוא מעבד 3.0 זיכרון 1024,בלי שום ערכת מקררים,רק עם ספק חדש ומיוחד שנותן כל הזמן הספק של 450 וואט.רציתי לשאול האם אפשרי לעשות מבלי כמובן לשרוף את המחשב :(

תודה רבה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול מה הדגם המדוייק של הספק שלך?

ולכל אלו שאומרים "תעשה תעשה , אתה יכול" - תבדקו פרטים לפני שאתם שורפים למישהו את הכרטיס , ואם הספק שלו הוא ג'נרי?(לא ראיתי שהוא ציין את השם המלא של הספק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ישרוף את המחשב

לי יש ג'נרי 350 ואני עושה לאותו כרטיס OC וגם פתחתי צינורות ולא חוויתי שום בעיות

אולי הוא ישרוף א תהכרטסי אם הוא חיבר את המולקס של הכרטיס גם לHD או שתהיה מכת ברק שתז**ן לו את רוב מכשירי החשמל בבית

אבל לשרוף את המחשב מOC קטן לכרטיס מסך...... ניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר ברצינות , או שאתה צוחק?

פנטיום 4 3G ג'יגה זיכרון ו-6800 עם + ספק 450W ג'נרי?!(ככל הנראה)

אני מתפלא בכלל איך הוא לא התלונן עד עכשיו לאי יציבות/מסכים כחולים וכו'(בהנחה שהספק ג'נרי כמובן)

בכל אופן - מחשב כזה עם ספק 450 ג'נרי לא ישרוד יותר מדי זמן , ואני מוכן להבטיח את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,בקשר לספק,יש אי-הבנה,היה לי ספק של 400 ואט,ולפני שבוע קניתי ספק המילה האחרונה,שעלה לי כ 100 דולר,שנקרא:ATX12VP4,שהוא הספק קבוע של כל 450 ואט,ולא עד 450 ואט כמו כל הספקים במחירים הסבירים(100-200 שקל)הוא ספק שנותן הספק קבוע של 450 ואט ואפילו עד 500.אני במיוחד החלפתי כי גם קניתי את ה6800,שידוע שהוא צריך ספק סוס.בכל מקרה,אשמח אם תיתנו תגובות בקשר לספק,אני אישית עשיתי היום OC,והכל עובד חלק והפריימים(אני מתעסק בסימולטור)עולים בהמון,תודה לכל העונים,ואשמח שתענו שוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,בקשר לספק,יש אי-הבנה,היה לי ספק של 400 ואט,ולפני שבוע קניתי ספק המילה האחרונה,שעלה לי כ 100 דולר,שנקרא:ATX12VP4,שהוא הספק קבוע של כל 450 ואט,ולא עד 450 ואט כמו כל הספקים במחירים הסבירים(100-200 שקל)הוא ספק שנותן הספק קבוע של 450 ואט ואפילו עד 500.אני במיוחד החלפתי כי גם קניתי את ה6800,שידוע שהוא צריך ספק סוס.בכל מקרה,אשמח אם תיתנו תגובות בקשר לספק,אני אישית עשיתי היום OC,והכל עובד חלק והפריימים(אני מתעסק בסימולטור)עולים בהמון,תודה לכל העונים,ואשמח שתענו שוב ;D

[ltr]rofl, ATX12VP4

probably generic

ATX - form factor

12V - voltage

P4 - "designed for 4" or "Pentium 4 ready"[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]rofl, ATX12VP4

probably generic

ATX - form factor

12V - voltage

P4 - "designed for 4" or "Pentium 4 ready"[/ltr]

אל תגיד לי שספק שקניתי במיוחד לכרטיס מסך הזה,שאמרתי שאני צריך הכי חזק,הם אמרו למפרט שכזה אתה צריך ספק של וולט קבוע ולא עד מספר כלשהוא,ולכן אמרו לי את המחיר,500 שקל.אל תגיד לי שזה ספק גרוע >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) פתח את המארז חפש מדבקה על הספק, כאשר תמצא אותה תצלם ותביא לכאן.

2) דבר ראשון לפי OC לכרטיס מסך שלך יש אפשרות לפתיחת 4 צינורות עיבוד נוספים.

3) תוריד 3dm03 תריץ בדיקה בלי תוכנות ברקע ממש מצב אופטימלי ותראה כמה נקודות אתה מקבל(כמובן תרשום לנו כאן).

