אני רוצה שני מעבדים! (לפחות) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה שני מעבדים! (לפחות)

sambusak

Recommended Posts

איך אתם תשתמשו במעבד שאתם לא יודעים איך קוראים לו? זה נקרה זיאון, לא "קסיאון!!" (בטון יפני עצבני). ואגב, השיפור בביצועים הוא באמת לא משהו שתרגיש.

לגבי השם , אולי אתה צודק , אבל השם לא נולד בארץ .

לגבי שני מעבדים . עשיתי בדיקת Render בתוכנת Corel Bryce5.0 עם תחנת עבודה של , בעלת שני של פנטיום 3 1GHz , ולדאבוני , בדקתי את מצב פעילות המעבדים ורק אחד עובד במקסימום מאמץ . המעבד השני גימגם קלות ומטפל יפה בתוכנות "רקע".

אמנם יש שיפור אך לא שיפור שמצדיק קניית לוח יקר ושני כל כך יקרים .

(מערכת ההפעלה היתה Windows2000 כמובן עם SevicePack 2 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם תשתמשו במעבד שאתם לא יודעים איך קוראים לו? זה נקרה זיאון, לא "קסיאון!!" (בטון יפני עצבני). ואגב, השיפור בביצועים הוא באמת לא משהו שתרגיש.

לגבי השם , אולי אתה צודק , אבל השם לא נולד בארץ .

לגבי השם *הוא צודק* ולמען האמת נמאס לי.......................

לגבי שני מעבדים . עשיתי בדיקת Render בתוכנת Corel Bryce5.0 עם תחנת עבודה של , בעלת שני של פנטיום 3 1GHz , ולדאבוני , בדקתי את מצב פעילות המעבדים ורק אחד עובד במקסימום מאמץ . המעבד השני גימגם קלות ומטפל יפה בתוכנות "רקע".

אמנם יש שיפור אך לא שיפור שמצדיק קניית לוח יקר ושני כל כך יקרים .

(מערכת ההפעלה היתה Windows2000 כמובן עם SevicePack 2 ).

שתי אופציות:

1. הווינדוז הותקן תרם הוספת המעבד השני - במקרה זה הוא כלל לא יראה אותו וישתמש בו {את אפשרות זו אני פוסל, לא רק משום שזה לא הגיוני (מערכת שמתוחננת ל2 אך קודם ירקשו עם 1 ויתקינו עליו מערכת הפעלה ואח"כ את השני) אלה משום שציינת שיש שימוש מזערי למעבד השני.

2. האפשרות הסבירה יותר {והנכונה לדעתי} שפשוט התוכנה לא תומכת כלל בריבוי .

אגב גם זה דבר מוזר - כי מה שבד"כ יקרה במצב כזה הוא שווינדוז יחלק את זה 50% בכל מעבד (ללא שיפור במהירות) מאחר ואין בתוכנה (שלא מיועדת לזה) ריבוי נימים.

בקיצור אני מציע לך לקחת, ויפה שעה קודם, תוכנה *התומכת* בדואל פרוססינג ולראות מה קורה לניצול המעבדים. במידה ואתה לא רואה מספרים גבוהים וזהים בהם (פחות או יותר, וזה צריך להיות באיזור ה 100% במשימה כבדה כהידור) יכול מאוד להיות שאתה צריך להתקין מחדש את הווינדוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה קשור, אבל בחברה שעבדתי בה, היה שרת שבו התבצע קימפול בVISUAL C++ של מיקרוסופט. זה היה שרת NETFINITY של עם שני PIII 550MHZ.

בזמן הקימפול, שני המעבדים עבדו על 70% בערך. בהשוואה עם מחשבים אחרים, הוא פעל קצת יותר מרה מPIII 1GHZ מעבד אחד. עוד יתרון הוא שאפשר היה לעבוד עליו כרגיל בזמן הקומפילציה. מחשבים עם מעבד אחד פשות נחנקים כאשר הם מקמפלים.

איפה אפשר להשיג תוכנה שיכולה להשוות שני לאחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...