AMD vs INTEL - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD vs INTEL

IntoXicaTeD

Recommended Posts

השאלה לאיזה מעבדים אתה מתכוון ספציפית.

לאותה מהירות שעון יותר מהירים.

לדוגמא מעבד AthlonXP 1600 שעובד בתדר 1.4 ג"ה יהיה שווה ערך בביצועים בערך לפנטיום 4 בתדר 1.7-1.8 ג"ה..

קוראים לו XP1600 כי הוא אמור להשתוות לפנטיום 4 1600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם לא בדיוק מבינים על מה אתם מדברים (אני לא לועג, אני פשוט אומר) אז שניכם טועים.

מצד אחד אתה צודק- מהירים באותה מהירות שעון.

מצד שני הוא צודק-לאינטל יש מעבדים במהירויות שעון מאוד גבוהות שAMD עוד לא הוציאו מעבדים מתחרים אליהם... לדוגמה פנטיום 4 2.4GHz. לAMD אין שום Athlon XP 2400+ בינתיים שיכול להתחרות בפנטיום 4 2.4GHz. אז מי שרוצה את המחשב הכי הכי חזק שיש בשוק, אז כמובן שרק אינטל. אבל לאותה מהירות שעון יותר מהירים.

אני אומר שזה לא משנה כל עוד יש להם מתחרים, ויש ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם לא בדיוק מבינים על מה אתם מדברים (אני לא לועג, אני פשוט אומר) אז שניכם טועים.

מצד שני הוא צודק-לאינטל יש מעבדים במהירויות שעון מאוד גבוהות שAMD עוד לא הוציאו מעבדים מתחרים אליהם... לדוגמה פנטיום 4 2.4GHz. לAMD אין שום Athlon XP 2400+ בינתיים שיכול להתחרות בפנטיום 4 2.4GHz. אז מי שרוצה את המחשב הכי הכי חזק שיש בשוק, אז כמובן שרק אינטל. אבל לאותה מהירות שעון יותר מהירים.

אבל לאינטל יש אחריות לכל החיים זה גם מתשלם באופן כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לאינטל יש אחריות לכל החיים זה גם מתשלם באופן כלשהו.

מה? אתה מתכונן להשתמש באינטל לכול החיים? ממילא משדרגים מעבד כל 3 שנים, אז מה צריך אחריות לכל החיים.

מבחינת ביצועים AthlonXP1600 עולה גם על 1.7 ו1.8 בקלות, עפ רוב המבחנים.

הבעיה העיקרית של היא שעל מנת להוציא מהם יכולת טובה צריך להפעיל אותם במהירויות שעון גבוהות, מה שלא נכון עבור AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אבל לאינטל יש אחריות לכל החיים זה גם מתשלם באופן כלשהו."

כן אבל תסכים איתי שאחרי 3 שנים מהיום אם יישרף לך המעבד פנטיום 4 1.8A שלך, לא יהיה לאינטל מעבד כזה להביא לך. אולי יישאר להם במלאי איזה 4GHz ישן.... :) שבטוח לא יעבוד על הלוח אם שלך. אז האחריות זה לא בדיוק דבר שיציל אותך בכל מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המעבד הכי חזק של אינטל תמיד יהיה יותר חזק מהמעבד הכי חזק של כי לAMD יש בעיה עם הארכיטקטורות וזה תמיד יהיהי כך

זה לא היה נכון לפני שיצא הנורתווד.

אז ה עברו את ה P4 של בקלות רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אז ה Athlon XP עברו את ה P4 של אינטל בקלות רבה."

לא עברו, השתוו. גם אז כזכור למשל היה פנטיום 4 2GHz (לא נורת'ווד) שעדיין עבר את כי היה להם רק את 1800+. זה נכון שמעשית ההבדלים מזעריים, אבל עדיין הפנטיום 4 נחשב אז למלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...