4) תבדוק עם אחת מיני עשרות התוכנות לבדיקת טמפ' מה הטמפ' של הכרטיס מסך שלך ותביא לכאן.

אחרי שתעשה את כל זה נמשיך הלאה:

1) פתיחת צינורות:

Step 1. Download and install Riva Tuner from ttp://www.guru3d.com/

Step 2. Assuming you have already gotten familiar with riva tuner, in the main tab, click on Cusomize in the Target adapter area

Step 3. In the popup menu, click on the card icon

Step 4. click on the nvstrap driver tab. Click the install button at the bottom.

Step 5. Check the box that says Allow Enabling Hardware Masked Units. In the Active Pixel/vertex units dropdown, select custome then click the customize button.

Step 6. Click in the bit column to insert a checkmark to the left of the row for the unit marked disabled. also put a check in the bit filed next to the row for the vertex unit marked disabled and hardware masked.

Step 7. Ok and Apply buttons as required then restart.

Step 8. Go back to step 3.

In the nvstrap driver tabl, you should now see Custom(16x1,6vp) Indicating that all 16 pipelines (instead of 12) and all 6 vertex units (instead of 5) are enabled.

אני אישית פתחתי צינורות לכרטיס זהה לשלך, החברה הזאת נפתחת, לא שמעתי על מקרה שלא.

2) בדוק שוב טמפ' ותביא לכאן.

3) תריץ בדיקה של 3dm03.

4) OC זה אחרי זה...

אל תעשה את השלבים האלה אלא אם כן נאשר לך לפי הנתונים המתבקשים למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) פתח את המארז חפש מדבקה על הספק, כאשר תמצא אותה תצלם ותביא לכאן.

2) דבר ראשון לפי OC לכרטיס מסך שלך יש אפשרות לפתיחת 4 צינורות עיבוד נוספים.

3) תוריד 3dm03 תריץ בדיקה בלי תוכנות ברקע ממש מצב אופטימלי ותראה כמה נקודות אתה מקבל(כמובן תרשום לנו כאן).

4) תבדוק עם אחת מיני עשרות התוכנות לבדיקת טמפ' מה הטמפ' של הכרטיס מסך שלך ותביא לכאן.

אחרי שתעשה את כל זה נמשיך הלאה:

1) פתיחת צינורות:

Step 1. Download and install Riva Tuner from ttp://www.guru3d.com/

Step 2. Assuming you have already gotten familiar with riva tuner, in the main tab, click on Cusomize in the Target adapter area

Step 3. In the popup menu, click on the card icon

Step 4. click on the nvstrap driver tab. Click the install button at the bottom.

Step 5. Check the box that says Allow Enabling Hardware Masked Units. In the Active Pixel/vertex units dropdown, select custome then click the customize button.

Step 6. Click in the bit column to insert a checkmark to the left of the row for the unit marked disabled. also put a check in the bit filed next to the row for the vertex unit marked disabled and hardware masked.

Step 7. Ok and Apply buttons as required then restart.

Step 8. Go back to step 3.

In the nvstrap driver tabl, you should now see Custom(16x1,6vp) Indicating that all 16 pipelines (instead of 12) and all 6 vertex units (instead of 5) are enabled.

אני אישית פתחתי צינורות לכרטיס זהה לשלך, החברה הזאת נפתחת, לא שמעתי על מקרה שלא.

2) בדוק שוב טמפ' ותביא לכאן.

3) תריץ בדיקה של 3dm03.

4) OC זה אחרי זה...

אל תעשה את השלבים האלה אלא אם כן נאשר לך לפי הנתונים המתבקשים למעלה.

קודם כל המון תודה שעזרת! כלכם חשבתן יש לו ספק גנרי,אני לא האמנתי,והלכתי לטייל במארז :yelclap: בקיצור,לא גנרי ולא שמגרי,יש לי ספק שנקרא: JTC-P4-465W ATX12V שהוא מבית היוצר של TECH

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט שלך?

תראה מקסימום זה יעצור אותך ויהיו אי יציביות - משמע אני לא מכיר את הספק אבל אף אחד לא אמר שאתה לא יכול לעשות OC.

בבקשה תבדוק את כל שאר הדברים שביקשתי.

פתיחת צינורות אני ממליץ לך בחום לעשות זה לא משנה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...