מחשב לבת דודתי, סביבות ה-4K, ללא ציוד היקפי, לתכנות ומשחקים לא כבדים במיוחד - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לבת דודתי, סביבות ה-4K, ללא ציוד היקפי, לתכנות ומשחקים לא כבדים במיוחד

biodome

Recommended Posts

מז"א פנטיום טוב יותר בתכנות. תכנות זה בעיקר קומפילציה ודיבאגינג ובזה ה לוקח בגדול בכל ההשוואות שראיתי עד היום בלי שום קשר ללינוקס. בתלת מימד האינטל בד"כ יותר טוב אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הזכרונות של Elixir

בעבודה יש לי אחד שלהם, נחמד כזה, לא משהו לאוברקלוק, עובד על 3-4-4-8 אבל זה לא עקרוני כי הוא על מערכת של Celeron D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז המפרט התגבש לתצורה הזאתי:

3Y Athlon64 3000+ 1.8Ghz - 512kb Cache [939 PIN] + Glacialtech Igloo 7200 light 20dBA Quiet

3Y Albatron K8NF4U nForce4 Ultra chipset

3Y Twinmos 2x512mb CL2.5 PC3200

3Y Albatron 6600U 128mb (128bit 8-Pipelines 400/700) PCI-Express

5Y 160GB 7200RPM S-ATA NCQ

2Y NEC 3520A Black -RW

1Y Black Floppy 1.44

0Y COMPUCASE CI-6a19 (black) no Power-Supply

3Y Enermax EG365P-VE  Whisper series Rev 2.0 - 24Pin - ATX 1.3 - 350W

0Y 2xGlacialtech DC Fan 120x120x25mm 19dBA Quiet fans

הגורם היחיד שסביר להניח שירעיש במחשב הזה הוא המאוורר של הצ'יפסט.. always hated the little buggers!  :silly:

יש לי הרגשה שגם אם להחליף אותו לקירור פסיבי, הוא יתנגש עם הקירור המפלצתי של הכרטיס מסך.

טוב בכל מקרה המחשב לא חייב להיות שקט לחלוטין.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תספר לנו איך הלוח. מהיכרות הקצרה שלי איתם (לוח NF2 זול יחסית) אני מאמין שלא תתאכזב אם כי באמת צפה לרעש אחרי כמה זמן מהמאוורר של הציפסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א פנטיום טוב יותר בתכנות. תכנות זה בעיקר קומפילציה ודיבאגינג ובזה ה לוקח בגדול בכל ההשוואות שראיתי עד היום בלי שום קשר ללינוקס. בתלת מימד האינטל בד"כ יותר טוב אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי.

איי איי איי... אני לא מעודכן... אני "מעודכן" מימיו הראשונים של הAMD64. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה 6A19 וספק שקט מאוד.אי אפשר לדעת אפילו בלילה אם המחשב דולק מרוב שהוא שקט.

אופס לא שמתי לב להודעה הזאת עד עכשיו..

נראה לי שיש לנו סטנדרטים אחרים לרעש..

יש לי פה את המחשב שלי שהוא כמעט שקט לחלוטין עם מאווררי Panaflo ו-Papst, ספק זלמן וכו', ולידו 6a19 עם שני ה-120 מ"מ הסטנדרטיים שלו, ו-TR2 של TT(החלקים שבד"כ מרעישים כמו וכרטיס מסך מקוררים פסיבית), ובהשוואה הוא ממש מרעיש. ברגע שמכבים את הקומפיוקייס פתאום החדר נהיה הרבה יותר שקט.

בכל מקרה כבר יצא לי להתעסק עם הספק לבדוק את רמת הרעש שלו, הוא יחסית סביר בהחלט אבל לא שקט לחלוטין.

בכל מקרה עדיף האנרמקס מבחינת הרעש, ומבחינת האיכות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש תקומפיו והוא בכלל לא שקט לגמרי!

הוא שקט, אבל לא כל כך... כלומר, גם עכשיו אני שומע אותו, וכשאני רוצה לישון והכל נהיה שקט, אז בכלל שומעים אותו...

אבל אפשר לישון איתו, זה פסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב לכל אחד יש סטנדרטים אחרים לרעש, מבחינתי בשביל לישון עם מחשב בחדר הוא חייב להיות שקט לחלוטין, אבל יש כאלו שיכולים לישון גם עם מחשב מלא במאווררי Delta.. :screwy:

ה-6A19 בקונפיגרציה שנמצאת עכשיו לידי (2x120mm fans, WD 80GB sata, TT TR2, K8NF-9, 6200TC 256mb, HEC 300ART) רועש מדי בשביל לישון לידו, אבל בשביל עבודה סטנדרטית הוא בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הכרטיס מסך הזה פסיבי.. וגם הלוח, כמו שציינתי.

ה-TR2 לא כזה מרעיש.. כנראה ששני המאווררי מארז לא כאלו שקטים. בכל מקרה הדיון בכלל על הספק כח בנפרד.. לצערי איני יכול לפתוח את המחשב ולבודד אותו כי יש עליו מדבקת אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...