זכרונות - EXETREAM DDR vs CRSAIR vs MUSHKIN... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרונות - EXETREAM DDR vs CRSAIR vs MUSHKIN...

KoM

Recommended Posts

כמה שאלות לי שאני רוצה לברר בקשר לזכרונות שאני רוצה לרכוש, קודם כל האם כדאי מודול אחד של 512 או זוג 256 ?

וכעת לשאלה הרצינית, איזה מודול של PC3000 CL2 כדאי מבין החברותש שלמעלה כאשר כסף לא נכנס כאן כבעייה, על מה הייתם ממליצים ומה הכי כדאי לדעתכם... מה אתם הייתם קונים, וכמובן, למה ?

256DDR3000.gif

memb.jpg

xtrmddrfrnt.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארררר...בשיהחש לנו לא הזכרת בכלל שמושקין נחשב לאופצייה.

דבר ראשון 2X256, תגיע לתוצאות טובות יותר מאשר עם צ'יפ אחד של 512 והצ'יפים יתחממו פחות.

דבר שני, מושיקן..מגיעים לFSB הגובוה ביותר מבין הנ"ל במתח נמוך יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות לי שאני רוצה לברר בקשר לזכרונות שאני רוצה לרכוש, קודם כל האם כדאי מודול אחד של 512 או זוג 256 ?

וכעת לשאלה הרצינית, איזה מודול של PC3000 CL2 כדאי מבין החברותש שלמעלה כאשר כסף לא נכנס כאן כבעייה, על מה הייתם ממליצים ומה הכי כדאי לדעתכם... מה אתם הייתם קונים, וכמובן, למה ?

256DDR3000.gif

memb.jpg

xtrmddrfrnt.JPG

המושקין כמובן, הם עושים 242 על זמנים מורגעים, אף אחר לא מגיע לזה, החסרון הוא המחיר.

הכי טוב זה אחד של 256, אבל זה לא באפשרויות, אז אני הייתי אומר 512 אם יש למושקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאקס, באחד ת'רדים שהבאת (הדיון עלה אקסטרים) OPP אומר שהם אל השתוו לקורסאיר\מושקין..אבל שים לב שהוא מדבר על הקורסאיר עם הCTL, ככה שזה לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אומרים על האקסטרים ?

Available in 512MB Double Sided Module

Available in 256MB Single Sided Module

Color Aluminum Heat Spreader

Samsung B3 -6ns Chip

Lifetime Warranty

3-6-3 2T Timings

366 (185) MHz

Unbuffered

CL 2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאקס, באחד ת'רדים שהבאת (הדיון עלה אקסטרים) OPP אומר שהם אל השתוו לקורסאיר\מושקין..אבל שים לב שהוא מדבר על הקורסאיר עם הCTL, ככה שזה לא רלוונטי.

צודק, נכון.

אתה יכול לראות שהבאתי הרבה השוואת שם, אני בטוח שאני אמצא עוד על הקרוסיאר, קובי הוא זה שיבחר לנכון אם להסתכל על זה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא יודע מה לבחור... מה שאני יודע שהקרוסייר PC3200 איכזבו קשות... לא יתכן שב-166 הם יצטרכו כל כך הרבה מתח, כלומר גבוהה בשתי דרגות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...