קניתי 2 כרטיסי זיכרון נוסף וכאשר אני מוסיף את שניהם המחשב בשלב מסויים מאתחל עצמו - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי 2 כרטיסי זיכרון נוסף וכאשר אני מוסיף את שניהם המחשב בשלב מסויים מאתחל עצמו

GENERAL

Recommended Posts

שלום קניתי שני כרטיסים על מנת לשפר את המהירות 333  של A-DATA 256

ברגע שאני מחבר ישן + חדש

או לחילפין שני חדשים

המחשב עובד כרגיל בלי שום בעיה

כאשר אני שם את שלושתם ביחד המחשב מאתחל את עצמו בלי שום סיבה מתחיל מסך שחור ואז עולה הWINDOWS מחדש

יש לציין שהישן עובד על אותה מהירות גם 333  

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלוח שלך תומך ב Dual Channel? אם כן אני חושב שאתה לא יכול להשתמש ב 3 מודולי זיכרון, אלא רק באחד, ואז הוא יעבוד ב Single Channel, או ב 2 או 4 והם יעבדו ב Dual Channel. צריך לבדוק בחוברת של הלוח.

אגב, בקשר למהירון הזיכרון - כתוב שהוא עובד ב 133MHz (כלומר 266MHz אפקטיבי) ולא ב 333MHz (מעשית - 166MHz) כמו שאמרת.

עריכה:

האם זה הלוח שלך?

http://www.shuttle.com/share/product_data/spec/AV40S%20V3%20DM.pdf

אם כן - לא כתוב שהלוח תומך ב Dual Channel, אבל כתוב שמהירות הזיכרון המקסימלית היא 266MHz ולא 333MHz (זיכרונות מהירים יותר צריכים לעבוד ב 266MHz).

עריכה 2:

יש 2 גירסאות של הלוח הזה (AV40S), אבל לא כתוב באף אחת מהחוברות שלהם שיש בעיה עם חיבור 3 מודולי זיכרון. נסה לעדכן את ה BIOS (תבדוק טוב טוב איזה לוח יש לך):

http://global.shuttle.com/Download/Download_File.asp?Item=AV40S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כן - לא כתוב שהלוח תומך ב Dual Channel, אבל כתוב שמהירות הזיכרון המקסימלית היא 266MHz ולא 333MHz (זיכרונות מהירים יותר צריכים לעבוד ב 266MHz).

היום עשיתי עידכון לBIOS ולא התשנה דבר עדיין כאשר אני שם 3 כרטיסים עדיין בשלב מסויים הוא מאתחל את עצמו

אתה יכול להסביר ביותר פשטות את המשפט העליון

הציעו לי לקנות כרטיס כמו מה שהיה לי במחשב אז קניתי 333

מה ההגיון ש 2 עובדים חלק

וכאשר יש 3 ישנה בעיה כזאת....? אפילו עם אני מחליף את הסלוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

איזו תגובה מפגרת

GENERAL -

התזמונים האלה נראים די הדוקים בשביל 3 סטיקים של 333Mhz, נסה לעבוד עם 3-4-4-8 ו-2T

מצד שני, מחיפוש קצר אני לא כל כך בטוח שהצ'יפסט תומך בצורה טבעית ב-3 סטיקים, אבל אני גם לא מוצא תיעוד באתר של VIA שיאשר או יפריך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GENERAL -

התזמונים האלה נראים די הדוקים בשביל 3 סטיקים של 333Mhz, נסה לעבוד עם 3-4-4-8 ו-2T

מצד שני, מחיפוש קצר אני לא כל כך בטוח שהצ'יפסט תומך בצורה טבעית ב-3 סטיקים, אבל אני גם לא מוצא תיעוד באתר של VIA שיאשר או יפריך את זה

דבר עברית בבקשה ::) ::) ::) ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.via.com.tw/en/products/chipsets/p4-series/p4x266a/

http://www.via.com.tw/en/downloads/presentations/chipsets/p4-series/chipsets_p4x266a.pdf

לא רשום במפורש בלינקים האלו, אך לפי הציורים והתמונה של הלוח (בקובץ ה PDF) הצ'יפסט הזה אמור לעבוד עם 3 סטיקים של .

משהו מעניין שרשום שם בקשר לצ'יפסט - כתוב שהוא תומך גם ב SDRAM ולא רק ב DDR

Supports DDR200/266 SDRAM as well as PC100/133 SDRAM

לדעתי יש בעיה בלוח עצמו אם לא ניתן להפעיל אותו בשום מצב עם 3 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

McFly, על מה אתה מדבר? זה זכרון 333MHZ שפועל על 266MHZ, התזמונים הגיוניים לחלוטין.

גם הזכרון שלי PQI Value 333 פועל בתזמונים 2-3-3-6 בDDR266.

ו1T או 2T זה תזמון ששייך לAMD64 ממה שהבנתי.

הזכרון הזה לא בהכרח יוכל לעמוד בתזמונים כאלה

זה אומנם 333Mhz, אבל הוא לא בUnderclock שמספיק להוריד אותו ל2-3-3-6 לדעתי, וגם תוסיף את העובדה שזה 3 סטיקים, זה מכביד על הבקר

1T ו-2T שייכים לכל זכרון , פשוט בלוחות 865/875 החביאו את זה וקראו לאופציה ששולטת על זה בין היתר Performance Acceleration (כן, PAT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כדאי לך לנסות להחליף ל512*2, לא נראה לי שאתה בכלל פועל על 400MHZ.

1T ו-2T שייכים לכל זכרון , פשוט בלוחות 865/875 החביאו את זה וקראו לאופציה ששולטת על זה בין היתר Performance Acceleration (כן, PAT)

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...