לאחר התלבטויות רבות הוחלט לבסוף על מערכת הקולנוע הביתי המושלמת מבחינתי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר התלבטויות רבות הוחלט לבסוף על מערכת הקולנוע הביתי המושלמת מבחינתי

gadits

Recommended Posts

הלכתי לבסוף עד הJVC 5042 רסיבר שעלה לי בדיוטי פרי 150 דולר + סט של 5 של ELTAX UNIVERSE שעלה 99 דולר ..עלה הכל 249 דולר!!!...ותגידו דרך אגב ...אני יודע שאני לא צריך לצפות ליותר מידי מהרסיבר ועוד יותר לא מהקמקולים של ELTAX ..אבל מישהו שמע אותם האם הם שווים 99 דולר או שקניתי משהו מזעזע!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אלו 99$ מבוזבזים לחלוטין, אבל כסף שלך...

99$ לא מספיקים גם לזוג רמקולים פשוטים, בטח ובטח שלא לסט 5 רמקולים וסאב...

אישית, אם היו לי 250$ והייתי רוצה לשמוע מוזיקה אני במקומך הייתי קונה טובות.

אם היו לי 250$ והייתי רוצה לראות , הייתי עושה בהם מנוי לקולנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו אבל אתם פורום של פלצנים!!!!!.....חשבתי שאשמע פה ביקורות מקצועיות ובמקום זה אתם קוטלים מוצר מבלי ששמעתם אותו אלא רק בגלל שהוא עולה 99 דולר ...אז אוקי נכון אני מתאר לעצמי שב99 דולר לא מקבלים רמקול ברמה של אולפן הקלטות ואולי אפילו הרבה פחות מזה ...אבל בואנה אנשים מה עם איכות לעומת יחס מחיר?!?!.....הרי אם הייתי אומר לכם שקניתי סט 5 רמקולים של חברת ""יהודה הפקות בע"ם"" וששילמתי עליו 4590 דולר ..הייתם אומרים וואו אחלה רמקולים ...יהודה הגדול ...וואו ענק............רבק צאו מהפלצנות לשכם ותנו ביקורת מקצועית ..אתם שוכחים גם שלא כל משתמשי הפורום הם אודיופילים ..אז רבאק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי אם הייתי אומר לכם שקניתי סט 5 רמקולים של חברת ""יהודה הפקות בע"ם"" וששילמתי עליו 4590 דולר ..הייתם אומרים וואו אחלה רמקולים ...יהודה הגדול ...וואו ענק............רבק צאו מהפלצנות לשכם ותנו ביקורת מקצועית ..אתם שוכחים גם שלא כל משתמשי הפורום הם אודיופילים ..אז רבאק!!!

לא, אז הייתי אומר לך שקנית גרועים וסתם שילמת עליהם 4590 דולר...

שמע, אין שום קשר לאודיופילים, 5 וסאב ב-99$ זה פשוט לא טובים, ולא ממש יעזור כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקי אז אולי לא שאלתי את השאלה נכון ......אני מתאר לעצמי שהם לא רמקולים טובים מבחינת איכות עולמית אמרתי את זה כבר ואני חוזר על זה שוב ..אני לא טמבל ואני יודע שבדרך כלל מקבלים על מה שמשלמים ...השאלה שלי היא אחרת ..האם מישהו כבר שמע משהו ברמקולים האלה .(מצידי אפילו את התוכנית של ורדה רזיאל ז'אקונט בדולבי דיגיטל או אפילו במונו) .....ואתה בתור מנהל הפורום אני מתאר לעצמי שיש לך ידע נירחב ביותר בתחום האודיו והקולנוע הביתי ..אז איך אתה יכול לקטול מוצר אם לא שמעת אותו?!?!?....כי עדיין יש הבדל בין רמקול עם איכות לא מי יודע מה אבל במחיר מצחיק ..לבין רמקול עם מחיר מצחיק ..אבל אטום כמו של בלוק איטונג.....אז בחיאת אני רק רוצה לשמוע חוות דעת של מישהו שכבר שמע את הרמקול :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה מאכזב אותך , אני יודע שהיית מעדיף שנגיד "ווהו איזה עיסקה גדולה"

אבל קופסאות לרמקולים (תיבת תהודה) טובות , עולות יותר ממה ששילמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לחזק את את Enc0der, מה שקנית זה "כמעט" ג'נריים- זאת אומרת מיוצר בסין שם זורקים סתם דריוורים לקופסאות מפלסטיק\עץ זול. לא צריך לשמוע כדאי לדעת שזה לא טוב, כי זה בדיוק כמו כל שאר "המערכות קולנוע" במחיר כזה והמרחק(במחיר) עד מערכת טובה הוא ממש גדול.

לכל אלה שאומרים שקובעים כביכול איכות ע"פ מחיר, ההוכחה שמחיר זה לא תמיד איכות זה Bose למשל שמוכרים קטנים בגודל קופסת מילקי במחיר מופקע עד 3000$ למערכת, וזה עדיין חרא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוווו סוף סוף תגובה לעיניין תודה לך Mentally  :yelclap:........עכשיו אם אתה יכול בבקשה להרחיב קצת מה לא אהבת ברמקולים אני אשמח :).....ולא אני לא מחפש שתגידו לי וואו איזה עיסקה גדולה עשיתי ...כי אני לא מחפש חיזוקים מהבחינה הזאת ...מה שאני כן רוצה זה תגובה מקצועית ממישהו שכן שמע את הרמקולים ........ומערכת קולנוע ביתית מושלמת מבחינתי היא מערכת קולנוע שלא ניכנסים לאובר בבנק לאחר הקנייה שלה רק בשביל עוד איזה אפקט או צליל יותר משובח שרק אם הייתי הבן של בטהובן הייתי שם לב ...אתם אפילו לא שאלתם לאיזה גודל של חדר המערכת הזאת + מה השימושים העיקריים שלה( מוסיקה או סרטים)....אז אני אפרט קצת יותר כי פשוט נמאס לי לשמוע קטילות על מוצר בגלל מחירו ...המערכת היא בשביל חדר בדול של 2 מטר על 3 מטר משהו בסדר גודל התא של יגאל עמיר ..רק שלי יש יותר מקום כי אני חי בלי לאריסה טרימבובלר ..היא תשמש בעיקר למוסיקה + קצת לסרטים + קצת הרבה למשחקי (XBOX) ..זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה המטרה של התראד?

רוצה שאני יגיד לך שקנית רמקולים בני זונות ושאני ימכה לך כפיים?

אני נחשב "אודיופיל" ויש לי שעלו בדיוק כפול מאשר הרמקולים שקנית.. אבל כל עוד אתה שומע ברמקולים שלך ונהנה מהם אז אל תתן לאף אחד להגיד מה טוב לך ומה לא טוב לך.. אם אתה מרוצה אז סגרנו את כל הסיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ךפותח התראד..

תראה הכל תלוי איך הרמקולים נשמעים לך...

אולי לך זה מספיק.. יש אנשים שלא יכולים להיות עם כאלה.. אבל אם לך זה טוב אז זה לא משנה...

למרות שאין מה לעשות שמרמקולים במחיר כזה לא צריך לצפות הרבה.. לאחי יש במחיר של 400 דולר (5 לא כולל סאב) והם טובים מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...