קניתי את המחשב :] מה דעתכם על המפרט? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את המחשב :] מה דעתכם על המפרט?

b-nary

Recommended Posts

כמה רמות מעל זה אומר ספק של אחת החברות היותר חזקות בעולם, ואולי הכי חזקה שמיובאת באופן סדיר היום

שהוא 24 פין במקור, ATX v2.01 עם שני פסי 12V רציניים

לעומת מוצר של TT, שלמען האמת בספקים היא לא הוכיחה את עצמה (לא שבתחומים אחרים היא נחשבת לבסט)

הוא ATX v1.3 בכלל

אני יודע את כל זה. בגלל זה גם שאלתי את זיגזג אם הם יכולים לייבא בשבילי את ה-Enermax EG425P-VE. אבל הם אמרו שהיבואן עשה להם כמה בעיות (הביא ספק שהם ביקשו בשביל לקוח מסויים רק אחרי חודש וחצי) ובגלל זה הם הפסיקו לייבא אותם.

בכל מקרה, אני לא עושה OC, ואני לא הולך לעשות RAID 0 עם איזה 5 הארדיסקים. :-\

אז אני לא ארגיש בהבדל לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל אל תגיד דברים על אחרים אם אתה לא יודע בעצמך, כ.מסך של יותר טוב משל SAPPHIRE לא רק בגלל האחריות. הקירור של SAPPHIRE הוא אחד הגרועים ולGIGABYTE יש קירור פסיבי שקט דבר שני הביצועים של טיפה יותר טובים משל לא אומר ששווה להשקיע 200 ש"ח (כל אחד לפי ההחלטה שלו) אבל יש הבדל בין הכרטיסים

אתה זה שלא מבין פה.

בסטוק כל הכרטיסים נותנים אותם ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיש שקנה את המחשב!

דבר אם זיג זג שיחזירו לך את הכרטיס הקודם וה 200 שקל!!

הגיגבייט לא שווה את התוספת של ה 200 שקל...

האנשים פה ניסו לעזור לך אבל כמו שאתה רואה רק דפקו אותך בסוף כי לא ממש הבנת אותם נכון.

הם התכוונו שווה לך לקחת אתה ה גיגבייט רק אם הוא בא עם 3 שנות אחריות.

אבל הוא לא והוא בדיוק כמו ה sapphire אז תקח את ה ספייר בחזרה ואת ה 200 שקל.

יופי חכמים! תראו מסכן נדפק בגללכם !

לפחות הייתם בודקים לפני זה כמה מקבלים אחריות על הגיגבייט ! ( כל אחד נותן אחריות שונה.)

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=118955.msg996485#msg996485

נמאס לי כבר מלכתוב את אותו דבר שוב ושוב. הקירור של ספייר כל כך גרוע, המחשב שלו יקרוס, תקרא את ההודעה שנתתי לינק אליה למעלה.. ואולי תבין שספייר גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...