Show your desktops!! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Show your desktops!!

AvigdOr.GT

Recommended Posts

אה.... הבנתי.. אגב למה שמישהו ירצה להזכר איך נראה הדבר הישן והמגעיל זה?

הרבה אנשים עובדים במצב הישן, כי הם אוהבים דברים סולדים... אני מכיר כמה.. במחשבים ישנים זה גם נותן תוספת קטנה לביצועים (ממש קטנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך WIN 98?

חחחח לא חשבתי שעוד משתמשים בזה...

לא סובל את ה themes המכוערים של , ולא מתקין תוכנות חיצוניות מסוג windowblinds.

כנס פעם לחברה שיושבים בה הרבה מתכנתים. ספור לכמה אנשים יש ווינדוס 2000 במקום , אח"כ ספור כמה אחרים ממבטלים את הthemes של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם לאף אחד מהם אין את ה themes של אז מה? אתה מתכנת? אתה תעשה כל מה שהם יעשו כי זה "מעעעגניב" ?!

כמו שאמרו קודם, ההפרש ביצועים זניח במחשבים בינוניים, במחשבים נורמליים ההפרש בלתי מורגש

העיצוב זה רק עניין של יופי, כל אחד אוהב את זה אחרת.. אני לא חושב שהעיצוב הקלאסי של 98 כזה אטרקציה כי זה לא מסמל שום דבר טוב, ה98 חרא של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם לאף אחד מהם אין את ה themes של אז מה? אתה מתכנת? אתה תעשה כל מה שהם יעשו כי זה "מעעעגניב" ?!

כמו שאמרו קודם, ההפרש ביצועים זניח במחשבים בינוניים, במחשבים נורמליים ההפרש בלתי מורגש

העיצוב זה רק עניין של יופי, כל אחד אוהב את זה אחרת.. אני לא חושב שהעיצוב הקלאסי של 98 כזה אטרקציה כי זה לא מסמל שום דבר טוב, ה98 חרא של מערכת הפעלה.

כן, אני מתכנת.

וגם גרפיקאי, כך שגם יש לי חוש לא רע ליופי, וגם אני צריך לסחוט כל טיפה של ומהירות מהמחשב שלי.

למה אתה שם THEMES? כי זה מעעגניב? אתה תעשה כל מה שאחרים יעשו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מתכנת.

וגם גרפיקאי, כך שגם יש לי חוש לא רע ליופי, וגם אני צריך לסחוט כל טיפה של ומהירות מהמחשב שלי.

למה אתה שם THEMES? כי זה מעעגניב? אתה תעשה כל מה שאחרים יעשו?

לא.. העיצוב הרגיל של הוינדוס זה לא מעעעגניב, אם כבר הייתי מושפע הייתי מתקין shells

אני שם את העיצוב כי אני לא רוצה את הקלאסי המעאפן של 98 שלדעתי ממש חיוור וחסר כל עיצוב (אם כבר מדברים על חוש לא רע ליופי..)

וכמו שאמרתי קודם אם יש לך מעבד מעל 1 גיגהרץ לא אמור להיות שום הבדל ביצועים..

אבל כל אחד מה שהוא אוהב, אני פשוט לא מבין את הקטע הזה של "ככה המתכנתים והמעצבים המעעעגניבים עושים, אז אני רוצה להיות גם מגניב אני ישתמש בעיצוב מ 1948"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל אחד מה שהוא אוהב, אני פשוט לא מבין את הקטע הזה של "ככה המתכנתים והמעצבים המעעעגניבים עושים, אז אני רוצה להיות גם מגניב אני ישתמש בעיצוב מ 1948"

אין לי מושג איך הגעת למסקנה שהחלטתי שזה מגניב ואני אעשה כמו כל המגניבים...

אני עובד על וינדוס מאז גירסה 2.13 בערך, מתכנת ברמות שונות יותר מ11 שנים, אולי אני אחד מאלה שאחרים קוראים להם מגניבים ומנסים לחקות אותם? אולי?

חוץ מזה, סתם כדי לסגור את הדיון המטופש, ביום שהחלפתי את ה2000 PRO שלי בXP, הסתכלתי על המסך, אמרתי "איכס" וישר ביטלתי את כל הפונקציות הגרפיות (חוץ מהצל של העכבר, את זה אני אוהב...) וזהו.

דרך אגב, זה הדסקטופ שלי בעבודה, אם כבר אני בעניין.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...