אני מחפש נגן MP3 עם מקום של 512 מגה.... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש נגן MP3 עם מקום של 512 מגה....

tk_mc

Recommended Posts

תקציב?

יש לך את הנגנים העגולים הרגילים שעולים בערך 350 שקל, מסך שורה, איכות סבירה לא אטרקציה.. בדרך כלל רק 1.1 לפעמים אפשר למצוא 2.0 (מהירות העברת נתונים מהמחשב).

אם אתה מוכן להשקיע יותר יש את ה סאנדיסק, נגן דיי מומלץ, איכות שמע טובה יותר, העברת נתונים ב 2.0, מסך גדול ונוח יותר, עדיין לא שיא השיאים אבל שיפור ממשי מהקודם. עולה בערך 500 שקל.

(בגירסאת ה 512מגה שלו יש זמן טוב בצורה משמעותית מגירסאת ה 256).

יש כמובן את הנגנים של קריאטיב שהם יקרים יותר ולא תמיד משתלמים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה נגן של סנדיסק עם מקום של 512 מגה שמתחבר לUSB 1.1 עם סוללות AAA נטענות עם מטען (בחברת GP)?

סנדיסק לא מוציאים נגן עם 1.1 זה רעיון אידיוטי, רק 2.0, בודדת וכנראה שגם הנטענות של GP יתאימו לו (אני לא רואה סיבה שלא) - 550 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם תומכות ודרך אגב ראיתי שיש חיקוי בתאילנד של סנדיסק אבל הרבה יותר טוב האיכות יותר טובה מהאייפוד 6 שעות עם של 2300 מיליאמפר מביאים לך MX550

והוא קטן כמו שני פרקים של אצבע החסרון היחיד של שאתה יכול למעוך אותו בטעות ומסך של רק 4 שורות אבל קטן

בקיצור תותח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב? כי מתחת למחיר כזה אין נגנים טובים ואיכותיים. מה לעשות תשלים עם זה.

אלה בין 500 ל800:

נגן MP3/MP4 Muvo TXFM 512MB

מותג: , סוג המוצר: מבוסס זכרון פנימי , חיבור למחשב: ישיר USB חיבור , נפח זכרון פנימי: 512MB

נגן MP3/MP4 Digital Audio Player 512MB

מותג: , סוג המוצר: מבוסס זכרון פנימי , חיבור למחשב: ישיר חיבור , נפח פנימי:

512MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעתי לו ב550 שקל את הסאנדיסק והוא אמר שהוא צריך פחות מהמחיר הזה

אז הפוסט שלך לא ממש במקום...

בכל מקרה מתחת לתקציב הזה כל מה שתמצא זה את הנגנים העגולים האלה של כל מיני חברות לא מוכרות.. דיי ג'נריים הייתי אומר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...