ת'רד שרדרים ומכונות גיטרה, ראו הוזהרתם !! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד שרדרים ומכונות גיטרה, ראו הוזהרתם !!

The-Fox

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אני רואה שבזמן שלא הייתי פה הצתרפו עוד כמה חברים לשריטה... טוב לראות שיש פה עוד כמה :s07:

Hot Dog הגיטרות של ALEXI פשוט מהממות !!! אני רוצה לינקים אם לא אכפת לך, משהו ברזולוציה יותר גדולה ל Desktop ;D

ולמי שאמר כאן שלא הזכירו את Marty Friedman אז בגדול אני די אוהב אותו, הרבה אומרים שהוא קיצ'י וכל מיני דברים אחרים, אבל בתאכלס הוא די טוב, שרדר הוא לא.

את Dark Tranquality אני חושב שניסתי לשמוע ולא ממש אהבתי, לפי מה שראיתי Meshugha הם בכלל דת' טכני, אנ לא מבין איך הזכרת אותם בהקשר של Prog :s05:

לגבי המלצות של הלקות אני חושב שבשבילי מספיק כרגע כי יש לי כבר קרוב ל 25 GB של מטאל איכותי ביותר ! אני חושב שזה מכובד לא ?

ד"א מי שרוצה המלצות ללהקות ממש טובות בלי תת ג'אנר ספציפי (כלומר דת'/פרוג/בלאק/פאור/ספיד וכו) אתם מוזמנים לבקש אני בכיף יפרסם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משוגע הם באמת דת' טכני, אבל פה בדיוק הקשר לפרוג!

הדת' הטכני מושפע מאוד מפרוג, אבל הם הושפעו במקור ישירות מפרוג, והתפתחו לכיון הדת' הטכני, כלומר הם בערך המציאו את הדת' הטכני.

מצטער אבל אני לא ממש מצליח למצוא לך של הגיטרה שלו, אבל אני אנסה לעשות איזה PRINTSCREEN מהDVD שלהם ואשלח לך.

המממ בקשר ללהקות טובות, מכיר את SOILWORK הישנים? כי הם מעולים, הכוונה היא לChain heart machine

וזרוק המלצות ללהקות טובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לטכניקה של נגינה, או מהירות, כל זה לא שווה הרבה אם אתה לא יודע ליצור אמיתית אם רגש.

4 עמודים ומשפט חכם אחד.

ואני אוסיף ואגיד מפאת גילי המבוגר. שמעתי לא מעט נגנים כאלה בחיי. גם אני השפרצתי ניטים מהתלהבות.

באיזה שלב רובכם יגלו שהטכניקה, הביצוע והנגינה האולפניסטית הזאת לא עושה לכם כלום.

ואז כולי תקווה תתחילו לשמוע דברים אחרים. ג'אז לדוגמא....רק אל תהרגו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...