מישהו יודע איך להסיר את lindows ? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע איך להסיר את lindows ?

Recommended Posts

לצערי הרב לא עמדתי בפיטוי והתקנתי את Lindows.....

אני ממש לא ממליץ עד שלפחות תצא גרסא סופית....

בכל אופן, אני לא מצליח להסיר אותה, אם למישהו יש איכשהו נסיון או ידע כללי איך להסיר אותה אני אודה לו מאוד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אהב את לינדוס מהתחלה (אני קורא לזה זבל טאיוואני). פשוט בעת התקנת גרסא חדשה ש של את היוצר פרטישנים הזה, אתה תראה את הלינוקס כunknown partition, פשוט תשמיד אותו. אותו דבר בFDISK, שם זה נקרא non-dos partition

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הfdisk של מייקרוסופט התקשה (אצלי בכל אופן) למחוק מחיצות של , הדרך הכי טובה לדעתי זה להשתמש בfdisk של (מדיסק ההתקנה) או להשתמש באשף ההתקנה של וינדוס 2000\איכס פי ולמחוק את המחיצות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר ב:

לא מצאתי אף מחיצה של non-dos.....

אז כך יכול להיות שני דברים :

*.בלינדוס יש שני סוגי התקנות, אחת במקביל לוינדוס זה למעשה מה שעושה את לינדוס ללינדוס, והיא מתערבבת איתה ללא יצירת פרטיש'ן.

ויש את ההתקנה הנקיה על כונן ריק שרסמי יוצרת פרטיש'ן נון דוס.

*.במידה והתקנת את התצורת הראשונה זה קצת מסובך ,אני פירמטתי ליתר ביטחון אבל הדרך היא משהו כזה למחוק את הספריה שבה יושב הלינדוס ,לעשות SYS , + FDISK/MBR -זה אמור לנקות תדיסק

*.במידה והתקנת בתצורת השניה תיכנס לFDISK ותבחר באופציה -CHANGE CURRENT FIXED DISK יפה תבחר את ההרדיסק שאותו הגדרת ללינדוס ותראה שזה דיסק פקטישן נוןדוס :)

GOVNER GOVRISH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הfdisk של מייקרוסופט התקשה (אצלי בכל אופן) למחוק מחיצות של , הדרך הכי טובה לדעתי זה להשתמש בfdisk של (מדיסק ההתקנה) או להשתמש באשף ההתקנה של וינדוס 2000\איכס פי ולמחוק את המחיצות שם.

כן.. יש עם זה בעיה - הוא מזהה רק מחיצת אחת שהיא פריימרי (בלינוקס אפשר 4) ולא את הקסטנדדים שלה וכמובן שלא "לוג'יקלים" וכן לא את הסוופ (כלומר הוא יכול אם היא פריימרי אבל אם כבר יש אחת של אז לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...