ת'רד שרדרים ומכונות גיטרה, ראו הוזהרתם !! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד שרדרים ומכונות גיטרה, ראו הוזהרתם !!

The-Fox

Recommended Posts

יש פה עוד אנשים שאוהבים וירטואוזים של גיטרה חשמלית ?

כדוגמאת:

Michael Angelo Batio

Yngwie Malmsteen

Jason Becker - האגדי ! הוא המלך של כל הזמנים !! :hat:

Marty Friedman

Andy Timmons

ועוד רבים וטובים אחרים.

יש להם גם כינויים אחרים, Shreders.

חלקם כמו מיכאל אנג'לו ומלמסטיין וכמובן איך אפשר בלי Joe Stump ו Rusty Cooly וגם כמובן Bucket Head ההזוי ! :o:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Vai , Setriani Van Hallen, Eric Johnson הם גרסה שקטה ורגועה של החבר'ה שאני הזכרתי, גם אותם שמעתי ויש לי כמה אלבומים.

אני מדבר על שרדרים, אלו החבר'ה המהירים והמכושרים בעולם. טכנית כמובן, פה ושם יש איזה בחור, כמו Andy Timmons למשל שהוא ממש מוכשר, השבוע סוף סוף יצא לי לשמוע דיסק שלו, והתמכרתי הבן-אדם ג-א-ו-ן !! 8)

יש עוד חבר'ה אבל חבל לפרט פה את כולם, אני בספק אם יכירו פה. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

malmsteen and Michael Angelo Batio are the best guitar players....those dudes have one hell of a speed and techniques

hendrix sounds like a retard next to those two :P

daniel bolshoy- one hell of a dude. classic guitar

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני חייב להודות שהכיעור המעוות הזה שעונה לשם מיכאל אנג'לו, הוא הגיטריסט הכי מהיר בעולם

הסולואים שלו מגעילים רצח אבל מהירים!!!!!!!!

ראיתם שלו איך הוא עושה סוויפים עם היד הפוכה, ואיך הוא מנגן בדיוק באותה רמה בשני הצדדים!!!

הוא פשוט מטורף!!!

אבל הוא מכוער אחושרמוטה והלהקה שלו NITRO זה חבורת נשנשים נושכי כריות פאקינג הומואים שבא לי להקיא, אה וגרועיםםםםםםםם שזה כואב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הבן-אד אדם ממש מכונה !

ד"א Porscher, איך הכותרת הזאת ? חחח :yelclap:

תגיד מה שתגיד לעיו, מכוער, הומו, וכו וכו. אבל הבן-אדם הוא השרדר מספר אחד בעולם, הוא כל כך מהיר שזה בלתי נתפס.ה Speed Kills שעליו דיברתי הוא קטע חבל"ז, פשוט משאיר אותך :o :o :o |אייקון של פה פעור |

מלמסטיין הוא גם מאד מוכשר. אבל אם אתם שואלים אותי, הוא הרבה יורת משעמם מ M.Angelo.

אני ממליץ לשמוע את Joe Stump, הוא ממש מכונה, הנגינה שלו הרבה יותר אגרסיבית ומכוספסת משל אנג'לו, הוא יותר כבד ! מה שכן יש לו את הריפים הכי אכזריים שיש !

שווה לשמוע !

כמו כן למי שעוד לא שמע את Andy Timmons אז רצוי מאד, הוא מוכשר מאד, יש לו רגש מהממם, וגם טכניקה לא חסר, חבל שיש לו רק דיסק אחד :bash:

ורומיאו, אךך איזה אמן ! אני אוהב את הקטע שהוא מקלב השראה מיצירות קלאסיות. ה Dark Chapter שלו הוא פרוייקט נחמד מאד. הורדתי גם כמה קטעים ווידאו שלו של Of Sins and Shadows, אחד הקטעים הטובים שלו, פשוט מהמם לראות אותו עושה את זה !! :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[

ורומיאו, אךך איזה אמן ! אני אוהב את הקטע שהוא מקלב השראה מיצירות קלאסיות. ה Dark Chapter שלו הוא פרוייקט נחמד מאד. הורדתי גם כמה קטעים ווידאו שלו של Of Sins and Shadows, אחד הקטעים הטובים שלו, פשוט מהמם לראות אותו עושה את זה !!

so true...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פטרוצ'י הוא בקטגווריה אחרת, גאון מוזיקלי !

הוא יחסית מהיר אבל מאד מאד כישרוני, מה שאני אוהב אצלו שהסולמות שהוא רץ עליהם בסוויפים שלו, פשוט עושים לי את זה הכי הרבה !

הסוויפ שהוא מביא ב Home שיר מס' 8 ב Scenes from a Memory הוא אחד האהובים עליי ! זה סוויפ חלש יחסית אבל ממש טוב, הוא עושה אותו איזה פעמיים או 3 למי שיודע לע מה אני מדבר. זה שיר ארוך אז קצת קשה לשים לב. :P

עוד גיטריסט שאני צריך לשמוע זה patrick Rondat, שמעתי עליו דברים טובים, בקרוב יהיה לי חומר שלו ואני יכול לראות במי/מה מדובר...

בנתיים הנה לכם הרשימה של עשרת השרדרים המהירים בעולם שימו לב שפטרושי מגיע במקום ה 9 בלבד, ואחריו זאת, כן כן, בחורה ! :silly:

את ה Alex Lifson הזה לא ראיתי, ולא שמעתי עליו, Bose, אתה יכול לתת עליו קצת פרטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...