ת'רד שרדרים ומכונות גיטרה, ראו הוזהרתם !! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד שרדרים ומכונות גיטרה, ראו הוזהרתם !!

The-Fox

Recommended Posts

הוא מלהקת RUSH, הלהקה שאני הכי אוהב בעולם.

יש לו כישורים מדהימים יש לי קלטת וDVD שלהם בהופעה חיה ונראה לי שיש דברים שרק הוא יכול לעשות כאילו ליגה משלו.

הנה האתר אינטרנט שלהם באמת אחת הלהקות המדהימות!!

www.rush.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פטרוצ'י הוא בקטגווריה אחרת, גאון מוזיקלי !

הוא יחסית מהיר אבל מאד מאד כישרוני, מה שאני אוהב אצלו שהסולמות שהוא רץ עליהם בסוויפים שלו, פשוט עושים לי את זה הכי הרבה !

הסוויפ שהוא מביא ב Home שיר מס' 8 ב Scenes from a Memory הוא אחד האהובים עליי ! זה סוויפ חלש יחסית אבל ממש טוב, הוא עושה אותו איזה פעמיים או 3 למי שיודע לע מה אני מדבר. זה שיר ארוך אז קצת קשה לשים לב. :P

עוד גיטריסט שאני צריך לשמוע זה patrick Rondat, שמעתי עליו דברים טובים, בקרוב יהיה לי חומר שלו ואני יכול לראות במי/מה מדובר...

בנתיים הנה לכם הרשימה של עשרת השרדרים המהירים בעולם שימו לב שפטרושי מגיע במקום ה 9 בלבד, ואחריו זאת, כן כן, בחורה ! :silly:

את ה Alex Lifson הזה לא ראיתי, ולא שמעתי עליו, Bose, אתה יכול לתת עליו קצת פרטים ?

רשימה מטומטמת, אין שם את סטריאני, זה רשימה ממש חובבנית, וינגווי היה מת להיות מעל גילברט,

THE GREAT KAT מהירה אבל היא לא מגיעה לחצי מסטריאני והוא לא מופיע שם.

בקשר לפטרוצ'י, שמע אחי אני לא מת על DT החומר שלהם מאוד טכני ומעיק כזה, והטקסטים שלהם ממש הזויים לדעתי, אני לא מכיר את השיר עליו אתה מדבר

רציתי לשאול אותך האם אתה מכיר את CHILDREN OF BODOM ואת SINERGY , או לייתר דיוק את הגיטריסט שלהם ALEXI

הבנאדם פשוט גיטריסט מדהים, הטכניקה שלו מדהימה, (כמובן לא כמו של המדוברים בת'רד מפני שהם שקולים לאלים) אבל איזה סולואים :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מלהקת RUSH, הלהקה שאני הכי אוהב בעולם.

שמעתי כבר מכמה אנשים על הלהקה הזאת, יש חומר מומלץ שלהם ששווה לבדוק ? אני יודע שזאת להקה עתיקה (שנות ה 70 אם אני לא טועה). יהיה נחמד לשמוע באמת.

HoT DoG- הרשימה הזאת לא מטומטמת בכלל, סטריאני הוא לא משהו בכלל, אני לא סובל אותו ! לא הת הסגנון לא את הטכניקה שלו.

וחוץ מזה מלמסטיין יושב יפה מאד במקום שלו והוא מהיר מפול גילברט.

וד"א Children שולטים ! ו ALEXI הוא אחד המטורפים, הוא נראה לי על סמים כשהוא מנגן, הוא כל כל המיר זה מפחיד ! אני אוהב את הת'ראשיות שלו, ד"א Sinergy לא אהבתי כל כל, זה פרויקט לא מוצלח. Children of Bodon להקה תהורה !

