ביקורת מקיפה על נגן MP3 Iriver H10 5G (יש תמונות!!!!!) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מקיפה על נגן MP3 Iriver H10 5G (יש תמונות!!!!!)

yashal

Recommended Posts

iriverh1038xe.th.jpg

מכשיר מדהים... קטנצ'יק, אבל מי היה מאמין שאפשר להכניס כל כך הרבה דברים לקופסת פח קטנה ;)

אז בואו נתחיל, בלי הקדמות מיותרות...

מפרט:

מסך צבעוני 1.5 אינץ'

סוללה נטענת שניתנת להחלפה (מחזיקה 12 שעות כל פעם)

רדיו FM

מיקרופון מובנה להקלטה

ניתן לקרוא בפורמט JPEG

מכשיר קטן - 10 ס''מ אורך (!)

הנה האריזה:

iriverh1020cx.th.jpg

האריזה כוללת:

IRIVER H10 5G

מטען

כבל USB2

מגן סיליקון

חוברות הסברה (3 חוברות, אחת חוברת קצרה שמסבירה בכלליות על המכשיר, השניה חוברת שמסבירה על התוכנה של המכשיר והשלישית היא חוברת גדולה שמסבירה כל פרט ופרט במכשיר).

תקליטור עם התוכנה של המכשיר.

iriverh1040ly.th.jpg

iriverh1059ie.th.jpg

הביקורת:

המכשיר עצמו קליל (96 גרם), יפה מאוד ומעוצב בצורה מדהימה :yelclap:. בעזרת פס הגלילה אפשר להגיע לכל מקום במכשיר בקלות! מבנה המכשיר קל להבנה, ותוך דקה

אתם תבינו איך להשתמש במכשיר. דבר חשוב שצריך להזכיר הוא שיש למכשיר עברית מובנית רשמית! כך שלא צריך להסתבך עם כל מני עידכונים לא רשמיים ושבגללם האחריות על המכשיר תבוטל... התפריטים נוחים, ואני אישית פשוט נהנה להשתמש בו. כל דבר לא מצריך הבנה מרובה, ולכן מבחינת שליטה במכשיר - הציון הוא 9. למה 9? כי IRIVER קצת פישלו  :nono: ושכחו לשים כפתור STOP! כן כן, אין כפתור STOP, למרות שאפשר לעצור שירים על ידי לחיצה כפולה ומהירה על הלחצן העליון שבצד המכשיר.

עם העידכון של המכשיר הייתה לי בעיה מזערית, אבל עדיין בעיה.

השרתים של IRIVER פשוט עמוסים מדי, ולכן כדי לעדכן צריך לעדכן ידנית. זאת אך לא בעיה, וההוראות לעידכון מובאות לכם באתר החברה.

עוד משהו קצת הציק לי - השירים מסודרים לפי סדר הא''ב. בעיה זו אגב, תסתדר בעידכון הבא של החברה, למרות שאני פשוט מסתדר כאשר אני ממספר החל מ01... והלאה.

הרדיו מצויין. האיכות פשוט מדהימה, ואני אישית הצלחתי לקלוט 12 תחנות.

האיכות של ההקלטה מצויינת גם כן.

אז... על תוכן המכשיר אני נותן ציון 9.5. סדר הא''ב יכול להיות לפעמים ממש מעצבן.

אממ... מה נשאר לנו?

אה כמובן  :kopfpatsch:, האוזניות  :D

אין לכם מה להתאכזב... להפך. האוזניות פשוט מעולות!!!!!!!!!!!!!!

דגם 400MX של סנהייזר, פשוט מצויינות! אל תחליפו , אתם מקבלים משהו איכותי ומצויין.

ציון: 10+.

אקווילייזרים - 30+ מצבים שונים! כל אחד פשוט יותר טוב מהשני... אין פשוט מה להגיד מרוב שזה מצויין.

המגן סיליקון... הממ... מצויין.... אבל יש בעיה אחת - אם קורה לפעמים שהמכשיר נתקע כי הסוללה עומדת להיגמר (מצב של 0 קווים),

צריך להוציא את הסוללה ולהכניס מחדש... זה הRESET של המכשיר... אבל זה קצת קשה להוציא את המכשיר ממגן הסיליקון :s05:... תחשבו לבד אם כדאי לשים את המכשיר במגן או לא (כל אחד והטעם שלו).

חיבור הUSB פשוט מאוד. יש פתח אחד שמתחבר למכשיר, והוא מפוצל לשניים. אחד משמש לUSB, והשני לטעינה. נוח ביותר אם יורשה לי לומר :).

הנה המכשיר נטען לו (הנורה מסמלת שהמכשיר צריך להיטען עוד):

iriverh1016ro.th.jpg

ציון אביזרים: 10... למרות שאפשר להוריד חצי נקודה בגלל שקשה להוציא ממגן הסיליקון :).

תצוגה - התצוגה ברורה מאוד באותיות גדולות ומובנות. אין כל קושי בהבנת הנקרא ;). התפריטים נוחים... אין כל סיבה להסתבך בהם... ישנם המצבים הבאים -

Music, Radio, Recording, Photos, Text, Browser, Settings

ציון תצוגה - 10.

אממ... נעבור עכשיו ליתרונות / חסרונות.

יתרונות:

קטן מאוד וקל. (96 גרם, 10 ס''מ אורך)

נייד.

אוזניות איכותיות.

סוללה נטענת שניתנת להחלפה ומחזיקה 12 שעות.

תפריטים נוחים.

מעוצב יפה.

במחיר של המוצר מקבלים הכול כולל הכול - גם מטען, גם כבל USB2, גם מגן סיליקון, וגם איכותיות ביותר.

חוברות נוחות ומוסברות.

עברית מובנית ורשמית.

חסרונות:

אין כפתור STOP.

קשה להוציא את המכשיר ממגן הסיליקון.

עידכון (כרגע) רק בדרך ידנית.

המכשיר הולך לפי סדר א"ב - אך אפשר לסדר זאת על ידי מספור השירים (ליד הקובץ של השיר לרשום את המספר. חשוב לרשום 01 והלאה ולא 1,2,3...).

לשמחתי אין עוד חסרונות :D

טוב, אז נעבור לציון הסופי...

שליטה - 9.

תוכן המכשיר - 9.5.

אוזניות - 10+.

אביזרים - 10+.

תצוגה (תפריטים והבנת הנקרא :)) - 10.

רדיו, הקלטה וכל שאר התוספות - 10+.

ציון סופי: 9.8. הנגן הוא פשוט מצויין, הוא הנגן המושלם למי שמחפש 5 ג'יגה ומכשיר קל :)

עוד - בקרוב  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביקורת יפה.

אני לא אהבתי את מגן הסיליקון בגלל ההוצאה שלו היא פשוט זוועה, וזה לא שאני איזה דחליל... :-\

עידכון לא רק בדרך ידנית, אפשר להוריד אותו בשעות כמו 7 בבוקר וזה מוריד ומהר.

איך מצב הבטריה לכמה היא מחזיקה לך?

בסה"כ ביקורת נחמדה, תביא יפות!

למרות שהציון לדעתי הוא פחות כי אתה נורא משוחד ברגע זה (רק קניתי את המכשיר ואתה נורא מתלהב ממנו, אחרי חודשיים כבר יעבור לך)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה איפה שיש לך את האקולייזר יש לך אחד שקוראים לו SRS WOW והוא נותן תחושה של שמיעה היקפית כזאתי... משהו ממש יותר צלול כזה...

קיצר שאני בוחר באקולייזר לשמוע בו ככה זה 6 שעות...

איך הווליום מרוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...