חרם האוניברסיטאות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרם האוניברסיטאות

the israeli

Recommended Posts

ארגון המרצים הבריטי ביוזמת אחת בשם סאלי האנט עשו חרם על שתיים מהאוניברסיטאות בישראל, כמובן שכל המניע הוא היותנו ישראלים שמגנים על עצמם מפני הערבים הרוצחים.

דבר זה איננו מקובל, ולכן כל ישראלי ישלח לה מכתב הסתייגות מהדבר הזה ואחרי שהיא תקבל 6 מיליון מכתבים נזעמים אולי לכנס לה משהו לראש.

האי מייל שלה הוא: sally.hunt@aut.org.uk

קישור לידיעה: http://news.walla.co.il/?w=/90/705455

נא להפיץ לכל מי שאתם מכירים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארגון המרצים הבריטי ביוזמת אחת בשם סאלי האנט עשו חרם על שתיים מהאוניברסיטאות בישראל, כמובן שכל המניע הוא היותנו ישראלים שמגנים על עצמם מפני הערבים הרוצחים.

דבר זה איננו מקובל, ולכן כל ישראלי ישלח לה מכתב הסתייגות מהדבר הזה ואחרי שהיא תקבל 6 מיליון מכתבים נזעמים אולי לכנס לה משהו לראש.

האי מייל שלה הוא: sally.hunt@aut.org.uk

קישור לידיעה: http://news.walla.co.il/?w=/90/705455

נא להפיץ לכל מי שאתם מכירים!!!

כן, היא תבין מה שכל בן אדם נורמלי היה מבין במצב דומה - מדינת היא מקלט לאינפנטילים מטומטמים שחושבים שאם הם יציפו מישהו במיילים (בסגנון LOLOL YOU SUX ROFL!!1) הם יצליחו להשיג משהו חוץ מלגרום לאנשים לחשוב שהם, אממ, חבורת אינפנטילים מטומטמים.

אתה בטח מסוג האנשים שנכנס לחדרי צ'ט ב-IRC שמדברים בהם באנגלית ומתחיל לקלל את כולם בעברית ולחשוב שיצאת מה זה גבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, היא תבין מה שכל בן אדם נורמלי היה מבין במצב דומה - מדינת היא מקלט לאינפנטילים מטומטמים שחושבים שאם הם יציפו מישהו במיילים (בסגנון LOLOL YOU SUX ROFL!!1) הם יצליחו להשיג משהו חוץ מלגרום לאנשים לחשוב שהם, אממ, חבורת אינפנטילים מטומטמים.

אתה בטח מסוג האנשים שנכנס לחדרי צ'ט ב-IRC שמדברים בהם באנגלית ומתחיל לקלל את כולם בעברית ולחשוב שיצאת מה זה גבר...

damn right!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינימייזר צודק - אם תתחיל להציף אותה במיילים זועמים זה רק יעצבן אותה ויצדיק את החרם. אם לעומת זאת תסביר לה את עמדתך בצורה יפה ומנומסת רק אז היא תקשיב לך ולא תעיף את המכתב שלך לסל המחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לזה הרבה משמעות, היה כבר חרם ביוזמה עצמית של אנשי אקדמיה (אי-שיתןף פעולה עם אוניברסיטאות ישראליות). החרם המאורגן הזה הוא אולי הראשון, אבל מעשית כבר 3 שנים יש חרם שקט, ככה שזה לא משמעותי...

אם אתה רוצה להשפיע על זה, תצטרך לשלוח אימייל לכל מרצה ואיש אקדמיה במערב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האינפנתיל היחיד פה הוא אתה כי אני לא אמרתי להספים אותה אלא לשלוח לה מייל עם תגובה נזעמת על הנסיונות שלה להחרים אותנו.

זה יהיה הרבה יותר יעיל מאשר לבקש ממנה בנימוס כי למי שלא הבין עד כה היא אנטישמית ורוצה בטובת הפלסטינים הרוצחים, לכן, אלפי אי מיילים נזעמים לדעתי ירתיעו אותה ויגרמו לה לחשוב יותר טוב על מה שהיא עושה.

ולא, אני לא מאלה שנכנסים לחדרי IRC באנגלית ומקללים בעברית, כדי לחשוב שאני מה זה גבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין הסיבה היחידה שנרשמת לפורום היא כדי לפרסם הודעה שקוראת ל-6 מיליון מכתבי דוא"ל להציף את תיבת הדואר של מה-שמה. מקומם, מקומם מאוד.

ואתה גם לא מבין את משמעות המושג אנטישמיות.

נו, מילא, אי אפשר לצפות לדברים כאלה (ממש ברומו של עולם) ממי שחושב שלהציף תיבות אימייל של אנשים זה דבר חיובי.

תן לי לנחש.. אתה בן 10?

ועוד משהו: חדרי IRQ? הממ.. זה קונספט מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה את חושב שאתה והאנשים האחרים שתשלחו לה "אימיילים זועמים" תזיזו לה בכלל?

היא מצפצפת על כולכם, אתם סתם תבזבזו אנרגיה :). תעשה משהו יותר יעיל בשבילך במקום, אולי לאונן זה רעיון טוב! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנין לך שזאת הסיבה שנרשמתי לפורום??

העובדה שזאת ההודעה הראשונה שלי לא אומרת שאני נרשמתי רק בשביל זה, אני גם מתעניין במחשבים וגולש גם בשאר הפורומים.

אגב, אני בן 17 עוד מעט מסיים י"ב ולקראת גיוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שלחתי לה את זה:

Hello!

My name Is Dima XXXX and im a 15 years old student from Israel.

I heard that you are planing and initiating an embargo against two of Israel's biggest universities.

Thats Totaly unacceptable and I'm expecting a proper explanation of why are you doing this and for what cause(?!) .

Please answer soon.

Dima

נראה מה היא תענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שלחתי לה את זה:

Hello!

I heard that you are planing and initiating an embargo against two of Israel's biggest universities.

Thats Totaly unacceptable and I'm expecting a proper explanation of why are you doing this and for what cause(?!) .

Please answer soon.

Dima

נראה מה היא תענה

היא לא תענה.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שלחתי לה את זה:

Hello!

Please answer soon.

Dima

נראה מה היא תענה

במקומה, אם בכלל הייתי טורח לקרוא את האימייל שלך, הייתי שולח לך תשובה: "תקפוץ לי".

אתה, כמו אחרים כאן, חושבים את עצמכם יותר מדי וחושבים שבאמת אכפת לה מהדעה שלכם וממה שאתם חושבים עליה... או דורשים ממנה.

תצאו כבר מהחלומות, ותפסיקו לזיין את המוח.

:s07::bash::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומה, אם בכלל הייתי טורח לקרוא את האימייל שלך, הייתי שולח לך תשובה: "תקפוץ לי".

אתה, כמו אחרים כאן, חושבים את עצמכם יותר מדי וחושבים שבאמת אכפת לה מהדעה שלכם וממה שאתם חושבים עליה... או דורשים ממנה.

תצאו כבר מהחלומות, ותפסיקו לזיין את המוח.

:s07::bash::kopfpatsch:

>:(

לפחות הוא מנסה לעשות משהו (לדעתי גם זה חסר תועלת)

אבל זה גם משהו...

אני בעד לישלוח לה של פיגועים וסבל שיש פה במדינה למייל

שעם יש לה קצת מצפון לפחות שהוא יטמטם אותה קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...