לגבי DT זה רוק מתקדם אין מה לעשות זאת לא קלה בכלל, לוקח המון זמן להתרגל אליה. אבל ברגע שמצליחים אי אפשר להפסיק, ד"א יצא לך לשמוע את ה אודיסאה של Symphony X ? יש להם שם בסוף שיר שהוא באורך 24 דקות, אני יודע שזה נשמע מפחיד אבל שווה כל רגע |! 24 דקות שלא משעממות לרגע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי כבר מכמה אנשים על הלהקה הזאת, יש חומר מומלץ שלהם ששווה לבדוק ? אני יודע שזאת להקה עתיקה (שנות ה 70 אם אני לא טועה). יהיה נחמד לשמוע באמת.

הם להקה משנות ה-70 אבל הם עדיין מופיעים

חומר ששווה לבדיקה זה ה- RUSH IN RIO ו האלבום DIFFERENT STAGES . LIVE

בעיקרון השירים המומלצים הם :

YYZ

TOM SOWYER

FREEWILL

Animate

The Trees

Nobody's Hero

Closer To The Heart

2112

Show Don't Tell

Natural Science

Resist

The Spirit Of Radio (בהופעה חיה רואים בשיר הזה את היכולת הבלתי מפוקפקת של LIFESON)

Xanadu

Jacob's Ladder

כל השירים שציינתי הם פשוט תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HoT DoG- הרשימה הזאת לא מטומטמת בכלל, סטריאני הוא לא משהו בכלל, אני לא סובל אותו ! לא הת הסגנון לא את הטכניקה שלו.

וחוץ מזה מלמסטיין יושב יפה מאד במקום שלו והוא מהיר מפול גילברט.

וד"א Children שולטים ! ו ALEXI הוא אחד המטורפים, הוא נראה לי על סמים כשהוא מנגן, הוא כל כל המיר זה מפחיד ! אני אוהב את הת'ראשיות שלו, ד"א Sinergy לא אהבתי כל כל, זה פרויקט לא מוצלח. Children of Bodon להקה תהורה !

לגבי DT זה רוק מתקדם אין מה לעשות זאת לא קלה בכלל, לוקח המון זמן להתרגל אליה. אבל ברגע שמצליחים אי אפשר להפסיק, ד"א יצא לך לשמוע את ה אודיסאה של Symphony X ? יש להם שם בסוף שיר שהוא באורך 24 דקות, אני יודע שזה נשמע מפחיד אבל שווה כל רגע |! 24 דקות שלא משעממות לרגע !

טוב גם CHANGE OF SEASONS הוא 31 דקות, שמעתי אותו פעם אחת וזה היה יותר מדיי, לא בשבילי המטאל המתקדם המוזר הזה

המטאל המתקדם שאני הכי אוהב זה MESHUGGAG הענקיים!

לגבי אלכסי!

אני ממש נלהב לשמוע שאתה אוהב אותו! כי הרבה אומרים שהוא מעתיק מדיימבאג וסתם מגעיל אבל אני חושב שזה לא נכון,

באמת יש שיר אחד שממש דומה לשיר של פנטרה וזהו SIXPOUNDER ויש לו סולו מדהים!!!

אבל לגבי שאר השירים שלהם, הוא באמת מהיר בטירוף, וכמו שציינת מקודם שאתה אוהב את הסויפים הקטנים האלה, יש לו הרבה כאלה!

הוא הגיטריסט שאני הכי מושפע ממנו, אך אני מתקשה לנגן את כל החומר שלו מפאת חוסר מהירות, אבל עדיין כמו שאמרת הט'רשיות שלו!!! מדהימה!!!

ובכל זאת הוא עושה דת' משולב עם HEAVY וט'ראש!

אני חולה עליו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומר ששווה לבדיקה זה ה- RUSH IN RIO ו האלבום DIFFERENT STAGES . LIVE

בעיקרון השירים המומלצים הם :

YYZ

TOM SOWYER

FREEWILL

Animate

The Trees

Nobody's Hero

Closer To The Heart

2112

Show Don't Tell

Natural Science

Resist

The Spirit Of Radio (בהופעה חיה רואים בשיר הזה את היכולת הבלתי מפוקפקת של LIFESON)

Xanadu

Jacob's Ladder

כל השירים שציינתי הם פשוט תענוג.

