מה יותר טוב AMD או INTEL? למי שמבין! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר טוב AMD או INTEL? למי שמבין!

L.I.C

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מחשב חדש, אבל אני עדיין לא יודע מי משני המעבדים באמת יותר טוב, חלק מהאנשים

שאני שואל אומרים___ וחלק____..... אז לכל מי שבאמת מבין ורוצה לעזור תגידו לי איזה מעבד יותר

טוב/חזק/מהיר/אמין & נא לענות לי בדחיפות, אם אפשר גם הסבר.  תודה  :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהם נהרסים בקלות...

cwm23.gif

לא הם לא!!

מעבד לא ייהרס אלא אם אתה באופן ישיר תגרום לו לההרס!

תן לי סיבה אחת למה שמישהו ירצה להוריד את גוף הקירור בזמן שהמעבד פועל??

חוץ מהעובדה שהאת'לון מתחמם יותר מפנטיום 4, אין שום סיבה שבעולם להעדיף (לא לקנות!) 4.

החום לא משפיע בכלל על הביצועים (אם הוא היה משפיע אז האת'לון לא היה עוקף את הפנטיום 4 בכל המבחנים) וגם יחד עם המעבד מקבלים גוף יחסית סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהעובדה שהאת'לון מתחמם יותר מפנטיום 4

אתה מודע לעובדה שזה בכלל לא נכון, כן?

http://www.hwzone.co.il/articles/amdinterview.php

ש. כפי ששמענו, הולכת להוסיף דיודה לפיוז רב-פעמי, שיכבה את המעבד אם הוא יתחמם יותר מדיי, במקום לתת לו להטגן למוות. לאינטל יש כבר הגנה זאת במעבדיה.

בהתחשב בעובדה שהמעבדים הנוכחיים מגיעים לטמפ' די גבוהות, האם מתכננת להוסיף הגנה כזאת למעבדיה בעתיד הקרוב?

ת. בליבת ה-Palomino יש דיודה טרמית. ולמעשה, האתלון מפיק פחות חום ממעבדי הפנטיום 4.

אם אתה באמת חריף, תסתכל איך אינטל מגדירה עכשיו פירוק/הפצת כוח. הם מגדירים מחדש הרבה פרמטרים בשביל להחביא את העובדה שפנטיום 4 מאוד "לוהט". לדוגמה, הם נותנים עכשיו מספרים ארוכים יותר בשביל "מקסימום כוח מיידי".

או בשפת המקור:

Q. As we've heard, is going to add to a diode to a circuit breaker that will freeze or turn off the CPU rather than let it fry when it overheats. Intel already has such protection on its processors.

Considering the fact that the current processors are getting quite hot, is planning on incorporating such protection for its CPU's anytime in the near future?

[baker, Richard] The Palomino has a thermal diode on. Also Athlons disappate less heat than P4s. If you are really keen take a look at how now define power disappation, they have redefined a lot of parameters to hide the fact that P4s are very 'Watty'. For instance, they now longer give figures for maximum instantious power.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת האמינות והחום הפלומינו אמורים עלית מדרגה.

הם יתחממו פחות (הרבה פחות) ארכיקטורה שונה יציבה וטובה יותר.

כדאי לחכות להם...

פלומינו מהיר + לוח nforce/kt266a

יהיה אחלה שילוב, חזק, מהיר,וקרר! cwm7.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהעובדה שהאת'לון מתחמם יותר מפנטיום 4

--------------------------------------------------------------------------------

קרא הודעה מקורית

אתה מודע לעובדה שזה בכלל לא נכון, כן?

encoder מה שאתה עושה זה שטות, בגלל שהאדם שראינתם מamd -

טען שמעבדי מיצרים פחות חום ממעבדי Intel - אתה אומר שזה נכון.

אם תשאל אדם מאינטל הוא יגיד לך בדיוק ההיפך, וכידוע אנחנו מסתמכים על נתונים בפועל

כמו הנתונים שמראים שמעבדי טובים מאינטל, כל אדם כמעט עם ומאוורר שמקבלים

עם המחשב עובר את 50 מעלות, ולעומת זאת לחבר שלי יש p4 1.7 ואחרי שעה עבודה עם המחשב הוא אף

פעם לא עובר את50(עם המאוורר שמקבלים), ואני עם P4 1.4 לא עובר את 47.

זה כמו שתשאל את איזה מעבד יותר טוב זה ברור שהם יטענו שה P4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהם נהרסים בקלות...

תסביר לי בבקשה מי מוריד את ההיט סינק והמאורר מהמעבד ומשאיר אותו חשוף בזמןן שהוא משחק קוויק שלוש?

זאת בדיקה מטופשת, שרק מראה שלטום יש הרבה מאד כסף\זמן פני\ חלקים "ישנים" בבית (מחק את המיותר), חוץ מזה זה באמת לא אומר כלום, ואם זה יהיה השיקול שלך בעת קניית מעבד, מצבך עגום מאד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...