אני יבדוק את זה BOSE, תודה לע המידע, יהיה נחמד שלמוע משהו איכותי. שכזה.

HoT - DoG - אני מאהב אוהב את הנגינה של ALEXI, אני חושב שהוא ממש מוכשר, ואומנם לא שמעתי יותר מידי פנתרה אבל לפי דעתי זאת להקה שמשאירה אבק להרבה מאד להקות גדולות ואפילו פנתרה (שאני בלל לא אוהב אותם) ולא רואים בעיניים בכלל, מה שמצחיק בכלל ש COB מקוטלגים כ Melodic Death Metal, חוץ מהשירת גראולש, אני לא מבין מה הקשר לדת' מטאל, אולי בגלל הטיפוץ טיפה אבל כל המוזיקה שלהם נותת לגמרי לכיוון הת'ראש, והם מאד מאד ת'רשים, גם כשאני שומע אותם לעומת להקות מטאל אחרות פתאום הסונד נהיה הרבה יותר רזה כזה. אין להקלטות שלהם נפח, חחח..

בכל מקרה ל COB יש 2 דיסקים שהם קלאסיים ! Hatebreeder ו Follow The Reaper, פשוט תענוג ! :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להקלטות שלהם נפח כי הם דת' מלודי אחי...חחח

אין להם הרבה ריפים נמוכים, זה למה אתה מרגיש ככה הכל אצלהם זה לידים מהירים וריפים גבוהים,

האמת שרק הדיסק החדש HATE CREW הוא ממש משלוב עם ת'ראש אבל עדיין יש את הקלידים...

FOLLOW באמת נוטה קצת לת'ראש, אבל SW ו HB ממש דת'יים!

קיצר להקה מדהימה, וגיטריסט מוכשר, אני ממליץ לך לשמוע את Hate Crew Deathroll אם אתה אוהב את הצד הת'ראשי

כי בדיסק הזה הוא ממש ממש שולט!

יש עוד להקה פינית מעולה שנקראת NORTHER שמעת עליהם?

כופי של צ'ילדרן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HoT-DoG, שמעתי את כל הדיסקים שלהם, את Hate Crew פחות אהבתי, הם דיסקים טובים שלא תבין אותי לא נכון, פשוט לא עשויים מאותו חומר גאוני שיצרו את Follow ואת HB.

את Norther גם שמעתי, לא אהבתי, זה בערך כמו Hike ו Nike, חחחחחח..

עוד המלצות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות!!!

מלמסטיין למשל, פשוט ענק! אני לא מאמינה שאפשר לעשות דברים כאלה על גיטרה!

ועוד כל מיני גיטריסטים שנרשמו כאן...

הכל עובר בדיקה קפדנית... ;)

איזה יופי...פעם ראשונה שאני נחשפת לכזאת נגינה....

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HoT-DoG, שמעתי את כל הדיסקים שלהם, את Hate Crew פחות אהבתי, הם דיסקים טובים שלא תבין אותי לא נכון, פשוט לא עשויים מאותו חומר גאוני שיצרו את Follow ואת HB.

את Norther גם שמעתי, לא אהבתי, זה בערך כמו Hike ו Nike, חחחחחח..

עוד המלצות ?

החדש של Dark tranquillity שנקרא Character חזק במיוחד!

אתה בטח מכיר את SOILWORK אם לא אז השני שלהם Chainheart Machine בין החזקים

החדש של Meshuggah פשוט גאוני CATCH 33 ומשום מה המתופף על שלהם החליט לעשות תופים ממוחשבים מוזר ???

יש גם להקה יחסית חדשה מעולה Insomnium

אני אחשוב על עוד :)

סולריס אתה באמת אוהב את GWAR?

הלהקה הכי פתטית שראיתי ושמעתי בחיים שלי, כאלה מתרוממים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אחלה תר'ד!!! רץ אני ממש שמח לראות שיש יחסית הרבה אנשים בפורום שנהנים ממוסיקת מטאל איכותית ומגיטריסטים כאלה מטורפים!

ולעניין הגיטריסטים עצמם לדעתי ALEXI מCOB הוא כישרון עצום ועוד לא הגיעה ליכולת שיא שלו.. אבל בהחלט יש לו במה להתגאות!!

ולגבי שאר הגיטריסטים שהוזכרו כאן חלקם שמעתי וחלקם לא ואני חייב לציין שפיספסתם כמה מהגדולים. הומנם לא "שרדרים" כפי שאתם קוראים להם אבל גדולים(שקולים לאלים לדעתי :xyxthumbs:)

הראשון ולפי דעתי הטוב בכל הזמנים, הוא RICHI BLACKMORE מלהקת DEEP PURPLE (לשעבר) הבן אדם פשוט גאון על גיטרה יש לו הכל כישרון ומהירות (וגם איטיות!! כשצריך בסונטות בלוז!!) מסוגל מנגן בכל האסקולות האפשריות אבל כמובן נשאר בתחום הבלוז והרוק?

כמובן מאד מקורי וחדשני!! בהחלט מומלץ לשמוע את היצירות שלו, לכל מי שמעריך צליל של גיטרה!!!

עוד ענק אחד הוא MARK KNOPFLER הגיטריסט האגדי של DIRE STRAITS אחד הבלוזיסטים הכי גדולים בהיסטוריה!!

ונחזור למטאליסטים... הגיטריסט המוביל של JUDAS PRISTE(אני לא זוכר את שמו) אחד מהיותר מוכשרים שיצא לי לשמוע!! מאד מומלץ.

MARTY FRIDMAN אחד החביבים אליי גיטריסט גדול שווה לשמוע אותו בתקופה שהיה בMEGADEFTH!!

נ.ב. ראיתי תגובה של מישהו שאמר שהנדריקס מיושן ולא ברמה של הגיטריסטים של היום(או משהו כזה).. אז בבקשה אותו בחור שרשם זאת, לך תמצא אלבום טוב של הנדריקס תשמע לו טוב ותבין מה זה גאון על גיטרה...

אם כל הכבוד לטכניקה של נגינה, או מהירות, כל זה לא שווה הרבה אם אתה לא יודע ליצור אמיתית אם רגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למיכאלנג'לו, אני לא יודע אם זה נכון אבל לפי מה ששמעתי מצלמים אותו בהילוך מהיר :-X

האמת זה דיי הגיוני, כי מי שראה את הסרטונים שלו, אפשר לראות שהוא סתם נוגע בגיטרה משני הצדדים, לא נראה לי הגיוני שאפשר לנגן ככה..

מי שרוצה ששלפוחית הרוק שלו תעבוד שעות נוספות, חייב לראות את אחד מההופעות של G3.

http://www.satriani.com/G3/

( למי שלא מכיר, הרכב של 3 הוירטואוזים הטובים ביותר ( לדעתי ולדעת רבים..) בהופעות משותפות )

לי יש את live in denver וזה פשוט גדול. חובה בכל בית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סולריס אתה באמת אוהב את GWAR?

הלהקה הכי פתטית שראיתי ושמעתי בחיים שלי, כאלה מתרוממים...

אתה צוחק נכון ? הלהקה האהובה עליי ! יש לי כל האלבומים שלהם מ94-04 (לא צרוב חלילה) ! אני פשוט חולה עליהם ! הליריקה גאונית, הניגון סופר איכותי וההופעות מדהימות ! פשוט להקה אדירה ! מכל החרא שיש לי הם הלהקה האהובה עליי !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...